Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

4. helyezett a 155 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 22.
Hétvégén pihentünk Párommal a Hotel Eger épültében. Minden igényünket kielégítette a szálloda, minden tiszta és rendezett volt. A wellness rész is igényes, minden megvolt benne amire szükségünk volt, csak a víz volt kicsit hideg, hőmérséklete ingadozott. Az ételek kiválóak voltak minden nap.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
Az ott töltött 4 nap alatt kifogástalan vendéglátásban volt részünk. A wellness részlegben különösen tetszett, hogy mindent várakozás nélkül kilehetett próbálni. Az ételek finomak, változatosak. A személyzet segítőkész

Katalin és János TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2017. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Immár 5-ször voltunk itt, a véleményem még mindig az, hogy az egyik legjobb hotel, ahol jártunk! Szuper programok, finom ételek, tisztaság, klassz wellness! Szóval nagyon jól éreztük magunkat most is! Külön pozitívum, hogy végre benne volt az árban a parkolás is! ! ! A rock hétvége pedig kimondottan a legjobb programjaink egyike volt!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17.
Három éve jártam a hotelben akkor három éjszakát töltöttem ott, most öt napot voltunk a párommal. A színvonala a szállodának kitűnő akkor is és most is. A kiszolgálás első osztályú! Étterem remek! A fogadtatás nagyon baráti! A wellness részleg minden igényt kielégítő. Ha Eger lesz utunk célja, ismét a szállodát fogom választani!

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 15.
Ami remek volt:
- a kaja
- a wellness- több medence, változatos élményelemekkel
- a szórakozási lehetősége: volt itt bowling, sakk, minigolf, drink bár
Ami fejlesztésre szorul:
- a szobák irreálisan melegek voltak
- a teltház miatt folyamatosan elfogyott minden és nehézkes volrt a pótlás
Mindezekkel együtt ajánlom, akár gyerekkel, akár párral, akár baráti társasággal

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 12.
A svédasztalos étkezés választéka rendkívül gazdag volt, az ízek szintén minden elvárást felülmúltak. A szállodában található wellness részleg élvezetes volt.

Értékelt: 2017. május 2.
Már többször laktunk a szállodában, a barokk részben is, a mostani komfort szoba is minden kényelmet biztosított. A fogadás, eligazítás, az elhelyezés és ellátás minden szempontból megfelelő volt. Szeretnénk kiemelni a családias idegenvezetéses városnézést, ami egy kiváló vezetővel, családias szerevezéssel, mindkét nap eltérő programmal, a gyakorlott és Egert ismerőknek is magas színtü élményt nyújtott.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22. - 2 látogató hasznosnak vélte

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A szálloda és a szolgáltatásai minden szempontból megfeleltek az igényeinknek. Szép és igényes hely, kellemes wellness részleggel. Kényelmes, nagy szobában voltunk, amihez tágas fürdőszoba társult. A személyzet figyelmes, a programok ötletesek és tartalmasak voltak. Finomakat ettünk és végig jól éreztük magunkat.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A szálloda és az ott kapott szolgáltatások minden szempontból megfeleltek az igényeinknek. Nagyon örültünk a városnéző programnak, mert ilyennel még máshol nem találkoztunk. Az idegenvezető külön színfoltja volt a sétának a figyelmességével, érdekes történeteivel és a humorával.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitness terem, wellness részleg és szaunavilág használattal, fürdőköpennyel, masszázskuponnal, játszótérrel és játszószobával, parkolással, internet eléréssel
2017.04.25. - 2017.06.30.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 15.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, strandfürdőzéssel, sportolási lehetőségekkel
2017.06.02. - 2017.09.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékkal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, internet elérhetőséggel,
2017.01.03. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2017.12.21.
Romantik Hotel
6 nap/5 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, múzeum- és fürdőbelépőkkel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-7 éjszaka 15.329,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.07.01. - 2017.08.31.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: svédasztalos reggelivel, ajándék étkezési és borkóstolási lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.11. - 2017.09.30.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, gyermekeknek játszószoba és játszótér használattal, pünkösdi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.

Szállodák Egerben és környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza-tavi nyár (min. 6 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári hétköznapok (min. 3 éj)

EgerX