Hotel Eger & Park Eger ★★★★

Hotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger
Hotel Eger & Park EgerHotel Eger & Park Eger

Hotel Eger & Park Eger bemutatkozása

A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától, a Dobó tértől 500 méterre, a kulturális élet központja - a Gárdonyi Géza Színház mellett található.

A Hotel Eger & Park legnépszerűbb csomagjai

Hotel Eger & Park Eger - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger & Park Eger - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Eger & Park Eger - Egri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egri kikapcsolódás
2024.06.19-ig
Hotel Eger & Park Eger - Augusztus 20. (min. 4 éj)
Augusztus 20.
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Eger & Park Eger vélemények

Gyenge 2023. március 8.a párjával járt itt
Feleségemmel gondoltuk, hogy elmegyünk Egerbe, pár emlékezetes napot eltölteni ebbe a szép történelmi városba. Szállást a Hotel Eger & Park négycsillagos szállodában foglaltunk, gondolván az étkezésre és a nyugodt pihenésre. Mint utólag kiderült, bár ne tettük volna! ! !
Gyenge 2023. március 8.a párjával járt itt
A fő probléma részünkről a szoba és az étterem közötti távolság, ami szinte olyan mintha nem is lenne étterme a hotel egernek. Ezt elhallgatják az információkban. A takarítás és a szoba rendberakása du. 1/2 3 óráig sem történt meg egyik nap sem, csak később.
Kiváló 2023. február 20.a párjával járt itt
Minden nagyon jó volt és teljesen elégedettek voltunk mindennel.A személyzet nagyon kedves volt.Az ágy nagy és kényelmes volt.A tisztaság is jeles volt.Az ételek kiválóak, bőséges és finomak voltak.Ráadásul mivel központban voltunk minden közel volt gyalog is.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Köszönjük szépen!
2023. február 8.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése, megközelíthetősége hibátlan. Saját parkoló van, bár kissé zsúfolt volt. A recepción kedvesek, korrektek, becsekkolás kicsekkolás hiba nélküli. A szoba mérete és tisztasága, felszereltsége teljesen jó volt, ugyanakkor a Park részen emeleten lévő szobánkban nem volt értékelhető wifi.
Kiváló 2023. január 27.a párjával járt itt
Tegnap érkeztünk haza,4 napot töltöttünk ott. . . Hétfőn érkeztünk,a páromnak aznap volt születésnapja és a szálloda előzetes e-mail váltás után a megbeszélt tortával várt minket! Nem először voltunk itt,és mint akkor,most is megvoltunk elégedve mindennel. A szállás tiszta és kényelmes,a wellnes is jó volt,a személyzet pedig egytől-egyig kedves.
Hotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - EgyébHotel Eger & Park Eger - Egyéb
Kiváló 2023. január 16.a párjával járt itt
A szállás foglalás zökkenőmentes volt. Érkezés-becsekkolás percek alatt készen volt. A személyzet segítőkész,udvarias. Figyelmesek(születésnapi köszöntést is kaptam). A szobával teljesen elégedett voltam,tisztaság a szobában és a külső helységekben is teljesen rendben volt. Wellness-részleg kiváló,a szauna kiváló.
2022. december 31.a párjával járt itt
Amennyiben a szálloda teltházas nemszerencsés az étteremben foglalt asztalokat fenntartani, legfeljebb időszakosan!
Egyébként a korhű berendezés nagyon tetszett, a bútorok kényelme, az általam megismert szárnyon, átlagon felüli.
A személyzet rendkívül udvarias és szolgálatkész, az reggeli és a vacsora választékos, és nagyon finom.
A wellness részleget jobban nem lehetett volna berendezni!
Kiváló 2022. december 31.gyerekekkel járt itt
A wellness részleg nagy, sokféle lehetőséggel, gyerekekkel is élvezhető. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Az ételek finomak voltak és bőséges választék volt. Gyerekes családoknak is bátran ajánlom, ráadásul kisállatot is vihetnek a vendégek. A környék szuper kirándulás lehetőségeket rejt amit mi ki is használtunk.
2022. december 17.a párjával járt itt
Hangulatos hely,többször töltöttünk itt már pár napot. Nagyon jó volt az a lehetőség,hogy ajándék belépővel át lehetett menni az egri termálfürdőbe! Amit picit sajnálunk,szállodában a víz inkább langyos volt,a kissebb jaccuzzi nem működött sajnos!
2022. december 13.barátokkal járt itt
Kedves , udvarias fogadtatás. A barokk részben voltunk. Az ágy kényelmes volt. Az ételek finomak voltak. Az éttermi rész kimondottan szép. A wellnes jó volt. A szauna kabinok tágasak. Nekünk egy picit lehetett volna melegebb a víz. Egyetlen negatív észrevételem, messze van a recepciótól a barokk rész. Nehéz a csomagok cipelése.
Hotel Eger & Park Eger a térképen
3300 EgerSzálloda u. 1-3.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 360 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár