Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

2. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 343 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Nagyon kellemes 4 éjszakát töltöttünk a szállodában. A szálloda wellness részlege tökéletesen kielégített igényeinket. Nagyon tetszett a kádas fürdőszoba és a hatalmas franciaágy. A reggeli változatos és bőséges a vacsoránál viszont hiányoltam a frissen sülteket. Összesítésben 4 és fél csillag.

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Szilveszteri, 4 nap 3 éjszaka gálavacsorával akciós csomagjukon vettünk részt. Fényképekkel tudom bizonyítani az állításaimat, nem a levegőbe beszélek. Aki csak tudja, kerülje el messzire ezt a szállodát! ! ! A szobák (classic) tényleg az erdőre néznek, de az alagsori szobákban kb.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
3 kellemes napot töltöttünk Esztergomban családommal. A wellness részleg kiemelkedő. A Hotel tiszta, a személyzet kedves, segítőkész. A reggeli mindhárom nap ugyanaz volt, de mivel nagy volt a választék szerintem senki nem maradt éhen! :) A vacsora egy része finom volt, de voltak olyan fogások is, melyeknél alacsony minőségű hozzávalókat használtak fel, de ízlések és pofonok!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
A szálloda nagyon jó helyen van, és nagyon szépek a belső terei. A szoba már indokolatlanul kicsi. A fürdő nevetséges. A csap szabályozójához nem lehet hozzáférni, de van bidé, nincs egy polc, ahova elférne egy fogkefe és két desodor. A szobai hűtő, inkább fűtő, és éjjel nappal ment a motorja, ezt egyetlen személyzeti tag nem vette észre.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Gyönyörű kilátás a szobából, fantasztikus ételek, remélem nem csak az ünnep tiszteletére. Tehát a szakács 5 !!!
A képekből kevesebb több lenne.
Szakadt, szürkésfehér köntöst kaptunk.
A személyzet kedves, segítőkész.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 26.
A szállodában szépen berendezett szobák, kényelmes, óriási ágy jó pihenést biztosított.Wellness részleg minden igényt kielégitett. Az ételek változatosak és nagyon finomak voltak. A szálloda dolgozói figyelmesek és segitőkészek.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 26.
A szoba erkezesunkkor hideg volt,a futes nem volt bekapcsolva. A futes szabalyozo kerregett,kb fel orankent bekapcsolt,es adta ezt a hangot,ejszaka is. 2x jeleztuk a szalloda dolgozoinak,de a karbantarto ott tartozkodasunk ideje alatt nem ert oda a szobaba. Reggelinel nem volt kirakva gyumolcs,de pozitivum,hogy kerdesunkkor az egyik pincer hozott nekunk gyumolcsot bosegesen.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17.
Kellemesen éreztük magunkat. Kedves személyzet,remek ellátás. Medencék kifogástalanok,szaunák nagyon jók,ételek kiválóak,választék bőséges. Ami nekünk kicsit kellemetlen a lépcső a szobában és a folyosókon,természetesen ezt

csak a korunk és izületeink miatt vettük észre,elnézést érte ! Köszönjük szíves vendéglátásukat!

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 17.
Remek környezet,kiváló elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló szolgálatatások,kiváló ár érték arány, ide érdemes visszatérni télen,tavasszal,nyáron vagy akár ősszel.Ö.Endre

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 16.
Remek volt minden. Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Tervezzük hogy visszalátogatunk. Egyetlen szépséghiba, hogy nem erkélyes szobát kaptunk kérésem ellenére sem. S mivel dohányzunk ez elég kellemetlen volt. Azt mondták ezért az árért nincs erkély, de lehet hogy fizettem volna többet érte. De esély sem volt. Összességében kellemesen telt a három nap.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, medence és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.30.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 12.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.04.30.
Bo18 Hotel Superior
31,5 EUR/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.03.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.167,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, uszoda, szauna, pezsgőfürdő, kerékpárok, kerti grill, napozóágyak használatával, internet elérhetőséggel
2016.12.07. - 2017.12.23.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes privát wellnessel, masszázzsal, wellness részleg és szauna használattal, fogászati felméréssel és kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.10. - 2017.02.14.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel
2016.10.12. - 2017.02.28.
Hotel Bellevue
2-3 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, masszázzsal, délutáni kávéval vagy teával, parkolással
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 20.000,- Ft/család/éj ártól: szállás önellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2017.01.26.

Szállodák Esztergom környékén
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Bálint nap a Kavicsban (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

EsztergomX