Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Átlagos 2014. április 15.a párjával járt itt
Már a megérkezéskori becsekkolás sem volt zökkenőmentes. A szoba( 126 ) lelakott, az ablakok időtlen idők óta nem lettek tisztítva, a felszerelések kopottak( pl. a hűtő ajtó nem záródott rendesen) A takarító személyzet egyetlen délutáni pihenő időben nem hagyott bennünket pihenni, zörgéssel, hangoskodással telt meg tőlük a folyosó.
Kiváló 2014. április 8.gyerekekkel járt itt
Nemrég pár napot voltunk itt a külföldről hazalátogató lányommal. Olyan helyet kerestünk, ahol fürdési lehetőség, jó koszt,vonattal is jó közlekedés van. Mindnek tökéletesen megfelelt a szálloda. A saját gyógyvizes élménymedencéi igen kellemesek,ráadásul este 11-ig nyitva van a szaunával együtt.
2014. március 25.a párjával járt itt
Tetszett az udvarias és előzékeny, profi személyzet, kitűnő ételek, tisztaság az épületben és a strandon! Kevésbé tetszett, hogy magasabb besorolású szállodákban olcsóbban, jobb körülményeket biztosítanak. Jobb minőségű szobára számítottam, tisztább székekre az étteremben, az ígért parkra néző szoba, ne egy bokrokkal beültetett tetőterasz legyen, lakóteleppel a háttérben.
2014. március 24.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves,és segítő kész. Az étkezés 5* érdemel,mert mindenki talál magának megfelelő ételt. Sajnos a wellnessrészlegről a tapasztalatom nem jó. A víz igen klóros,és ennek szaga nagyon érződik, ami fullasztó tud lenni a vízgőzzel együtt. Viszont a strand gyógyfürdő részlege kiváló. Az ágynemű foltos és lyukas volt,amire oda kellene figyelni.
Kiváló 2014. március 20.családjával járt itt
Most hétvégén is voltunk családostól,már 5. alkalommal! Hát,csodálatos minden. A tisztaság,az étel bőséges és ízletes, a kiszolgálás udvarias figyelmes,a medencék tiszták modernek. Azt hiszem hogy nem is vágyom a kűlfőldi utazásra. Alig várom,hogy újra mehessünk! ! Minden korosztálynak ajánlom! ! Ha egyszer valaki ide ellátogat,garantálom, hogy TŐRZSVENDÉG lesz! ! !
Kiváló 2014. március 15.a párjával járt itt
A hétvégén voltunk a párommal a SZÁLLODÁBAN (csupa nagy betűvel mert megérdemli). Mindenkinek ajánlom csodálatos hely. A szobák tiszták a kaja mesésen finom, a pincérek,a személyzet kedvesek az étterem gyönyörű. A medencék nagyon szuperek. Hideg-meleg langyos ki milyet szeretne. Szaunák rendben vannak.
Hunguest Hotel Flóra Eger - VendéglátásHunguest Hotel Flóra Eger - Külső képHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 11.a párjával járt itt
Sokadszorra tértünk vissza, egyik kedvenc pihenő helyünk. Nagyon jó az elhelyezkedése, pár perc sétával megközelíthető a belváros. A személyzet felkészült, udvarias, rugalmas, ugyanez mondható el a wellness részlegen dolgozókról is, hozzátéve, hogy nagyon kedvesek és türelmesek.
Hunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kert
Kiváló 2014. március 10.egyedül járt itt
Minden nagyon jó volt, különösen tetszett a nőnapi figyelmesség, az éjszakai fürdőzés, a Szinetár Dóra által előadott színvonalas produkció, a személyzet udvarias, vendégcentrikus magatartása. Az étkezés bőséges és sokszínű kínálatú , ízletesen elkészített ételeket tartalmazott,de nem volt benne semmi különös, szívesebben vettem volna kicsit különlegesebb ételeket.
2014. február 19.gyerekekkel járt itt
2013 nyarán voltunk itt. Jó hely,az ételek finomak voltak. A személyzet kedves volt. A gyerekeknek a játszóházban minden nap volt valami program. A város nagyon szép,és a szálloda nincs messze a látnivalóktól. Biztos visszatérünk még ide! Kisgyermekeseknek és nagyobb gyermekeseknek is tökéletes hely!
Átlagos 2014. február 16.a párjával járt itt
A szállodára ráférne egy alapos felújítás, vagy az árakat ennek arányába állapítanák meg, a szöbába nincs hajszárító.
Az étterembe lévő tányérok, csészék is nagyon kopottak, a választék nagyon egysíkú, a megmaradt ételeket megpróbálták a következő étkezésnél valamilyen formába feltálalni, vacsorára sűlt kolbász -a reggeli maradványa, háromnapig tejberízs,-gyümölcs rizs,-a gyümölcs és desszert választék is egyfajtára korlátozódott.
Ami kárpótolta a fenti színvonalat, a fürdőbe való szabad átjárás.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár