Bambara Hotel Felsőtárkány ★★★★

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Bambara Hotel Felsőtárkány vélemények

2023. október 24.a párjával járt itt
Ahogy a címben is utaltam rá. Nem tökéletes,mint régen. Egészen jó. Iszonyatos zsivaj. A csendes wellnessbe csak sok lépcsőn lehet feljutni,lift nincs. Sajnos mi egészségügyi problémák miatt nem tudtuk megközelíteni,
A külső medence viszont fantasztikus volt. Bentről menekültünk. Levegőtlen,hangos. Napközben nem takarítanak.
Kiváló 2023. október 4.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben van. Kényelmes, tiszta szoba. Kedves, segítőkész személyzet. Az étteremben az ételek fantasztikusan finomak és óriási a választék.
Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 14.a párjával járt itt
A hotel hangulata különleges. A személyzet segítőkész, kedves, mosolygós. A szoba tiszta, kényelmes. Az ételek különlegesek és bőségesek. A kinti és benti medencék pihenésre kiválóan alkalmasak. A wellness részlegnél mindenki megtalálja a kedvére valót. Naponta többször szauna szeánsz van. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2022. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretem ezt a szállodát és ajánlom mindenkinek, mert nagyon hangulatos és magyon kedves a személyzetp
Kiváló 2022. július 16.gyerekekkel járt itt
Régóta vágytunk ide, végre sikerült eljutnunk. Gyönyörű környezet, csodás park, vízesés, rengeteg játszási lehetőség. Finom ételek, nagy választék, kényelmes, nagy szoba, kedves, figyelmes személyzet, aranyos szurikáták, kenguruk, szóval csak pozitívat tudok írni. Fantasztikus medencék, remek szaunák, isteni illat terjed a szállodán belül.
Bambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - EgyébBambara Hotel Felsőtárkány - Egyéb
Kiváló 2022. március 23.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű hotel, kedves személyzet, finom ételek,rengeteg látnivaló. Nagyon jól éreztük magunkat, csoda hely.
Kiváló 2022. január 14.a párjával járt itt
Ami a legjobban tetszik a szállodában, hogy nagyon ki van találva. Az egész design, a hangulat, de ami a legfontosabb, hogy ne zavarjuk egymást. Sok kisgyerekes jön ide, számtalan program közül választhatnak, játszószobák, gyerekmedence, Bizsu, de vannak felnőtt részlegek is, ahova el lehet vonulni pihenni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
2021. szeptember 25.a párjával járt itt
A Covid miatt döntöttünk úgy, hogy 2020 évben nem megyünk külföldre, helyette már csak a hangulat miatt is a Bambarában fogunk nyaralni. Augusztus végén, - szeptember elején telt házas volt a szálloda! Rengeteg kisgyermekes család nyaralt itt, amit nem is csodálok, hiszen ez egy igazi gyermek paradicsom!
Kiváló 2021. szeptember 11.barátokkal járt itt
Gyerekbarát hely, viszont van a felnőtteknek is elvonulási hely, ahol csend van. A szoba tiszta, praktikus, jól felszerelt. A személyzet kiemelkedően kedves a takarítónőtől kezdve a pincérekig. Az étel csillagos 5-ös, mindenki talál magának valamit és figyelnek az ételintoleranciára is. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2020. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon régóta szerettünk volna a Bambarában megszállni, ami most végre sikerült. Izgatottan vártuk a napot, hiszen előtte már annyi jót hallottunk a helyről. Először is maga a stílus, mind a hotel, mind a berendezés, szobák első osztályú, le a kalappal a megvalósításához! ! ! ! ! Belépéskor csak ámul - bámul az ember.
Bambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - VendéglátásBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - Medence/kertBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - WellnessBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - SzobákBambara Hotel Felsőtárkány - Külső képBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - BelsőBambara Hotel Felsőtárkány - Külső kép