Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 15. 18:19barátokkal járt itt
Baráti párral töltöttünk egy hétvégét a Hotel Visegrád szállodában, ahol a hirdetett programok a jelzett időben és minőségben valósultak meg. A lovagi tornát már a szoba elfoglalása előtt megtekintettük, és nagyon jól esett a 12:30-as kezdés után a szállodába visszaérve a lángosparti az udvaron.
Kiváló 2024. április 15. 14:59a párjával járt itt
Kerestem egy helyet Kecskeméten, ( mivel "leg kisebb" ) fiam életvitel szerűen ott lakik, és szerettem volna meglátogatni. Nekem már 220 km, olyan távolság, hogy nem érdemes egynapos látogatásra leugrani. Hosszas válogatás után választásom az önök hotelére esett. A két éjszakás ott tartózkodásom minden várakozásom felülmúlta.
Kiváló 2024. április 15. 13:59a párjával járt itt
Sokkal jobb volt mint amire számítottam. Nagyon jó hetünk volt . Igaz a klíma akadozott de összességében nagyon szuper volt. A személyzet kedves segítőkész. A szoba is és a közös helységek is tiszták voltak. Az étterem tágas az ételek a várakozásnak megfelelőek ízletesek. Mindig találtunk megfelelő hol könnyebb hol táplálóbb ételeket a választékból.
Szörnyű 2024. április 15. 11:22a párjával járt itt
A kutyával történő ottlét a kapott szobát illetően rendkìvül diszkriminatìv. Az állatbarát szállás egyéb tapasztalataink mellett itt új fogalmat nyert. Az elszeparálásunk egy erkélytelen,levegőtlen,kilátás nélküli,inkább gyenge panziószobára hasonlìtó,ötven lépcső megmászásával elérhető,különálló épületben kapott szállás a kutyával történt érkezésünk miatt.
Kiváló 2024. április 15. 11:15a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve a kiszolgálás remek volt az ételek bőségesek és nagyon finomak, a személyzett kedves és udvarias. A szoba gyögyörürű és tiszta volt be volt készítve pezsgő és gyümölcs. A masszás meg felülmulhatatlan volt. Hála istennek nagyon szép időnk volt. Máskor is menni fogunk.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 15. 9:59a párjával járt itt
Nagy most a Duna vízállása, így helyenként sáros a terep. Szép, nyugodt, tavaszi időben sokan sétáltak, kutyáztak és kerestük a gombákat a hatalmas fák és csalánok közepette némi sikerrel.
Dunapart, GödDunapart, GödDunapart, GödDunapart, GödDunapart, Göd
2078
Kiváló 2024. április 15. 9:56a párjával járt itt
Jó hely ez a fagyizó! Finomak a fagyik, a vanília nagyon ott volt, a mákban pedig sok-sok mákszem volt. Az adagok is nagyok így ez tényleg megérte. A kiszolgálás kedves és a napernyő alatt az asztaloknál el is fogyasztottuk. Kora délután lévén még kevesen voltak, de később már sorba álltak a hideg finomságért.
Kuckó Fagyizó, GödKuckó Fagyizó, GödKuckó Fagyizó, Göd
Gyenge 2024. április 15. 9:53a párjával járt itt
Sajnos volt néhány probléma az emeleti szobával ahol megszálltunk. Nem volt portalanítva, illetve vízköves volt a fürdőszoba és konyha. Piszkosak voltak az edények amiket kaptunk, illetve le volt szakadva a szobában a függöny. Zajos volt sajnos főleg este-éjszaka.
Kiváló 2024. április 15. 8:58barátokkal járt itt
Csodásan éreztük magunkat, fantasztikus az elhelyezkedése, közel a belváros is és az erdő is. Nagyon kedves a személyzet, nagyon finom ételeket kaptunk. Mi még nem a felújított részen voltunk, ezért a szoba kicsit retro volt, de tiszta, kényelmes és csodálatos kilátással. A felújított rész pedig gyönyörű. . . Nagyon nagyon jól éreztük magunkat! !
Visszavágyunk! Visszatérünk! ! !
Gyenge 2024. április 15. 7:30a párjával járt itt
A recepción igazi bunkó fogadott és amilyen szerencsénk volt távozáskor is vele kellett kommunikálnunk. A szállodába belépve mindenki mint egy zombi lenne…Az ételek (megúszós) vagyis amit találunk a konyhában az lesz a reggeli és abból lesz majd valami vacsorára, ízetlen, silány .