Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

1. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
26. helyezett Közép Dunántúlon - 344 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Nem is tudom hol kezdjem. . . Maga a hotel elég messze van a várostól. 5 napon keresztül nem is láttuk a szobalányokat, akkor milyen tisztaságról beszélünk? Az ételek 4napon keresztül szinte ugyanazok voltak egy kis változtatással! Viszont a pincérek munkáját,figyelmességét kiemelném! Köszönjük hogy itt lehettünk láttuk hogy milyen a 4*-os Bellevue hotel!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
3 napot és két éjszakát töltöttünk el a szállodában. Hamarabb értünk oda, mint 14 óra, ennek ellenére elfoglalhattuk a szobánkat. A recepciós hölgy nagyon kedves volt, viszont a kártya nem működött, amivel ki tudtuk volna nyitni az ajtót. A recepciós elnézést kért és kaptunk kulcsot a szobánkhoz. A szobában hideg volt, de ha bekapcsoltuk a klímát, akkor felmelegítette a szobát.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Ami nem tetszett glutén és laktóz érzékeny vagyok egy hónappal előbb lejeletettem, de sajnos nem készültek erre, se kenyér se laktózmentes termék a tejet kívül nem volt. Egy négy csillagos szállodában ez szerintem meg kellett volna oldaniuk, és nem nekem kellett bevásárolnom. . . Egyébként az ételek bőségesek és finomak voltak a párom szerint. . .

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Számunkra ez a hely csodálatos volt. Egy álmom vált valóra mikor megpillantottam a Hotel Bellevue-t. Már régóta felkeltette érdeklődésemet ez a hotel, az interneten keresztül, mindig kerestem a legmegfelelőbb ár kategóriát, amit most sikerült megkapni a szállásvadászon keresztül. Az étellel nagyon megvoltunk elégedve, bőséges és nagy választékú volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el Önöknél a férjemmel.A szoba tiszta, rendezett,kényelmes és gyönyörű volt a kilátás.Az félpanziós ellátás bőseges volt.A szálloda wellness része nagyon tetszett bár nekem a viz kicsit hideg volt.A személyzet nagyon segítőkész.Köszönjük szépen ezt a kellemes hétvégét.
Üdv:Gerhardné Korim Zsanett

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
Feleségemmel már harmadszor voltunk a szállodában: nem véletlenül :) ! Minden alkalommal nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással: a wellness, a tisztaság, az ételek minősége nagyon jó és ezt a színvonalat folyamatosan biztosítják már évek óta. . . ! Szerencsére az idő is kellemes volt, noha ez nem rajtuk múlott, de tovább javította közérzetünket és egy szimpatikus párral is megismerkedtünk.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
A szoba teljesen megfelelt,ellenben az ágy matracok kemények,kicsit kényelmetlenek voltak. Az étkezés kiváló,a welness szolgáltatás,szintén kiváló volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
A személyzet kifogástalan, mindenki rendkívül kedvesen, udvariasan viselkedett. A szobánknak csodás kilátása volt a Dunára és a hegyoldalra, a wellness-részleg kiváló. Esetleg egy úszómedencét hiányoltunk, illetve a gőzkabin már második éve nem működik. A takarítással voltak gondok, másodszori kérésre orvosolták a hibát. Összességében elégedetten távoztunk.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
Meg sem közelíti a máshol megszokott négy csillagos színvonalát. A wellnesst leszámítva teljes csalódás. Piszkos, vízköves csaptelepek, szeméttel vastagon borított hátsó lépcső, minőségben és választékban is gyenge étkezés. A szobában csatornaszag. Kopott, kétes foltokkal tarkított berendezés, tapéta, szőnyeg.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
A szálloda Budapesthez közel, a 11.sz. úton jól megközelíthető. Csendes, pihenésre, kikapcsolódásra alkalmas.
Különösen tetszett a só szauna, ilyennel máshol nem találkoztunk.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
3-4 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, húsvéti programokkal, kedvezményes italfogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.18.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.03.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.03.02. - 2017.04.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 12.879 - 17.460,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, sport- és wellness programokkal, Swarovski ékszer szettel, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Patak Park Hotel
2-4 éjszaka 12.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, húsvéti programokkal, íjászattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.13. - 2017.04.18.
Bo18 Hotel Superior
31,5 EUR/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.01. - 2017.03.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
Akár 1 éjszaka 22.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, korai érkezéssel és késői távozással, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.03.31.
Hotel Bellevue
2-3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással
2017.01.29. - 2017.03.03.
2017.01.29. - 2017.03.03.

Szállodák Esztergom környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Tó Wellness Hotel Bánk
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Tóparti húsvét (min. 2 éj)

EsztergomX