Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Értékelt: ma, 9:48
Szerencsésnek mondhatom magam mert jártam Amerikában és a szívem csücske lett, ezért szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet. Bár nem mondható olcsónak, de igazi Texasi hangulattal várja vendégeit a 80-as évek legsikeresebb tv sorozatáról elkeresztelt étterem. A színvonal magas, az ételek finomak és fellelhetők az eredeti amerikai ízek, a kiszolgálás gyors és kiváló.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: ma, 9:16
Kedves személyzet, hangulatos belső kialakítás, nagyon finom ételek, maximális tisztaság jellemzőek. Extra kéréseket is zökkenőmentesen teljesítenek, táplálékallergiásként mindenről pontos információt kaptam. Biztosan visszatérő vendégek leszünk. A soproni éttermekhez képest az ár/érték aránya is kiváló. Megéri pár km-rel messzebb menni.

Értékelt: ma, 9:09
December végén töltöttünk a párommal 4 napot a szállodában. Sokat jártunk már Füreden, de télen még soha. A szállodaközponti helyen van, könnyen megtalálható, bár a parkolás kissé nehézkes, és nem olcsó. A recepcióhoz vezető hoaazú folyosókon már láthattuk, hogy bizony ráférne a felújítás az épületre(lógó , piszkos tapéta)A recepción gyorsak, kedvesek voltak, minden információt megkaptunk.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: tegnap, 23:04
Ennek az étteremnek az az érdekessége, hogy japánnak néz ki, de valójában a teljes személyzet kínaiakból áll. Próbáltam erre magyarázatot találni, talán arról lehet szó, hogy míg a japán étteremnek, s úgy általában a japán embereknek is hazánkban pozitív a megítélése, addig a kínaiakat sokan nem kedvelik, és a kínai éttermeket egy olcsó, igénytelen kategóriába soroljuk be.

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 22:58
A Lehel Piaccal szemben, a metrólejáratnál működő, nagy alapterületű albán pékség. Ha megtekintjük a kínálatot, ez elég gyorsan beazonosítható. Olcsó tömegtermékek. Nem minőségi alapanyagok, mesterséges adalékokkal, állományjavítókkal "felfújt" pékáruk. Többféle pizza, sós rúd, klasszikus péksütemények köréből túrós táska, kakaós csiga.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: tegnap, 22:22
A Duna Pláza gasztronómiai szempontból nem tartozik az elsőrangú bevásárlóközpontok közé, mondjuk véleményem szerint más szempontból sem, viszont kerületen belül lakunk, és metróval könnyen megközelíthető. A vendéglátó helyek többsége a 2. emeletre egy csomóba lett telepítve, többségében önkiszolgáló gyorséttermek vannak, sok izgalmat nem tartogatnak.

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 22:14
A rétesek világában kedvencem a mákos, de azon belül különösen azok, ahol a mák édességét valami savas gyümölccsel ellensúlyozzák. Talán a legjobb ezek közül a meggyes mákos, de jó az almás mákos (végül is a flódni is erre épül, csak kiegészül az ízkép a dióval), a tökös mákos.

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: tegnap, 22:03
Az Allée Bevásárlóközpont alsó szintjén működő pékség. A plázán belül az egyik legforgalmasabb helyet foglalják el, saroküzlet, egyik oldalról pár lépés a több bejárat egyike. Nincs ülőhely, még könyöklő pult sem, így kizárólag elvitelre lehet vásárolni. Mivel a kiszolgálópult L alakú, és mindkét oldalról nyitott, így gyakorlatilag 2 oldalon párhuzamosan történik a kiszolgálás.

Értékelt: tegnap, 20:18
A Déryné Bisztro egyik törzsvendége és egyben a legjobb barátom ajánlotta, hogy mindenképp menjünk el ide a párommal amikor Budapesten leszünk. Az asztalfoglaláskor nagyon nehezen tudtam elérni őket telefonon. Szenteste előtti csütörtök estére foglaltam egy asztalt a konyhától távól. Sajnos nem várt dolgok jöttök közbe és változtatnom kellett az asztalfoglalás időpontján.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: tegnap, 20:04
Ismételten nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel. A szauna élmény számunkra nagyon jó volt,tetszett, és hóban fürdéssel volt az igazi. :) Ételek: finomak voltak, de az újrahasznosítás nekünk is föltűnt. Az Illúzió pálinka mennyei! Kicsit zavaró a gyakori szobatakarítás. . . Egy vicces élethelyezet ott helyben erre ihletett :) : Szilvásvárad, Szalajka-Liget Hotel Tegnap óta ömlik a hó.