Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom

a 69 esztergomi étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda EsztergomEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom vélemények

Gyenge 2023. július 26.gyerekekkel járt itt
A pultnál közölték, itt fogyasztásra asztalnál van a kiszolgálás. 10 perc alatt nem sikerült oda érni, 4 gyerekkel voltunk, nagy csalódás volt nekik. Nyilván otthagytuk a helyet, kritikán aluli a hozzá állás. Nem ajánlom.
Gyenge 2023. április 17.a párjával járt itt
Tegnap jártunk ott, ami emlékeim szerint régen Rió néven volt ismert. A sütik és a hely tetszett, bár szerintem ez ek az árak már túlnőttek az infláción is. Ami leginkább zavart az a személyzet magatartása volt. Konkrétabban, a rendelést amikor kihozták, akkor szószerint lepakolták az asztalra - a poharakat egymásba rakva - egy "kupacba".
Gyenge 2022. szeptember 28.a párjával járt itt
A mai napon (2022. 09. 28. ) délután jártam a Cukrászdában. Egy marcipán tömböt vásároltam, aminek a kiírt ára 1. 890 Ft/db volt. Tehát a csomagolt termék DARABÁRA volt feltüntetve. A pultnál a kiszolgáló hölgy lemérte a terméket, és beütött a gépbe 1. 990 Ft-ot. Kártyával ezt én kifizettem, de csak ekkor vettem észre, hogy DARABÁR volt kiírva.
Kiváló 2022. január 21., csoporttal járt itt
A városi sétánk vége a Szamos cukrászda volt. Nagyon finom és óriási választék a szebbnél szebb tortákból, süteményekből. Csoporttal voltunk, ennek ellenére a kiszolgálás gyors volt. A kávé választék is bőséges, sőt a teák is. Szinte mindegyik tortaszeletet megkóstoltuk, mert úgy választottunk, hogy mindenkinek jusson egy falat.
Nyáron visszatérünk fagyizni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 27.a párjával járt itt
Ebéd után tértünk be az esztergomi Szamos cukrászdába. A teraszon foglaltunk helyet és Mozart kelyhet rendeltünk. Nem is tudom leírni, annyira finom volt és hatalmas adag. Másnap újból beültünk a cukrászdába, ezúttal a Bonbon fantáziát kóstoltuk meg. Nem csalódtunk, nagyon finom volt. A cukrászda belülről nagyon látványos, ezt az alábbi képek is tanúsítják.
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - EgyébEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - EgyébEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - EgyébEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - EgyébEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - EgyébEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Egyéb
2020. október 26.barátokkal járt itt
Forgalmas útszakaszon, a Bazilika és a Városház közötti főút mentén található a Szamos-hálózat esztergomi egysége. Cukrászda, kávézó és fagyizó is egyidejűleg. Régi, patinás polgári épület, a beltér is megérdemel egy pillantást, tradicionális, kissé régies kávéházi berendezés, elég sok asztallal, Szamos dekorációval.
Esztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Étel/italEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Külső képEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Külső képEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Külső képEsztergomi Központi Kávéház Szamos Cukrászda Esztergom - Külső kép
2020. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A sütemények isteni finomak voltak! A személyzet és a kiszolgálás lassú és szörnyű volt! A kért kávénkat megsem kaptuk amit több mint 20 perc várakozás után nem is ittuk volna meg de a számlán természetesen szerepelt!
2019. július 23.a párjával járt itt
A Szamos cukrászda nem messze található a Bazilikától. Finom a sütijük, (szatmári szilvatorta) a hosszú kávéjuk is,(jár hozzá 1-1 kis pohár víz, így nem muszáj feltétlen ásványvizet is kérned, ha nem vagy szomjas) elfogadható áron. A kiszolgálás is megfelelő. lehet kártyával is fizetni.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. április 2.egyedül járt itt
Hát, ahhoz képest, hogy cukrászda, elég komor hangulatú a berendezés. (Zömében fekete székek és asztalok.) Ezt az igen kedves, barátságos személyzet sem tudja ellensúlyozni. Pedig a kávé (espresso macchiato) is jó volt. Az ár korrekt, a tisztaság hibátlan. De legközelebb inkább a napfényes teraszra ülök.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Ha Esztergomban járunk, soha ki nem hagynánk a Szamos Cukrászdát. Az egésznek van egy békebeli hangulata,régi korok kávéházai idézi. Mindig nagyon kedvesen fogadják a betérő vendéget. Voltunk már gyerekekkel, voltunk itt bőrig ázva motoros gúnyában, de a fogadtatás minden alkalommal ugyanolyan kedves volt.