Park Étterem Eger

Park Étterem Eger
Park Étterem EgerPark Étterem Eger
Park Étterem EgerPark Étterem Eger

Park Étterem Eger bemutatkozása

Megújult áttermünk a sárga, fehér és a zöld termek nagy belmagasságuk, impozáns oszlopaik miatt igazi barokkstílust biztosít. A sárga teremben található az éttermünk központi szigetszerű svédasztala. A helyiségek klimatizáltak.
A termek központi elhelyezkedése révén zenés vacsoraestek, fogadások, rendezvények részére kiváló helyszín.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Park Étterem Eger vélemények

Kiváló 2023. június 7. járt itt
A szálloda félpanziós ellátását fogyasztottuk itt el. Nagyon tetszett a sárga és zöld terem szépen megterített asztalai. Finom ételek közül választhattunk. Bőséges reggeli választék volt, nem kellett az unalmas virsli, tojás kolbászt fogyasztani. A speciálisan étkezőkre is gondoltak egy külön kis részen.
Park Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - Egyéb
Kiváló 2019. május 1.a párjával járt itt
A szállodai félpanziós vacsora keretében étkeztünk itt. A környezet különleges. A vacsora megfelelően választékos és ízletes volt, annak ellenére, hogy a szállodában nem voltak sokan. A kiszolgálás udvarias, gyors. Folyamatosan töltötték a büféasztalt. Vacsoránál élő zene volt, egy úr zongorázott és énekelt. Nagyon kellemes volt.
Elismerésem a zenésznek!
2016. augusztus 17.a párjával járt itt
A Hotel Eger & Park vendégeként étkeztünk itt a párommal, három alkalommal vacsoráztunk és három alkalommal reggeliztünk! Az ételek finomak jól elkészítettek és bőségesek voltak azokra rossz szót nem tudok mondani viszont a desszertként tálalt sütemények szerintem alig ütötték meg a fogyasztható szintet!
Park Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - MosdóPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - MosdóPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - Külső képPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - BelsőPark Étterem Eger - EgyébPark Étterem Eger - Étel/italPark Étterem Eger - Étel/ital
Park Étterem Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
Zene
Élőzene: cigányzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
3500 Ft (kb. ár)
nincs