Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Csendes kikapcsolódás nyugdíjas vendégeknek (min. 3 éj)
Csendes kikapcsolódás nyugdíjas vendégeknek
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2024. március 4.a párjával járt itt
Szép helyen van a szálloda ,de a mi szobánk pont a parkolóra nézett. A wifi este kimondottan gyenge volt. Az ételek finomak voltak,bár néha egy-egy hús nem volt rendesen átsütve. Maga a wellness részleg kiváló, sok más szállodához hasonlítva kiemelkedöen jók a medencék. Nagyon ajánlom mindenkinek aki kellemes kőrnyezetben szeretne kikapcsolódni!
Átlagos 2024. március 4.a párjával járt itt
A szálloda mindenki által használt helyiségeivel szemben a szoba mélyen színvonal alatti volt. A wc folyamatosan folyott (hiába szóltunk). a szőnyeg elhasznált, kopott, az ágynak nevezett valamik összeszkábáltak, rendkívül alacsonyak voltak. A matracvédőt és a lepedőt nem lehetett rögzíteni (egy fordulás után kupacban voltak, és az ember a puszta matracon találta magát.
Gyenge 2024. március 3.a párjával járt itt
Túlhasznált,kopott bútorzat, nem karbantartoott rendszer,. pl. szobaszéf elemhányos, melegvíz 1 nap du. Nem volt. . Vacsora ,minden nap hideg . Csak a leves meleg. Gyümölcs. . kivi. . Lift egész héten nem működött, bár igéret volt rá. Az étterem ablakai felett gyakran mezei poloska mászkált. A fiatal kiszolgáló személyzet nagyon kezdők.
Átlagos 2024. február 24.egyedül járt itt
Ami tetszett: A szálloda csendes, nyugodt helyen van a Duna partján. Buszmegálló közel a szállodához. Egy kisebb túrát is lehet tenni a Búbánat völgyében. A személyzet kedves, segítőkész. Parkolás jól megoldott. A szoba kényelmes, elég tágas, sok pakolási lehetőséggel. Ami nem tetszett: Ebédkor a pincér azt sem tudta, hogy mit rendeltünk nem tudta, hogy mit hoz ki.
Átlagos 2024. február 21.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és a szoba rendben volt. A személyzet kedves udvarias. Ami hiányosság:
-februárban /Valentin nap előtt is az étterem asztalain még karácsonyi dekoráció volt a vázákban. -három éjszakás tartózkodásunk alatt nem volt törölköző csere. -a welness részlegben a nagyobb medencénél nem volt világítás
-az infraszaunaban valamikor volt só kihelyezve.
Kiváló 2024. február 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat az itt töltött 2 nap alatt. Az ágy extra kényelmes.
A szoba szép, itt-ott javításra szorulna, pl. zuhany ajtaja, a tv nem működött.
De egyébként abszolút rendben volt minden. Az ételek finomak, változatosak.
A játék szoba nagyon jó, nagyon sok a játék, de töröttek, a plüssök meg nagyon koszosak.
Szörnyű 2024. február 7.a párjával járt itt
Talán azzal kezdeném, hogy évekkel ezelőtt voltunk már a szállodában, akkor még 4 csillagos volt. Mostani utazásunk alkalmával már vissza lett minősítve 3 csillagossá. Szerény véleményem szerint jogosan. Már az előleg befizetésénél gondok akadtak.
Átlagos 2024. január 12.a párjával járt itt
A szoba felszereltsége hiányos volt. A törölközőkért a vendégnek kellett utánjárni. A fűtés kritikán aluli volt.
A bekészitett fürdőköpeny vizes (nyirkos volt). A televizió elavult,két távirányitóval müködött. A lift január 3. -a óta nem müködik az emeletre való közlekedés idősebbeknek nehézkes. Ami igazán elfogadható az a svédasztal változatos kinálata
Gyenge 2024. január 11.a párjával járt itt
Sajnos nagyot csalódtam három napos wellness re indultunk szabadságot vettünk ki készültünk rá, megérkeztünk elfoglaltuk a szobát mi hideg volt! Spóroltak a fűtéssel is! Lesétáltunk a wellness részre a vizek is csak langyos voltak a szaunák azok megfelelőek! Ittam volna egy sört de alkohollal nem tudtak szolgálni nem volt rá engedélyük!
Hotel Bellevue Esztergom - Egyéb
Gyenge 2024. január 9.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, évről évre csökken a színvonal. Érkezésünket követően óránként, összesen 3-szor jeleztem a recepción, hogy nem kaptunk fürdőszobai törölköző bekészítést és folyékony szappan sem volt. 4 óra elteltével megvártam a recepción a törölköző bekészítést és felvittem én.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Hotel Négy Évszak