Zuzmó Kamra & Kert Eger

bisztró, bár
Zuzmó Kamra & Kert Eger
Zuzmó Kamra & Kert EgerZuzmó Kamra & Kert Eger
Zuzmó Kamra & Kert EgerZuzmó Kamra & Kert Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Zuzmó Kamra & Kert Eger vélemények

Átlagos 2023. május 1.barátokkal járt itt
Jó pár évvel ezelőtt voltunk ebben a még hangulatos bárban. . . A vár tövében lévő kert már nem az a régi jó élmény. Most csak ideiglenes nyitva tartás van, ünnepeken. . Ez meg is látszik. . Semmi különösét nem szeretünk volna csak inni egy jó limonádét. . Az nem volt, a rendelés t sem tudtuk leadni- a pulthoz kellett menni, mert beszélgettek a felszolgálok.
2017. augusztus 10.családjával járt itt
Már régóta szemeztem ezzel a hellyel. Pár hete egy rokonommal tértem be ide, kifejezetten a nem megszokott ízek kedvéért. Első benyomásom az volt, hogy a raklapokból masszívan összeszerelt asztal kicsit alacsonyra sikeredet. 180 cm vagyok de a lábam éppen, hogy befért az asztal alá, a kedves rokonom nem volt ilyen szerencsés.
Zuzmó Kamra & Kert Eger - Étel/ital
Szörnyű 2015. szeptember 23. járt itt
2015 augusztusában véletlenül tévedtünk be a párommal erre a helyre, de kb. 15 perc várakozás után el is jöttünk onnan.
A tulaj beszélgetett az ott dolgozókkal, amíg mi ott várakoztunk.
Ez idő alatt csak várakoztunk és várakoztunk.
Szomorú, de a vendégek nem élveznek elsőbbséget :(
A szendvicseket szerettük volna megkóstolni és inni egy kávét vagy egy koktélt, de sajnos nem sikerült.
Kiváló 2015. szeptember 3.egyedül járt itt
A Zuzmó egy trendi hely, ahol a friss, minőségi alapanyagokra és kiegészítőkre alapoznak. Tartanak mindenféle frissen préselt gyümölcslevet, 550 forint a negyed liter. Én mangó-ananász-naracs keveréket kértem. Hangulatos mind a kert, mind a beltér. Primator söröket tartanak, ami nemes dolog, India Pale Ale nem volt, de English Pale Ale igen, engem ez nem érintett, mert volánnál ültem.
Zuzmó Kamra & Kert Eger - Külső képZuzmó Kamra & Kert Eger - EgyébZuzmó Kamra & Kert Eger - BelsőZuzmó Kamra & Kert Eger - BelsőZuzmó Kamra & Kert Eger - BelsőZuzmó Kamra & Kert Eger - EgyébZuzmó Kamra & Kert Eger - BelsőZuzmó Kamra & Kert Eger - Külső képZuzmó Kamra & Kert Eger - Külső képZuzmó Kamra & Kert Eger - Étlap/itallap