Almafa Apartmanház Eger

Almafa Apartmanház Eger
Almafa Apartmanház EgerAlmafa Apartmanház Eger
Almafa Apartmanház EgerAlmafa Apartmanház Eger

Almafa Apartmanház Eger bemutatkozása

Az Almafa Apartmanház 1998 óta várja vendégeit Eger csendes kertvárosi részében. Szomszédságában találhatóak a híres szépasszony-völgyi pincék. Egymástól elkülönített, szépen berendezett egylégterű stúdió apartmanok vannak kialakítva kis konyhával és zuhanyzós fürdőszobával a vendégek kényelméért.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Almafa Apartmanház Eger vélemények

Kiváló 2017. május 3.a párjával járt itt
Valamikor sok-sok évvel ezelőtt volt szerencsénk először megszállni itt. A házigazdák már akkor is mindent megtettek a vendégért, ez az elmúlt idők folyamán sem változott. Ha Egert választjuk úticélul, biztosan itt szállunk meg. Marika és Laci (a házigazdák) minden érkezőt egy kis pálinkával várnak, nagyon sok a visszatérő vendég.
Kiváló 2016. november 29. járt itt
Először a neten böngészve találtunk a helyre, a fényképek alapján döntöttünk a szálláshely mellett. Nem csalódtunk, élőben talán még barátságosabb és szebb a hely mint a képek alapján. A házigazdák nagyon barátságosak és mindent elkövetnek azért, hogy a vendég jól érezze magát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 2.a párjával járt itt
Az Almafa Apartmanház az a hely, amivel kapcsolatban tényleg nem tudok semmilyen negatívumot írni. A vendéglátók a már-már kihalófélben lévő hamisítatlan vendégszeretet képviselik. Alátámasztja ezt az is, hogy szinte állandóan telt ház van náluk, a foglaltsági naptár szinte teljesen tele van, aki el szeretne látogatni hozzájuk, jobban teszi, ha idejében elküldi foglalását.
Almafa Apartmanház Eger - Külső képAlmafa Apartmanház Eger - Külső képAlmafa Apartmanház Eger - Szórakozás/SportAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - Szobák
Kiváló 2016. szeptember 30.a párjával járt itt
A szállásadók nagyon kedvesek voltak. Kijöttek elénk a vasútállomásra, s tönkölypálinkával fogadtak bennünk. A szobában két csodás hattyú (törülközőből hajtogatva), pezsgő és csokoládé volt bekészítve. A romantik apartman kiváló, főleg pároknak. A Szépasszony-völgy nincs nagy távolságra (kb.
Kiváló 2015. október 22.a párjával járt itt
Minden nagyon szép minden nagyon jó, és mindennel meg voltunk elégedve 2 x is. De tényleg nagyon jól érzetük magunkat. Ezen a családias remek helyen. Csak ajánlani tudjuk. Köszönjük. . . welcome drinkel vártak. Illetve extra kérésünkre virágal és egy üveg boral is. . . akir pénztárcabart szálláshelyet keres, nyugodt, csened környezetben. A Szépasszyonvölgyéhez közel. Akkor ez a hely az !
Almafa Apartmanház Eger - KörnyékAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - Egyéb
Kiváló 2015. október 22.barátokkal járt itt
Az apartman tiszta, rendezett, a Vendéglátok kedvesek és segitökészek. Tiszta udvar rendes ház. Na és a Biró Mama a Szépasszonyvölgyben . Köszönjük a Sziveslátást-Vendéglátást. Úgy érezük magunkat, mintha csak a “nagyszülökhöz mentünk volna le Vidékre” akik ha rossz voltam, "megdorkáltak" ( nagyon helyes ) érte . . . megyünk még ;-) 2X voltunk is ( eddig )
Almafa Apartmanház Eger - VendéglátásAlmafa Apartmanház Eger - SzobákAlmafa Apartmanház Eger - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. május 31.a párjával járt itt
Már harmadik alkalommal választottuk egri szállásunknak az Almafa Apartmanházat. Ezúttal egy kisebb, a komfort szobában töltöttünk el pár éjszakát. A szállásadók vendégszeretete mit sem változott, kedvesek, segítőkészek. A szobánk ezúttal is tiszta, rendezett, kényelmes volt. A kis konyhasarok felszereltsége is megfelelt számunkra.
Almafa Apartmanház Eger - Szobák
Kiváló 2014. július 31.a párjával járt itt
Nyugodt, csendes helyen, a belvároshoz és a Szépasszony völgyhöz gyalog is közel található az Almafa Apartmanház. Nagyon tetszett, tiszta, jól felszerelt, kényelmes szoba (pedig mi a legkisebb apartmant választottuk), ami minden igényt kielégít. A vendéglátók nagyon kedvesek, közvetlenek, így a lehető legjobban éreztük magunkat.
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Az épület és a kert gondozott és nagyon szép, az apartman rendkívül tiszta, barátságos, a berendezés és a felszerelés kifogástalan. Az óváros negyedórás kellemes séta és a Szépasszony völgy sincs messze. A vendéglátók figyelmessége, segítőkészsége páratlan. számukra nincs megoldhatatlan probléma.
Kiváló 2014. június 21.a párjával járt itt
Nyugodt,csendes kis utcában,mégis közel a központhoz tökéletes,szép,tiszta apartmanok várják az ide látogatókat. A kedves,barátságos,közvetlen,segítőkész házigazdák üdvözlő itallal és csokoládéval vártak mindenkit.