Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Csendes kikapcsolódás nyugdíjas vendégeknek (min. 3 éj)
Csendes kikapcsolódás nyugdíjas vendégeknek
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2023. március 19.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, szép a környék, lehet kirándulgatni. Itt lehetne jobban felkészültebb a hotel, túra útvonalak megadásával, esetleg szervezésével. ÍTovábbá még a nyugdíjasoknak is jólesne egy kis könnyű, akár gépzenét szolgáltatni este vacsora időben és utána 22 óráig.
2023. március 10.barátokkal járt itt
Általában tetszett, szép és tiszta, de a wifi gyenge volt, néha nem is lehetett rákapcsolódni. A tetotéri ablakot bonyolult volt kinyitni/becsukni, a sotétítot le
illetve felhúzni mindig segítséget kellett hívni, de nagyon segítokész
volt mindig mindenki. A hajszárító gyakran és túl gyorsan kikapcsol, korulményes hajat szárítani vele.
Átlagos 2023. február 17.a párjával járt itt
Korábban már többször voltunk, még a covid előtt. Tetszett. A családot is elvittem. Nagy csalódás volt. A szálloda lelakott. A takarítás gyenge. A wellness szintén csalódás volt. A zuhanyzók állapota rossz. A szobai fürdőben a csaptelepek össze vissza fröcsögtek, akár a wellness öltözőben és a zuhanyzóknál.
Szörnyű 2023. január 21.a párjával járt itt
A szobában elvileg semmi technikai dolog nem működött.Futes talán 2 napon volt, hűtő semmi,a szekrényen 2 helyett 1 ajtó volt, azt toligaltuk ide oda.A függöny T kétszer raktam vissza, aztán elfáradtam.Harom nap alatt 3 alkalommal kellett karbantartot hívni,a negyedikén már a kitartás mellett döntöttem.
Kiváló 2023. január 2.a párjával járt itt
Már harmadszor töltöttük a Karácsonyt a szállodában. A gyors regisztráció, a kényelmes szoba elfoglalása után a wellness nyújtotta kényelmet élveztük. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész volt. A masszázsra jelentkezés is könnyen ment. A wellnessben lévő bár választékával, az ott dolgozók kedvességével maximálisan elégedettek voltunk.
Kiváló 2022. december 28.a párjával járt itt
Számomra tényleg 100% kikapcsolódás volt a karácsonyi időszak, amit ott töltöttünk. Nagyon tetszett az élő zenés est. A hotel belső elrendezése elsőre eléggé bonyolult. Viszonyleg sok idő volt megtalálni a szobát. Lehetne több helyen kihelyezett eligazítás. Az ételek isteni finomak voltak többek között a palócleves, az össze pörkölt.
Kiváló 2022. december 22.a párjával járt itt
A HOTEL BELLEVUE elegáns szálloda Esztergom a Búbánatvölgyben jó levegőjű hegyvidéki , szép kilátással a Dunára,nagyon tetszik nekem és a férjemnek is,mi már visszatérő vendégeik vagyunk. Jó ár értékarányon adják az akciós szállásokat. Kiváló a konyhájuk,finom ételek a svédasztalnál reggel és este. Sajnos a TV adásnál gyenge a jel a hegyek miatt.
Kiváló 2022. december 7.a párjával járt itt
A megérkezéskor a fogadás kiváló. A személyzet udvarias. Az szoba alapvetően jó, de a fürdőben a kád fölött a fregoli nem tiszta. A beágyazás lehetne egy kicsit dizájnosabb. A kilátás a szobából a nagy mennyiségű szeméttárolóra néz (csak el kellene takarni valamivel, hogy ne lehessen közvetlenül rálátni (palánk- ponyva, stb.
Átlagos 2022. december 3.gyerekekkel járt itt
Szoba tisztaságára, bútorok, ágynemű állapotára jobban figyeljenek. A szállás külső környezetére,ápoltságára tisztaságára is érdemes odafigyelni jobban.
Személyzet kedves, nagyon segítőkész.
Az étterem, felszolgálás és a svédasztalos ellátás teljesen rendben van.
Wellness részleg kikapcsolódásra, pihenésre, feltöltődésre teljesen megfelelt.
Átlagos 2022. november 24.a párjával járt itt
Étkezés:
A reggeli ok, de a kávé szörnyű! A vacsora minősíthetetlen. Ha valami jól sikerült elfogyott, a "tészta tuning " lehet másnak örömet szerzett, de mi nem tudtunk jóllakni sem! A rántott hús és zöldség ételek ehetetlenül szárazak volt. Nagy öröm volt az esztergomi KFC. Szoba : tök klassz!
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár