Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

1. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
24. helyezett Közép Dunántúlon - 348 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 19.
A párommal elhatároztuk, hogy elmennénk egy wellness hétvégére (még egyikünk sem volt), és rá is találtunk erre a hotelra. Nagyon jó volt, hogy bababarát, mert a 2 éves kislányunknak is volt lehetősége a kikapcsolódásra. Teljes mértékben meg voltunk elégedve mindennel, a szoba tiszta és rendezett volt, a reggelik és vacsorák finomak, a személyzet kedves és mosolygósak, barátságosak voltak.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 9.
Az első benyomás alapján gyakran ítél az ember! A gyönyörű épület együttest látva alig vártuk, hogy közelebbről is megismerjük a szállodát! Nem kellett csalódnunk. A régies stílus , a gyönyörű festmények a falon, a színek és az építészeti formák harmóniája uralja az épületet. Szinte minden a kikapcsolódni vágyók komfort érzetét és nyugalmát, az itt töltött idő csodálatosabbá tételét szolgálja.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 6.
A Hotel elhelyezkedése csodálatos,a kilátás gyönyörű. A szállás csendes,tiszta és szép. Az ablakok nagyon jól szigeteltek hozzánk semmi sem hallatszott be pedig földszinten voltunk és az autók az ablakunk alatt parkolrak. A wellnes nagy és szép. A kinti medence nagyon szuper,bár mi még nem tudtuk használni(május 1-jétől)

Mi földszinti szobát kaptunk a parkolóra nyílt és az ablakunk alatt közvetlenül a parkoló autok álltak.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 27.
Akinek nincs autója nagyon kényelmetlen helyzetbe tud kerülni.
Egy bolt, egy gyógyszertár nem ártana a szálloda közelében.
Aki még nem látta ezt a csodás szállodát, és látványosságot annak
a figyelmét fel kellene hívni az előbb említett hiányosságokra.
Ajánlani csak annak tudom akinek autója van.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 26.
8fős baráti társasággal vettünk részt 2 éjszakás félpanziós ellátással a szállodában.Apró hibáktól eltekintve /ami nem a személyzeten múlott/ kitűnően éreztük magunkat. Csak dícsérni tudom a személyzetet, az ellátást, nem különben a wellness részleget. Szívesen visszatérnénk.......

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
Megvagyok elégedve, azt kaptam amit vártam.Tisztaság megfelelő, szoba tágas és kényelmes.A reggeli és vacsora bőséges és választékos. Nagyon szép helyen van, hamarosan újra megyünk.

2017.április 19. Szigeti Béla.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rossz időjárásban értünk a szállodában, (áramszünet, TV, internet,wellness részleg nem működött késő estig) Mindenhol sötétség, legalább egy aggregátorral a világítást meg kellett volna oldani egy ilyen színvonalú szállodában, nem gyertyával csetleni-botlani. A fürdőszobában elég kellemetlen szagok terjengtek, szagelszívó nincs.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagyon kényelmes volt és a kilátás a dunára gyönyörű, ami a legjobban tetszett az erkélyről lehetett nézni.A reggeli és a vacsora bőséges és választékos! A welness részleg használata kitünő,sőt még aki mozogni is szeretne arra vannak különböző fittnes gépek. Nekünk nagyon nagy élmény volt! Biztos visszatérünk!

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Gyönyörű környezet, ózondús levegő. Csodálatos kilátás a Dunára, csendes, pihenésre kiválóan alkalmas wellness hotel. Wellness rész nagyon tetszett, a kültéri medence szép, jó az elhelyezkedése. Az ellátás teljes mértékben kielégítette az igényemet. A későbbiekben is szívesen választom a Hotel Bellevue-t. Jó szívvel ajánlom családomnak és ismerőseimnek.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Ajánlom mindenkinek,a hotel remek konyhája ,kellemes étterme,bárja elnyerte tetszésünket,a kiszolgálás első osztályú .Ételeik tükrözik a magyar konyha izvilágát a választék nagyszerű.Tisztaság az egész hotel területén.Welnes részlegben többféle szauna,medencék remek élmény elemekkel vannak ellátva.Nagyszerűen éreztük magunkat ,köszönjük.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 19.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kerékpár használattal, ingyenes szobaszervízzel, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.12.23.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, nagy gyerekkedvezménnyel, múzeum belépővel, 5 éjszaka foglalása esetén wellness kuponnal, 6 éjszaka foglalása esetén italkuponnal
Hotel Kiss
Tata
3 nap/ 2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játszótér, ping-pong és biliárd szoba használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, szauna szeánszokkal, börzsönyi túrával, éjszakai fürdőzéssel, gyermekprogramokkal, wellness ebéd kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Esztergom környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Royal Club Hotel Visegrád
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Nyár, vakáció - hív a Velencei-tó (min. 3 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

EsztergomX