Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

4. helyezett a 154 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
A Csomag tartalma jónak mutatkozott amin résztvettem, de valójában több kifogás is felmerült a programokkal kapcsolatban. Különösen a gála vacsora sikerült rosszul, a kiszolgálás lassú volt közel 3 órát vártunk a vacsorára ami hideg volt, a zene nem a karácsonyhoz illő volt, ráadásul alig játszott a zenekar, az édesség száraz és kemény volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Második alkalommal voltunk a Hotelben.Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda szuper,a wellness részleg kiváló.Az ételek változatosak,finomak.A személyzet kedves,segítőkész volt.Mindennel elégedettek voltunk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
-jó lenne bevezetni a termálvizet,a szuperior szárny megközelítése felér egy túrával, a szilveszteri vacsora elérhetősége a nagy tömeg miatt elég zsúfolt volt,a vadhúsok hidegek és rágósak voltak. Egyébként jól éreztük magunkat.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Fantasztikusan éreztük magunkat most is.Második alkalommal töltjük itt az ünnepeket nem véletlenül.Rendkivül udvarias személyzet,tisztaság és nagyon finom változatos ételeket kaptunk.A wellness részleg nagyon élvezhető,nem zsúfolt telt háznál sem.A szálloda elhelyezkedése is kiváló,pár percnyire van a belvárostól.Köszönjük a kellemes pihenést.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
A szálloda nagyon jó helyen van,a belvárosban minden kényelmes sétával elérhatő. Teltházas időszakban voltunk,így az étkezéseknél kicsit nagy volt a zsúfoltság. A pincérek azonban rendkívül segítőkészek és figyelmesek voltak. Az ételek is ízletesek. A szobánk a Park épületszárnyban volt, szép tiszta, kényelmes.

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Egy hetveget toltottunk el nagyon jo volt minden szivesen visszamennenk aszalloda szep kellemes wellnes az etkezes boseges es finom a szemelyzet kedves es udvarias minden egy helyen

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
A szoba, a tisztaság és a személyzet minden igényt kielégített! Az ételek is kitűnőek voltak, bár a reggelik kicsit lehetnének változatosabbak! De a mennyiség és a kiszolgálás 5-ös! Javaslat: A szoba előterében a világítás nem megfelelő, nem lehetett semmit látni a szekrénynél. A díszvacsorát sokkal jobban meg kellett volna szervezni.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
A Karácsonyt töltöttük Egerben a Hotel Eger§parkban! 4 nap 3 éjszakát töltöttünk ott! A szállás nagyon jó, az ételek nagyon finomak voltak és változatosak! Már érkezésünkkor a fogadott vendégeket terített asztal várta. Volt sült gesztenye,sült tök,hókifli,forró tea,forralt bor,fenyőfa díszítés! Nagyon jól éreztük magunkat!

Értékelt: 2016. december 28.
Először voltunk karácsonyozni szállodában.Jól éreztük magunkat,a személyzet udvarias,az ellátás jó volt.Dec.25-én a vacsorát egy szépen feldíszített teremben kaptuk,a felszolgálás nagyon lassan ment,bár a személyzet iparkodott.A hangulat jó volt,az ételek finomak.Eger gyönyörű Karácsonykor is.Jól éreztük magunkat.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 23.
Remek hosszú hétvégét töltöttünk a férjemmel a Hotel Eger & Parkban.A szoba nagyon kényelmes volt, az ételek rendkívül finomak és változatosak voltak, a személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.A wellnes részleggel sem volt semmi kifogásunk.Még biztosan visszatérünk.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2016.01.02. - 2017.12.23.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.04.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel, múzeum belépővel, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.03.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2015.11.01. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebéddel, wellness-részleg használattal, teával, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.02.28.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, fürdőbelépővel, masszázzsal, éttermi kedvezménnyel, délutáni finomságokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.27. - 2017.02.28.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éj 11.067,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, szauna és jacuzzi használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal
2017.01.06. - 2017.12.23.

Szállodák Eger környékén
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Alfa Hotel Miskolctapolca
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Disznótoros hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Wellness élmény (min. 2 éj)

EgerX