Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Eger & Park Eger
3300 Eger, Szálloda u. 1-3.

Hotel Eger & Park Eger a térképen

Hotel Eger & Park Eger értékelése:

4. helyezett a 154 egri szállás közül

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található. Mind egyénileg utazó Vendégei, mind a konferenciákra érkező Vendégek részére előny, hogy a szállodából a város legfontosabb nevezetességei, múzeumai, belvárosi szórakozóhelyei és éttermei könnyűszerrel, gyalogosan megközelíthetők. A pihenni, sportolni vágyóknak a szomszédos közeli Érsekkert, Eger legnagyobb parkja kínál kikapcsolódási lehetőséget. Közvetlenül a park mellett található a város népszerű strandja, és a gyógyvizéről híres, patinás Török Fürdő.

Hotel Eger & Park Eger képei

Hotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Harmadszor vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Az étterem kínálata és az ételek színvonala osztályon felüli. A wellness gyerekbarát, az udvaron biztonságos játszótér kicsiknek és nagyoknak. A kiszolgálás gyors, a masszázs (gyógy) is nagyon jó, erős! Köszönjük! Visszajövünk.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Minden nagyon kiváló volt csak a vacsoránál kevés volt a csirkehúsból készült étel!
Ezt a szálloda dolgozói remekül kezelte .Ugyanis azonnal készitett gyermekem részére amit szeretett volna enni.Nagyon jó aktiv pihenést biztosit a szálloda.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 18.
-A fürdőszoba ajtó miatt kicsit kellemetlen volt járni a szobában
-Nagyon kellemetlen volt a sok mozgássérült vendég látványa
-NAGYON közel van a szálloda a Fő térhez
-kicsit lehetett volna közelebb a vendéglő a Hotel Eger-hez. Mindig végig kellett menjünk a hosszú folyosókon

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
A száloda kimondottan tiszta és a személyzet rendkívulien kedves és figyelmes, ami viszont kevésbé kellemes a folyosóról behalatszot zaj
"minden szót értelmesen hallani". Egyébként egy szuper hétvége volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 20.
Ötödször jártunk a szállodában, mint mindig most is közvetítőn keresztül vettük a kupont. Benne volt 2x 20 perc messzázs és 2x 20 perc hidromasszás is. Remek mindkettő. A helyről ismét csak jókat tudok mondani. Minden egyes alkalmazott kiváló munkát végzett, jó volt mind a reggeli mind a vacsora választéka.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
A Csomag tartalma jónak mutatkozott amin résztvettem, de valójában több kifogás is felmerült a programokkal kapcsolatban. Különösen a gála vacsora sikerült rosszul, a kiszolgálás lassú volt közel 3 órát vártunk a vacsorára ami hideg volt, a zene nem a karácsonyhoz illő volt, ráadásul alig játszott a zenekar, az édesség száraz és kemény volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Második alkalommal voltunk a Hotelben.Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda szuper,a wellness részleg kiváló.Az ételek változatosak,finomak.A személyzet kedves,segítőkész volt.Mindennel elégedettek voltunk!

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
-jó lenne bevezetni a termálvizet,a szuperior szárny megközelítése felér egy túrával, a szilveszteri vacsora elérhetősége a nagy tömeg miatt elég zsúfolt volt,a vadhúsok hidegek és rágósak voltak. Egyébként jól éreztük magunkat.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Fantasztikusan éreztük magunkat most is.Második alkalommal töltjük itt az ünnepeket nem véletlenül.Rendkivül udvarias személyzet,tisztaság és nagyon finom változatos ételeket kaptunk.A wellness részleg nagyon élvezhető,nem zsúfolt telt háznál sem.A szálloda elhelyezkedése is kiváló,pár percnyire van a belvárostól.Köszönjük a kellemes pihenést.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
A szálloda nagyon jó helyen van,a belvárosban minden kényelmes sétával elérhatő. Teltházas időszakban voltunk,így az étkezéseknél kicsit nagy volt a zsúfoltság. A pincérek azonban rendkívül segítőkészek és figyelmesek voltak. Az ételek is ízletesek. A szobánk a Park épületszárnyban volt, szép tiszta, kényelmes.

Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.03.31.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.04.30.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékkal, múzeum belépővel, wellness részleg használattal, múzeumi tárlatvezetéssel, várostérképpel, internet elérhetőséggel,
2017.01.03. - 2017.12.20.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élményfürdő használattal
2016.08.30. - 2017.04.02.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 3 alkalommal ebéddel vagy vacsorával, múzeum- és fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.10.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, élménystrand, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.01.01. - 2017.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éj 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, akciós belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.30.
Park Hotel Minaret
3 nap/ 2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness fürdőzéssel, masszázzsal, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszgépek használatával, kedvezménykuponnal, koncert belépővel, Fenyő Miklós fellépésével
2017.05.12. - 2017.05.14.

Szállodák Egerben és környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Nyár, üdülés, Egerszalók (min. 3 éj)
Jégvirágos hétköznapok és hétvégék a mesebeli Tisza-tónál (min. 2 éj)

EgerX