Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

2024. április 20. 12:55barátokkal járt itt
Barátaink az elmúlt években jártak ott és ajánlották. Most annyira nem voltunk elájulva a helytől. A kiszolgálás, tisztaság, megfelelő volt. Az ételek ízétől "nem voltunk elájulva". A sztrapacska, ami a térség jellegzetes étele, pl. nagyon közepesre sikeredett. A végső számlát kicsit soknak tartottuk.
Kiváló 2024. április 20. 10:17a párjával járt itt
A szálloda recepciósai rugalmasan, várakoztatás nélkül intézték az adminisztrációkat. Volt elegendő parkírozó hely. A szoba tisztán tökéletesen berendezve fogadott. Gondoltak arra is, hogy az előkészített fürdőköntösök közül az egyik nagyobb méretű legyen. A fekvőhelyek kényelmesek voltak.
Kiváló 2024. április 20. 8:42a párjával járt itt
Mivel idős ember vagyok, az úszó medencét nem tudtam igénybe venni. A medencébe való bejutás nem megfelelő. A kapaszkodónál a lépcsőfokok túl messze vannak és meredek. Egyszer vettem igénybe a medencét, de többször nem mertem igénybevenni. Gondolom ez nem csak nekem okoz problémát. A welnesz részleg miatt választottam önöket. A többi szolgáltatással elégedett voltam.
2024. április 20. 8:27gyerekekkel járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a hotelben. Kicsivel 2 utan érkeztünk, problema nélkül atvehettuk korabban a szobánkat (15 órától volt hivatalosan). Szoba atlagos tisztaságú, az ágy alá persze nem kell benezni, de nem is ott eszünk/alszunk. Nagyon praktikus, h a recepcio kozeleben van a jatszoszoba. Igy az 5 es 6,5 éves fiaim rögtön betamadtak.
2024. április 20. 7:56a párjával járt itt
Többször voltunk már önöknél és a wellness részlegben pihenve a szerb vendégektől nagyon nehezen lehet pihenni a hangoskodásuk miatt. Több magyar vendég is problémának észlelte e fajta viselkedést. Ezen kívűl minden tökéletes volt,de egy csendet kérünk táblával lehet kissé tudnák tolerálni magukat hiszen ez egy pihenőhely.
2082
2024. április 20. 1:17egyedül járt itt
Miután a Lábaskában ettem valamit Budaörsön, felmerült, hogy járnék az Auchan felé is, és ott talán innék rá valamit meg kávéznék is. . . Ezekről a Starbucks-okról elég változó a véleményem, hol jobban kedvelem, hol nem annyira. Ma éppen jobb napja volt a kávézónak is, meg nekem is.
Starbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, BudaörsStarbucks - Auchan, Budaörs
Kiváló 2024. április 19. 21:29egyedül járt itt
Szerencsére a mai világban már nem kell túl sűrűn személyesen a biztosítóba járni, én is csak pár évente teszem, hiszen a legtöbb dolgot már el lehet intézni online, esetleg telefonon, de most a lakásbiztosítások akciós újrakötése kapcsán egy nagyon jó ajánlat és az ügyfélazonosítás miatt bent jártam az Uniqa Biztosító központi irodájában.
Cafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, Budapest
Kiváló 2024. április 19. 21:15barátokkal járt itt
Zseniális levesező már évek óta a VII. kerület "bulizós" részén a Szimpla Kert szomszédságában. Nyitva tartási időben folyamatosan nagy forgalom van, bent tele emberekkel és kint is sokan várakoznak. Az aktuális ételek a táblán olvashatóak, 6 féle leves, saláták, szendvicsek és ezek kombinációi menüben.
Bors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, Budapest
2024. április 19. 21:05kollégákkal járt itt
Autentikus perzsa édességek, sütemények, kekszek a Boráros téren, egy közelmúltban megnyitott kis cukrászdában. A kedves pultos hölgy adott kóstolót több fajtából is, kókuszosat és diósat vettem, azok ízlettek a legjobban, de meglehetősen drágák bizony. 2 db keksz 500 Ft, a vaníliás piskótarúd 10. 000 Ft, kis szelet krémes süti 1000 Ft.
Haszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, BudapestHaszti Bistro, Budapest
2024. április 19. 20:54kollégákkal járt itt
Autentikus vegetáriánus és vegán indiai ételek Krishna tudatú hívők és egyház üzemeltetésében, már jó pár éve a Bazilika közelében. Olyan fura, hogy csak én írok róla pár évente értékeléseket, ehhez képest ebédidőben még nem tudtam úgy odamenni, hogy ne állt volna sor a pult előtt.
Govinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, Budapest