Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

4. helyezett a 155 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Körmi TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A szálloda és a szolgáltatásai minden szempontból megfeleltek az igényeinknek. Szép és igényes hely, kellemes wellness részleggel. Kényelmes, nagy szobában voltunk, amihez tágas fürdőszoba társult. A személyzet figyelmes, a programok ötletesek és tartalmasak voltak. Finomakat ettünk és végig jól éreztük magunkat.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A recepcion a vendeg fogadas kivalo,kedvesek voltak a vendegekhez. A welnesz recepcion is nagyon tetszett a fogadas es a vendegek tajekoztatasa a welnesz es a szauna hasznalattal. kiemeles keppen szeretnenk megkoszonni GABOR es kollegajanak, MATE pincernek a felulmulhatatlan elmenyt. A mai vilagban manapsag ilyen odaado, lelki ismeretes,kedves pincerekkel ritkasag talalkozni.

2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Egyágyas szobát rendeltem. A szállás könnyen megközelíthető, a hotel tiszta, de az egyágyas szoba fürdőszobája picike. A kaja szenzációs, az élőzenés vacsorák kellemesek, a pincérek segítőkészek. Az öt nap alatt híztam. A wellness nem rossz, egyedül a szauna intimitásával van probléma. A szeánszon lepedőben ültünk, utána jött volna a hideg zuhany, de az átvitt értelemben jött.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Ár érték arányban teljesen pozitív a családunk véleménye a szállodáról. Nagyon jó elhelyezkedése miatt örömünkre nem kellett autóba ülnünk tartózkodásunk idején. Szervezett városnézésen vettünk részt, amit sajnos a huzatos időjárás miatt nem igazán tudtunk élvezni, de a város tetszett. Az egri borok pedig kiválóak.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Nagyon kellemes négy napot töltöttünk el Egerben, és a szállodában. Szerencsére az idő is kedvezett a városnéző programokhoz! Tetszett a szálloda városközponti elhelyezkedése, közel az óvároshoz. A hotel szépen karbantartott épületekből áll, a szoba berendezése ízléses, tiszta, a fürdőszoba igényesen kivitelezett, csak a nagy méretű tükröt hiányoltam, és sajnáltam, hogy az egy ágyas szobák az utcára, és nem a parkra néznek, de nem volt zavaró, nyitott ablak mellett is lehetett pihenni!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 9.
Ár-szolgáltatás arány nagyon jó, ezért jártunk itt már másodszor.Meg voltunk elégedve.Szép, tiszta szálloda, tiszta fürdő, finom étkek. Szerintem nem most voltunk itt utoljára.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 1.
Idén másodszor voltunk itt. Mindkétszer tapasztaltuk ,hogy a medencék hőmérséklete csak elvétve azonos a kíírt értékekkel ! Kérdésünkre a wellnes személyzete csak bután vigyorgó fejecskékkel válaszolt!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 1.
Gyönyörű szálloda, kedves, mosolygós személyzettel.
Az étel volt az egyetlen, amivel nem voltunk maximálisan elégedettek, de az biztos, hogy visszatérő vendégek leszünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Talán annyi megjegyzésünk lenne,hogy a második emeleti szobák nyílhatnának a tetőre.
Szivesen vettem volna olyan hűtőmágnest amin a hotel rajta van.Mindennel elégedettek voltunk.

Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 15.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, strandfürdőzéssel, sportolási lehetőségekkel
2017.06.02. - 2017.09.30.
Hotel Eger & Park
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, gyermekeknek játszószoba és játszótér használattal, pünkösdi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeum belépővel, tárlatvezetés borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2017.01.03. - 2018.04.02.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.20. - 2017.12.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.08.31.

Szállodák Egerben és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Tavaszi csomag családoknak (min. 2 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)

EgerX