Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger & Park Eger - Egri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger & Park Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Eger & Park Eger - Augusztus 20. (min. 4 éj)
Augusztus 20.
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Már negyedszer pihentünk ebben a Szállodában. Mindíg elégedettek voltunk, akár télen,akár nyáron vettük igénybe a szálloda szolgáltatásait. Most különösen feltűnt,hogy milyen nagy a tisztaság,választékos és bőséges a vacsora,és nagyon megszervezett a felszolgálás. Nagyon kedvesek voltak a recepció munkatársai és minden kérésünket nagyon hamar teljesítettek.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
A legelső szempont volt számunkra, hogy a belvárosban található, így a város nevezetességeit és a Szépasszony-völgyet autózás nélkül látogathattuk. A személyzet kedves fogadtatása, és rugalmas alkalmazkodása egyedi kérésemhez nagyon megnyerő volt. A szobák modernek, tiszták, naponta takarítják, minden igényt kielégítőek.
Hotel Eger & Park Eger - Külső képHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - VendéglátásHotel Eger & Park Eger - WellnessHotel Eger & Park Eger - Wellness
Kiváló 2016. június 4.családjával járt itt
Az ételek kitűnőek, a személyzet nagyon kedves, a welness szuper. A fürdőszobából a lefolyóból kellemetlen szag áramlott. Amikor szóltam, azonnal öntöttek bele valamit, de a többi nap már nem szagtalanítottak, a szagot lehetett érezni végig. A szoba kicsit lehetne nagyobb. Nagyon jó, hogy a központban van a szálloda. Idén nyáron is visszatérünk!
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Átutazóban jártunk e szép városban, Egerben. Éjszakára kerestünk szállást, de mégis hosszabb lett az itt tartózkodásunk. Ez a város igazán csoda szép. A Hotelben kaptunk egy kellemes hangulatú szép, tiszta, rendezett, barátságos szobát. A személyzet igazán kedves, udvarias, szolgálatkész volt.
2016. június 3.gyerekekkel járt itt
2015. nyarán voltunk itt a családunkkal. Kényelmes, nagy, minden igényt kielégítő szobánk volt, mely tiszta és hangulatos volt. A wellnes-rész kitűnő, a legkisebbektől a nyugdíjas korig minden megtalálható benne. Külön öröm volt a gyermekjátszótér. A legnagyobb örömünkre esküvő volt épp akkor a külön teremben, ezért a gyerekek még az ifjú párt is láthatták, és a zene is jól esett.
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Május 18-tól május 20-ig voltunk itt, minden szuper volt:-))) CSILLAGOS 5-ÖS volt minden:-))) Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek bőségesek és kíválóak voltak, a személyzet kedves és udvarias volt. Miután kutyussal voltunk, volt egy-két személyes kérésünk, amit azonnal teljesítettek és nagyon kedvesek voltak. Bátran ajánlom mindenkinek, próbáljátok ki:-)))
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Az Úr 2016. évének hajnalán, a fagyos tél kellős közepin érkeztünk meg a történelmi magyar vitézség városába, Egerbe. Nem is volt ám az baj, hogy nagy kótyagos téli csuklyákat húztunk a fejünkre, mikoron didergő fuvallatok nyaldosták az arcunkat.
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a régi barátokkal. Kedves volt a személyzet.Kényelmesek a szobák és az ágyak.Az ételek közül is mindig tudtunk kedvünkre valót választani.Tetszett a medencék elhelyezése és hőmérséklete.Továbbá a zenés vacsora is nagyon jó volt. Mindent köszönünk.Jövünk még!
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Harmincadik születésnapomat töltöttem itt férjemmel, hat hónapos kisfiammal és anyukámmal,ami bébiszitterként jött velünk. A szálloda barátságos, a kért babaágyat és kádat,valamint a szülinapi tulipáncsokrot és pezsgőt kérésünk szerint bekészítették a szobánkba. A wellness rész minden igényünket kielégítette.
Kiváló 2016. május 27.a párjával járt itt
Az elegáns polgári stílust megőrző Park Szálló és a modern Eger Hotel fúziója kiválóan működik. Elhelyezkedése azért kiváló, mert bár közel a belváros - Eger kihagyhatatlan látnivalói rövid sétával elérhetők -, az épületek körüli park elnyeli a zajokat, távol tartja a kíváncsi tekinteteket.
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár