Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Kiváló 2017. november 8.gyerekekkel járt itt
Ismertük a szállodát, így az őszi szünetet itt töltöttük. Csodálatos 5 nap volt. Itt csak pihenni, kikapcsolódni lehet: a szállóból közvetlen átjárás van a fürdőbe, de a benti wellness is kifogástalan. A gyerekek imádják a benti részt - bár egyes felnőttek ezt kifogásolták, "vizes lett a hajuk"! . . . .
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Idén, az őszi szünet első napjait töltöttük ebben a remek szállodában. Nagyon jó a fekvése, közel van a belvárosi részhez, gyalogosan be tudtuk járni a város egész központi részét. Gyermekeim, és mi, felnőttek is élveztük a csodálatos parkban elhelyezkedő meleg vizű medencék nyújtotta élményeket, minden igényünket kielégítette.
Kiváló 2017. október 4.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda a várostól néhány perc. Közel van a vár.A szobák rendezettek,nagy terasz, kényelmesek az ágyak.A fürdő közvetlen közelében helyezkedik el.A személyzet kedvessége,segítő készségük példamutatók.Az ételek kifogástalanok,nagyon finomak és változatosak.
Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Rendezett, tiszta környezet, tiszta szobák helyiségek, korrekt, segítőkész, udvarias személyzet, finom, változatos ételek! ! ! Tavaly és idén is itt nyaraltunk, a gyermekek és mi és nagyon élveztük! ! ! Csodaszép a város, a hoteltől gyalogosan is csak pár perc a városközpont, a vár. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a hotelt, mi öten is kényelmesen elfértünk.
Kiváló 2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Immár sokadik alkalommal nyaraltunk a Flórában. Igazából már úgy járunk a szállodába, mintha hazajárnánk. A Flóra elhelyezkedése csillagos ötös, minden könnyen megközelíthető, a strand a szomszédban van. A személyzet hatalmas piros pontot érdemel udvariasak, kedvesek és rendkívül segítőkészek.
Kiváló 2017. június 10.a párjával járt itt
Szép a szálloda, a szoba tágas, kényelmes az ágy. A szobánkhoz tartozott terasz is, ahol kellemesen elbeszélgettünk. Ahhoz képest, hogy szinte a központban van nyugalmas. Minden szolgáltatás adott helyben. Még a strand is helyben van. A személyzet készséges, illedelmes volt. Finomak, változatosak az ételek. Kevés a sport csatorna televízión.
Kiváló 2017. június 2.családjával járt itt
Bármelyik 4 csillagos szállodával vetekedhet, minden igényt kielégítő, tökéletes kikapcsolódást, pihenést biztosító szálloda, gyönyörű környezetben. Közel Eger történelmi városrészéhez, közvetlen átjárással az egri termál és strandfürdőbe. A Török Fürdő a szállodával szemben van, az is kihagyhatatlan.
Kiváló 2017. május 25.barátokkal járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk el a barátnőmmel az egri Flóra hotelben. A szálló gyönyörű. A személyzet nagyon kedves,és udvarias volt. Az ételek kitünöek,és változatosak voltak. A fürdő része meg egyenesen isteni volt. Mindennel meg voltunk elégedve,csak a kispárna hiányzott. Bátran merem minden pihenni vágyó embernek ajánlani. Csodálatos az egész környék,és Eger egy gyönyörű város! !
Kiváló 2017. május 9.barátokkal járt itt
2017. március 12-17-ig voltunk a szálló vendégei. Csodálatos napokat töltöttünk el. Kiváló volt a gyógykezelés a wellness részleg. A dolgozók figyelmesek udvariasak,szobánk megfelelő volt számunkra. Csendes nyugodt szálló igazán pihenésre alkalmas. Étel lehetőség kiváló nagy választék,ízletes. Nagyon meg voltunk elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Üdvözletünk.
Hunguest Hotel Flóra Eger - EgyébHunguest Hotel Flóra Eger - EgyébHunguest Hotel Flóra Eger - EgyébHunguest Hotel Flóra Eger - Egyéb
Kiváló 2017. április 19.családjával járt itt
A szállás tökéletes,nincs hangoskodás és egyéb zavaró körülmények. A wellness részlegben minden fontos elem-gyógyvíz,szaunák,jakuzzi-megtalálható. Az étterem kínálata változatos,ízletes és bőséges. A hotelből közvetlen átjárási lehetőség a város termál fürdőjébe. A összes részleg személyzete közvetlen,segítőkész és udvarias.
Hunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Külső képHunguest Hotel Flóra Eger - EgyébHunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Külső képHunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Külső képHunguest Hotel Flóra Eger - KörnyékHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kertHunguest Hotel Flóra Eger - Medence/kert
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár