Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

1. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
23. helyezett Közép Dunántúlon - 346 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 22.
Rossz időjárásban értünk a szállodában, (áramszünet, TV, internet,wellness részleg nem működött késő estig) Mindenhol sötétség, legalább egy aggregátorral a világítást meg kellett volna oldani egy ilyen színvonalú szállodában, nem gyertyával csetleni-botlani. A fürdőszobában elég kellemetlen szagok terjengtek, szagelszívó nincs.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Ajánlom mindenkinek,a hotel remek konyhája ,kellemes étterme,bárja elnyerte tetszésünket,a kiszolgálás első osztályú .Ételeik tükrözik a magyar konyha izvilágát a választék nagyszerű.Tisztaság az egész hotel területén.Welnes részlegben többféle szauna,medencék remek élmény elemekkel vannak ellátva.Nagyszerűen éreztük magunkat ,köszönjük.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Nagyon szép a szálloda, kitűnő véleményünk szerint a Wellness.
Nagyon szívélyes, udvarias a személyzet, minden kérésünket azonnal teljesítették.
Három szobát foglaltunk, voltak velünk kisgyerekek is az egyik szobában 2 és 3 évesek. Ők is nagyon jól érezték magukat.
Ilyen ajánlatokat szívesen várunk a következő időkben is!
Köszönjük!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 13.
Nagyon elégedettek voltunk a szállodával, igazán jól éreztük magunkat. Egy csendes helyen van, ahol jó a levegő, szép a kilátás, és csicseregnek a madarak. A hely szép tiszta, antik stílus. A wellness nagyon szép, tiszta a víze, és a medencékben rengeteg a lehetőség a szórakozásra. A személyzet nagyon kedves.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
A szállodába az ajándékkupont karácsonyi ajándékba kaptam. Kicsit fanyalogtam mert jobban szeretem magam kiválasztani, hogy hová utazzak, főleg akkor amikor kiderült, hogy nem könnyen megközelíthető helyen van, ha az ember nem akar 1,5 órát egy tömött buszon zötykölődni. Megoldottuk vonattal és taxival. A wellness várakozáson felüli volt, a szoba kényelmes, a személyzet kedves segítőkész.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Barátokkal töltöttünk egy hétvégét a hotelben. A wellnes vize élvezhetetenül hideg volt,az étterem kínálata silányra,íztelenre sikerült mindkét nap,a bár 10-kor bezárt. Csalódottan távoztunk

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Amint utolag kiderult volt a számlánkon két olyan ennivaló fogyasztás a hotalban,amit nem mi fogyasztottunk el kb 8000 ft értékbrn.A fogyasztásokat máskép kellene evidálni nem papíron.Koszonom.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Március 15. -én délután fél 4 fele vettük át a szállást. Mi tömegközlekedéssel mentünk így egy kicsit nehézkes volt az odajutásunk mivel nem vagyunk jártasok Esztergomban. Itt lenne az első észrevételem mégpedig hogy nincs olyan információ ami leirná hogy ha esetleg a vendégek tömegközlekedéssel mennek akkor hogyan juthatnak oda.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
A szobák nagyon igényesek, az ágy óriási. A fűtésnek a hangja egy kicsit zavaró volt. A szolgáltatások teljes körűek voltak. A személyzet minden kérdésünkre válaszolt, segítőkészek voltak. Ez a pár nap alkalmas volt a teljes kikapcsolódásra a "világ zajától".

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
A hotel rendkívül szép, csendes helyen van. A szoba, mivel padlástéri volt,kilátás szempontjából nem volt annyira tetszetős. Zavaró volt az italhűtő folyamatos búgása. A szobában egyetlen ülő alkalmatosság volt, a fésülködő, háttámla nélküli szék. Az ágyak matracai, különösen az egyik nagyon puha volt.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.06.30.
4 nap/3 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.15. - 2017.08.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Medvefarm és Termálfürdő belépőkkel, délutáni kávézással, limonádéval, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.02. - 2017.05.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
8 nap/7 éjszaka 10.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egyszeri 10% kedvezménnyel a la carte ételfogyasztásból, parkolással
Hotel Honti
Akár 1 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.01. - 2017.05.31.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyógyfürdő belépővel, kedvezmény kártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
1-7 éjszakára 14.357,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.06.30.

Szállodák Esztergom környékén
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Hétköznapi szieszta (3 éjszaka)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Nyugdíjas és Nagyszülő ajánlat (min. 3 éj)

EsztergomX