Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2055
tegnap, 19:54egyedül járt itt
Valamikor ezen a helyen egy hasonló szellemű étterem volt, a srégen szemben lévő házban dolgoztam sokáig, ezért hát gyakran jártam ide, Egy vegán, valamilyen mértékben krisnás hely volt, valami Angyal volt a neve, és egy telt, szuperkedves, szőke hölgy vezette. , naná, hogy odajártam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 18:14a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 3 nap 2 éjszakát standard szobában. Sajnos a szobaasszony elfelejtett a WC papirt feltölteni. A recepción többször jeleztük, de nem hoztak. Kérdeztem, hogy hogy menjünk ki venni, mire végre hozott a szobaasszony, de szinte vérig volt sértődve, hogy szólni mertünk. Köszönés elég ritka a személyzet részéről.
2055
Érdekes tegnap, 17:27egyedül járt itt
A Tűzoltó utcában található, azaz onnan nyílik a Salkaházi Sára nevével jelzett park. Az itteni megnevezést talán az is indokolja, hogy itt éri el a Bokréta utca a Tűzoltó utcát, és a Bokréta utcában volt az a Katolikus Nővédő Otthon, melyet Salkaházi Sára vezetett, aki szociális nővérként ismert zsidómentő volt a második világháború alatt, és akit innen hurcoltak el a nyilasok és lőttek a Dunába védenceivel együtt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
tegnap, 10:48egyedül járt itt
A Mároki kocsma volt az egyetlen váci egység, ahová tudtam, hogy ismét betérek. Most Utópia van kiírva a cégérre, de semmi nem változott ezt leszámítva. A galériázott beltér remek, hangulatos, rusztikus, erről már írtam a múltkor. A kiszolgálás kedves, szemrevaló ifjú hölgy csapolja a sört, Borsodi IPA-t kértem, simát kaptam, de szó nélkül cserélte.
HBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, VácHBH Söröző – Mároki Kocsma, Vác
Kiváló tegnap, 7:02a párjával járt itt
Mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk,Csak azt sajnáljuk hogy csak 1 éjszakára mentünk.Következő alkalommal majd hosszabb időt tervezzünk,.Az ételek finomak voltak,A szoba tágas és nagyon jó kilátás volt a természetbe,Nagyon jó volt lennt a termálvízes medence hogy helybe volt,Mindent köszönünk,
Gyenge tegnap, 6:31a párjával járt itt
Kenyelmetlen szoba, Gyenge ágy és ágynemű. Szappan. Sampon nem volt, nem adtak. Nagyon sok lépcső mindenhol és mindenhová. A wellness kozepes. A koszt nem volt különös, gyakran hideg vagy száraz volt a hús. Kevés zöldség és gyümölcs. A kavegep nagyon gyenge volt, külön rendeltünk. Próbáltuk a pubot használni, de nem volt hely.
Gyenge tegnap, 6:21gyerekekkel járt itt
A pincérek/takarítók nagyon aranyosak voltak. A szobákban(iker szoba) nem volt szappan,a fürdő dohos, penészes volt. A zuhany ajtaján az élvédő feljött és fityegett,kevés szűk szekrény,haj és szőr az egész szobában(1 éves gyerekkel voltunk).
Kiváló tegnap, 1:53barátokkal járt itt
Mi évek óta ide járunk. Előtte más szállást is kipróbáltaunk a faluban. Idén barátokkal voltunk. A szobákat a második emeleten kaptuk, ami idén már felújított volt. A személyzet nagyon kedves. Imádjuk, a wellness részlegét és, hogy közvetlen kapcsolatban van a gyógyfürdővel. Az ételek változatossak. Tisztaság kiváló. Mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen kikapcsolódást!
Kiváló tegnap, 0:56gyerekekkel járt itt
Teljesen felülmúlt mindent.Finom kaja.fiatalos hangulat.Kedves személyzet és jó fej a porta..Hmm értékes a mai világban..
Gyenge 2024. március 27. 22:54egyedül járt itt
Ma ismét betértem a Piaci borozóba. Már rég elfeledtem a 8 évvel ezelőtti élményt, ismét megkérdeztem, hogy ki a kínált borok termelője. Ezúttal a változatosság kedvéért előbb egy gyanakvó kérdést kaptam, hogy mi a probléma ezzel?
Piaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, VácPiaci Borozó, Vác