Arany Oroszlán Étterem Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Arany Oroszlán Étterem Eger vélemények

2023. július 30.a párjával járt itt
HELYI VÁROSI EBÉD, VASÁRNAP. . FORGATOS BELVÁROS A DOBŐ TÉRNÉL. ÉTTREM ÉTTREM HÁTÁN,E GYIKBŐL TÁVOZUNK,MERT. . . ÁTMEGYÜNK A MÁSIK ÉTTREMBE , HOL SZIVESEN FOGADNAK. EZ SZÁLODA IS EGYBEN. RENDELÉSÜNK GYORSAN ELHANGZIK- 10 PERC UTÁN KÉSZ A FINOMSÁG. . . CSIRKEMELL MANGOS, SZINES SALÁTÁVAL, IGEN KIADÓS ADAG.
Kiváló 2023. július 12.a párjával járt itt
A hely maga nagyon hangulatos élő zene az étterem előtt . A kiszolgálás ami csillagos 5 . A pincér szerintem mindent visz . Előzékeny ,kedves vendég centrikus illetve gyors és humoros . Az étel amit rendeltünk 2 személyes tál ami nagyon bősséges több féle hússal illetve vegyes körettel gazdagított .
2022. július 26.barátokkal járt itt
Az Offi-ház szállóvendégeiként a csodálatos több száz éves épület földszintjén lévő Arany Oroszlán étteremben fogyaszthattuk el a reggelit. Ezen kívül a kinti teraszon kávéztunk, illetve söröztünk. A benyomásaink összességében nem voltak rosszak, de sajnos a személyzetnek nem minden tagja volt barátságos, illetve vendégcentrikus.
Arany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - Egyéb
Kiváló 2022. március 14.a párjával járt itt
Nagyon figyelmes és kedves kiszolgls, nemcsak vendég vagy de úgy is bánnak veled. A macaron kerüljön megtartására
Kiváló 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
Ha Egerben járunk, mindig az Arany oroszlán étteremben ebédelünk vagy épp vacsorázunk. Az ételek jók a kiszolgálás kifogástalan, sőt a pincérek nagyon kedvesek ,vendég szeretők.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Mi egy hosszú hétvégét töltöttünk ebben a szép történelmi városban, ami a kedvenceim közzé tartozik.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Külső kép
Szörnyű 2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Látszólag olcsó Valójában nagyon drága hely mivel a levesek nem normál fél liter Vagy esetleg liter hanem Két deci literes ek A sertéscsülök ovalójában francia csülök és akkor még dicsekednek, hogy elfogadnak mindenféle SZÉP kártya viszont egy alapvető dolgot nagyon nehezen tudták megoldani hogy vegyes fizetést mert 12000 Ft os számla abból csak 10000 Ft volt a szép kártyán majdnem keresztbe lenyelt a pincér ezért.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - EgyébArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Pár ève ettünk itt, de az idèn ismèt betèrtünk ide is egy nap. A 2 szemèlyes táljuk emlèkeztünk nagyon finom volt. Kiprobáltuk most is. Jol tettük, ilyen finomat ,ès hatalmas adagot nár règen ettünk. A felszolgálok nagyon kedvesek ,mosolygosak voltak.
Szörnyű 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Családommal egy hete üdültünk már Egerben, ez volt az utolsó este. Előző este egy másik étteremben ettünk a Dobó tér környékén, ahol nem voltunk ugyan teljesen elégedettek, de ezt egy másik értékelésben írom majd le. Az éttermet találomra választottuk ki az éttermek közül, hibás döntésnek bizonyult.
Átlagos 2017. január 28.gyerekekkel járt itt
Nyaralás során ebédeltünk ezen a helyen, bár nem így terveztük, megcsúsztunk a programokkal, ezért muszáj volt valahova gyorsan beülni, mert a gyerekek éhesek voltak. Nem ez volt életünk ebédje, de olyan rosszul nem jártunk (csattanó a történet végén). Az első meglepetés akkor ért, amikor kiderült, hogy a hatalmas terasszal rendelkező étteremnek csak egy etetőszéke van, és az már foglalt.
2016. október 9.családjával járt itt
Körbe sétáltuk az éttermekkel szegélyezett Dobó teret, elolvasgattuk az étlapokat, feltűnés nélkül belesandítottunk a tányérokba, és ezután kötöttünk ki az Offi Ház Arany Oroszlán étterménél. Szerencsére csak utólag, itthon olvastam a véleményeket, és értetlenkedtem egy sort.
Arany Oroszlán Étterem Eger - Külső képArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/italArany Oroszlán Étterem Eger - Étel/ital