Fóti Kastély étterem Fót

Fóti Kastély étterem Fót
Fóti Kastély étterem FótFóti Kastély étterem Fót
Fóti Kastély étterem FótFóti Kastély étterem Fót

Fóti Kastély étterem Fót bemutatkozása

Budapesttől 10 percre, gyönyörű parkban. Elegánsan, mégis családiasan, a legjobbat kapja!

Aquaworld Resort Budapest - Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Fóti Kastély étterem Fót vélemények

Kiváló 2018. július 4.a párjával járt itt
Közelsége miatt gyakran járunk Fótra a Kastély Étterembe, a környezet nagyon szép, a kiszolgálás folyamatosan magas színvonalú. Legutóbb dupla zöldborsólevest ettem (a nevet nem pontosan értettem, nekem egy jó házias normál zöldborsólevesnek tűnt), utána különleges grófi bélszínt, minden kitűnő volt. Feleségem báránycsülköt evett, ő is nagyon dicsérte.
Gyenge 2018. június 17.gyerekekkel járt itt
Hatalmasat csalódtunk. A 11 ajánlást figyelembe véve látogattunk el a fóti Kastély étterembe. A hely kellemes, de nem annyira extra,mint amit az ember egy kastély étteremtől elvár. A fogadás kedves volt, de az ebédre több mint fél órát kellett várni, pedig rajtunk kívül csak két asztalnál voltak vendégek.
Kiváló 2018. június 15.családjával járt itt
Kifogástalan kiszolgálás. Nagyon udvarias pincérek. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezet.
Kiváló 2017. június 7.családjával járt itt
Többször voltunk mar csaladdal es baratokkal is, mindig minden kituno volt, az etelek csakugy, mint a szemelyzet kedvessege, figyelmessege. Maga a hely is nagyon szep, izleses. Feludules itt lenni, itt enni, igazan ritkasag. A borvacsorat is ajanlom, volt szerencsem egyen reszt venni, szinten csak jot tudok mondani :-)
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Az étterem a fóti Károlyi kastélyban található gyönyörű környezetben, étkezés előtt/után lehet kicsit sétálni a kastélykertben is. Az ételek kiválóak, a húsleves és a raguleves, a bélszín, minden rendkívül finom, a vadas pedig olyan volt, mint amilyet egykor nagymamám főzött.
Kiváló 2017. január 7.a párjával járt itt
A kiszolgálás és az ételek is elsőrangúak, ritkán találni ilyen helyet ma Magyarországon, ahol értenek is a vendéglátáshoz. Az étterem nem túl nagy, de hangulatos. Ár-érték arányban tényleg nagyon jó, az étlap fantáziadús.
Kiváló 2016. december 12.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajáró vendég vagyok. A minőség kiváló. Nem csalatkozom a kiszolgálásban sem. A karácsonyra pedig évek óta rendelem a halászlét, kocsonyát, töltött káposztát, stb. Itt megkóstolhatok olyan kuriózum ételeket is, amit egyébként nem tudnék megfőzni. Rendszeresen elmegyünk a párommal a szilveszteri buliba, ami fergeteges szokott lenni.
Kiváló 2016. szeptember 3.barátokkal járt itt
Visszajáró vendég vagyok barátaimmal az étteremben. A pincérek előzékenyek, udvariasak, az ételek kiválóak, és a bécsi csokitortát nem lehet kihagyni! Gyönyörű helyen található, csodálatos hely. Náluk tényleg a vendég az első! Több helyisége van, ahol pl. esküvőket is tartanak. A kertben is kellemes vacsorázni.
Kiváló 2016. szeptember 3.a párjával járt itt
Véletlenül találtam rá erre a csodálatos környezetben rejlő páratlan szépségre! Évfordulót ünnepeltünk a párommal, segítőkész, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Semmi tolakodás, mégis minden pillanatban ott voltak a pincérek és kérésünket teljesítették figyelmességükkel.
Kiváló 2016. szeptember 3.barátokkal járt itt
Ritka, mint a fehér holló! Rendkívül figyelmes kiszolgálás és ínycsiklandozó ételek! Kifogástalan! Gyönyörű a környezet, elegáns a dizájn, "mindent a vendégért" érzés. A pincérek és a szakács a szakma mesterei, nincs a vendég előtt vagy az asztalon át nyúlkálás, minden ahogy a nagykönyvben meg van írva, a hús omlós, az ízek harmonikusak. A bécsi csokitorta pedig felteszi a koronát az egészre! Imádjuk.
Fóti Kastély étterem Fót a térképen
2151 FótVörösmarty tér 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi