Szantofer Vendéglő Eger

étterem, vendéglő
Szantofer Vendéglő Eger
Szantofer Vendéglő EgerSzantofer Vendéglő Eger
Szantofer Vendéglő EgerSzantofer Vendéglő Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szantofer Vendéglő Eger vélemények

Szörnyű 2017. február 19.a párjával járt itt
Annyira friss az "élményünk", hogy muszáj megosztanunk. Utalványt kaptunk a szálláshelyünkről, hogy itt fogyasszuk el a hétvégén két este a vacsoránkat. Az első nap rossz tapasztalata után második vacsoránknál kifejezett kérésünk ellenére (itallapot is külön kérnünk kellett, kettőnknek egyet hozott is!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 1.a párjával járt itt
A szálláshelyről ide szólt az utalványunk, így volt szerencsénk háromszor itt étkezni. A hely tiszta, kellemes hangulatú - kiváltképp a belső terem, ami tetőablakon keresztül is kapja a napfényt. Az ételek nagyon finomak. Első nap az Egri borzaskát választottam, és olyan jó volt, hogy mindvégig annál maradtam.
Kiváló 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
A weboldalon talált vélemények miatt kerestük meg nyaraláson ezt a vendéglőt! Hát nem csalódtunk! Nagyon de nagyon jókat ettünk! A Szantofer tál és a Góré kedvence volt az én nagy kedvencem. 4 alkalommal is ide mentünk vissza enni a többi nap mást próbáltunk ki amit sajnálok mert sehol nem ettünk olyan jót mint itt.
Szantofer Vendéglő Eger - Étel/italSzantofer Vendéglő Eger - Étel/italSzantofer Vendéglő Eger - Étel/ital
2016. június 26.barátokkal járt itt
Nagyon örültünk, hogy- egy egri ismerősünk javaslatára ezt az éttermet választottuk. Ugyan nem a belvárosban van, hanem egy csendes, tüneményes kis utcában, de színvonalában megállja a helyét a belvárosi éttermek sorában. A konyha igen széles választékkal rendelkezik. Nagyon ízletesek voltak az ételek. Kiváló borokat ajánlottak. Jó volt a kiszolgálás. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is jövünk.
Kiváló 2016. április 5.családjával járt itt
Az itt jártam. hu-n kerestem éttermeket Egerben,és a hozzászólások alapján a Szantofer Vendéglő mellett döntöttem. Jó választás volt! Asztalt nem foglaltam (legközelebb fogok) így csak a szerencsének köszönhető hogy volt egy szabad hely. Az étterem forgalmáról annyit hogy amint az egyik asztalnál befejezték és távoztak a foglalt tábla azonnal az üres asztalra került.
2016. január 10.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak, bőségesek, kiszolgálás udvarias, gyors, viszont az előttem szóló Watsonhoz csatlakoznék, a pincér a számla mellé megjegyezte, hogy a kiszolgálási díj nincs az összegben! ! ! Nem néztük meg a számlát tüzetesen,(bár nem volt irreálisan magas az összeg) de legközelebb mindenképpen meg fogjuk tenni! ! !
Kiváló 2015. október 19. járt itt
Szeretünk ide járni, az ételek amiket eddig kipróbáltunk mind-mind nagyon finomak és gusztusosak voltak. Ha tehetjük betérünk. 😊
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Átlagos 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
A hely a klasszikus magyar éttermek hangulatát idézi, az étlapon is alapvetően magyar ízek szerepelnek. Az ételek minőségében nagy szórás mutatkozik. Az erőleves pl. gyakorlatilag vegetás víz volt, amelybe néhány ehetetlenül nyers karfioldarabot és répavagdalékot dobáltak; cérnametélt és egyéb "extrák" sajnos nem szerepeltek az uszadékok között.
Gyenge 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
A hely szép, tiszta, és akár hangulatos is lehetne. . . Ha a plazmatévé nem lenne a falon, és nem kellene a sportközvetítést bámuló pincért zavarni, ha szeretnénk valamit. Pincérünk kifejezetten tuskó volt, és ahogy észrevettem nem csak velünk. Láthatóan roppant módon idegesítette, hogy tévénézés helyett dolgoznia kell.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2015. május 13.a párjával járt itt
A hely nagyon hangulatos, sokat változott, modernebb lett az évek során. A kiszolgálás jó volt, viszonylag gyors, az ételek bőségesek, csak lassan tudtuk megenni. Az ízek finomak, viszont a párom husiját még süthették volna kicsit. Zajosnak találtam azt a helyiséget, amiben mi ültünk, két baráti társaság is vacsorázott rajtunk kívül, alig hallottuk egymás szavát.