Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

4. helyezett a 154 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Kellemes, tágas szobákat kaptunk, két gyermekkel jól elfértünk. Nagyon megörültünk, hogy a kedvenc cukrászdánk a hotelen belül van. Az ételek finomak voltak, és változatosak.Szép, ízléses a hotel, és jó nagy! A wellness részleget is kipróbáltuk, azzal is meg voltunk elégedve. Köszönünk szépen mindent!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 18.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, gyalog is percek alatt megközelíthető minden látványosság.A szállodában keresve se tudnánk negatívumot találni.Csodás volt ez a pár nap.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15.
Nagyon jól éreztük magunkat. A gyerekek nagyon élvezték a pancsit és a finom ételeket. Tetszett nekik a játszószoba is. Nagyon kedves és udvarias a kiszolgálás. A személyzet nagyon segítőkész. A kisebbik gyerkőcünk kicsit hurutos volt, de biztosítottak porszívót az orrszíváshoz. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 14.
Kellemes hétvégét töltöttünk a Parkban. Másoknak is elmondjuk, hogy a konyha jó, a kiszolgálás gyerekbarát. A személyzet kedves, a gyakornokok nagyon igyekvők. A problémák kezelése profizmusról tanúskodik.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
Sokadik házassági évfordulónkat ünnepeltük meg a Hotel Eger & Park szállodában, ahol egy kellemes hétvégét töltöttünk férjemmel. Kényelmes,tiszta,tágas volt a szobánk. A welness részlegben nagyon jól lehetett lazulni, pihenni, tetszettek az élmény medencék. Félpanziós ellátást kértünk, amivel szintén maximálisan meg voltunk elégedve.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13.
A szálloda "régi" részében voltunk. Nagyon kényelmes volt a szoba, régies hangulatú bútorokkal berendezve. A személyzet nagyon udvarias és barátságos volt. A félpanziós ellátás enni és innivaló kínálata nagyon széles körű és bőséges volt. A wellness részleg kifogástalan, de a népszerűsége miatt néha kissé zsúfolt. Mindenkinek tudom ajánlani.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
Kiváló hétvégét toltottunk el hotelban két éjszakát foglaltattunk le ,de szerettunk volna még maradni egy éjszakát és a személyzet nagyon segítokész volt. És teljesítette kérésunket. Az ételek nagyon finomak voltak. Elismerésem a szakácsoknak. A pincérek nagyon odafigyeltek mindenre kulon megdicsérnék egy magas barna pincért.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6.
A szálloda már kívülről is nagyon szép látványt nyújtott,de belülről nagyon elegáns és pazar. A parkoló őrzött,ami még tetszett. A szoba kellemes volt és a folyosón mindig isteni virág illat volt. Élvezet volt ott végigmenni. Bár az étteremhez kicsit sokat kellett sétálni,de megérte,mert maga a látvány,az ételek és a személyzet is kifogástalan volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Harmadszor vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Az étterem kínálata és az ételek színvonala osztályon felüli. A wellness gyerekbarát, az udvaron biztonságos játszótér kicsiknek és nagyoknak. A kiszolgálás gyors, a masszázs (gyógy) is nagyon jó, erős! Köszönjük! Visszajövünk.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Minden nagyon kiváló volt csak a vacsoránál kevés volt a csirkehúsból készült étel!
Ezt a szálloda dolgozói remekül kezelte .Ugyanis azonnal készitett gyermekem részére amit szeretett volna enni.Nagyon jó aktiv pihenést biztosit a szálloda.

Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.08.31.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, változatos programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással
2017.04.13. - 2017.04.18.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással egybekötött pincelátogatással, wellness részleg használattal, múzeumbelépővel, várostérképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra és élményfürdőbe
2017.04.02. - 2018.04.02.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 19.038,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, élőzenés estekkel, családi programokkal, wellness részleg használattal
2017.04.14. - 2017.04.17.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, gasztrokiruccanással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2017.04.01. - 2017.12.23.

Szállodák Eger környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Tavaszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerX