Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hotel Bellevue Esztergom
3. helyezett Esztergom

2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

1. helyezett a 26 esztergomi szállás közül
25. helyezett Közép Dunántúlon - 344 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
Március 15. -én délután fél 4 fele vettük át a szállást. Mi tömegközlekedéssel mentünk így egy kicsit nehézkes volt az odajutásunk mivel nem vagyunk jártasok Esztergomban. Itt lenne az első észrevételem mégpedig hogy nincs olyan információ ami leirná hogy ha esetleg a vendégek tömegközlekedéssel mennek akkor hogyan juthatnak oda.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
A szobák nagyon igényesek, az ágy óriási. A fűtésnek a hangja egy kicsit zavaró volt. A szolgáltatások teljes körűek voltak. A személyzet minden kérdésünkre válaszolt, segítőkészek voltak. Ez a pár nap alkalmas volt a teljes kikapcsolódásra a "világ zajától".

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27.
A hotel rendkívül szép, csendes helyen van. A szoba, mivel padlástéri volt,kilátás szempontjából nem volt annyira tetszetős. Zavaró volt az italhűtő folyamatos búgása. A szobában egyetlen ülő alkalmatosság volt, a fésülködő, háttámla nélküli szék. Az ágyak matracai, különösen az egyik nagyon puha volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 26.
Mindennel meg voltunk elégedve. A szálloda csodaszép kívül és belül egyaránt. A wellness nagyon kellemes, változatosak az élményelemek a medencékben. Mindíg találtunk valami érdekeset. Az ellátás kifogástalan volt. Remek ízeket kóstolhattunk, ajánlani tudom azoknak akik a magyaros ételeket szeretik, de ha valaki vegán vagy egyéb speciális étrenden van az se maradt éhen.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 25.
A tökéletes kikapcsolódáshoz egy kellemes wellness élményt nyújtó szálloda.
A kiszolgálás kifogástalan, az ételek változatosak és jóízűek. A szálloda személyzetének a vendégekhez való viszonya tökéletes. A medencék vize kellemes. A szoba hőmérséklete is kifogástalan volt míg ott tartózkodtunk. Köszönjük, jól éreztük magunkat.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Nem is tudom hol kezdjem. . . Maga a hotel elég messze van a várostól. 5 napon keresztül nem is láttuk a szobalányokat, akkor milyen tisztaságról beszélünk? Az ételek 4napon keresztül szinte ugyanazok voltak egy kis változtatással! Viszont a pincérek munkáját,figyelmességét kiemelném! Köszönjük hogy itt lehettünk láttuk hogy milyen a 4*-os Bellevue hotel!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
3 napot és két éjszakát töltöttünk el a szállodában. Hamarabb értünk oda, mint 14 óra, ennek ellenére elfoglalhattuk a szobánkat. A recepciós hölgy nagyon kedves volt, viszont a kártya nem működött, amivel ki tudtuk volna nyitni az ajtót. A recepciós elnézést kért és kaptunk kulcsot a szobánkhoz. A szobában hideg volt, de ha bekapcsoltuk a klímát, akkor felmelegítette a szobát.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 16.
Ami nem tetszett glutén és laktóz érzékeny vagyok egy hónappal előbb lejeletettem, de sajnos nem készültek erre, se kenyér se laktózmentes termék a tejet kívül nem volt. Egy négy csillagos szállodában ez szerintem meg kellett volna oldaniuk, és nem nekem kellett bevásárolnom. . . Egyébként az ételek bőségesek és finomak voltak a párom szerint. . .

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Számunkra ez a hely csodálatos volt. Egy álmom vált valóra mikor megpillantottam a Hotel Bellevue-t. Már régóta felkeltette érdeklődésemet ez a hotel, az interneten keresztül, mindig kerestem a legmegfelelőbb ár kategóriát, amit most sikerült megkapni a szállásvadászon keresztül. Az étellel nagyon megvoltunk elégedve, bőséges és nagy választékú volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 14.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el Önöknél a férjemmel.A szoba tiszta, rendezett,kényelmes és gyönyörű volt a kilátás.Az félpanziós ellátás bőseges volt.A szálloda wellness része nagyon tetszett bár nekem a viz kicsit hideg volt.A személyzet nagyon segítőkész.Köszönjük szépen ezt a kellemes hétvégét.
Üdv:Gerhardné Korim Zsanett

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.01.01. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.410,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan Élményfürdő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.15. - 2017.03.31.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.03.02. - 2017.04.30.
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 35.840,- Ft/család/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, élményfürdő, szaunák és sportpályák, tornaterem, játszóház és játszóterek használatával, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.27. - 2017.12.21.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Akár 1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, pezsgővel, mini wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetősséggel
2017.01.25. - 2017.12.20.
The Aquincum Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, spa részleg használattal, transzferrel, internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2017.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-5 éjszaka 6.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness belépővel, borkóstoló jeggyel, tandem kerékpározással, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.12. - 2017.04.19.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.04.15. - 2017.06.30.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 14.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2015.09.01. - 2017.07.06.

Szállodák Esztergom környékén
Hotel Velence Resort & Spa Velence
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Libra Hotel Veresegyház
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)
Örökifjak, 62+ (min. 2 éj)
Húsvéti wellness (min. 3 éj)

EsztergomX