Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 14. 18:48a párjával járt itt
Tisza-tókerülő kerékpáros túrán voltunk. És úgy gondoltuk mivel a 33-as út mellett hirdette magát az étterem nagy plakáton hogy betérünk. Nagyon szép tiszta színvonalas hely. Aránylag kedves pincérek kicsit nehézkesen indult de utána felpörgött 8-10 percet vártunk az étlapra. Szerintem pedig nem volt sok vennék.
2024. április 14. 15:10a párjával járt itt
Az étteremben az ételek nagyon finomak és változatosak. Az ízekre sokáig fogunk emlékezni. A gyógybarlang nyugalma is nagyon tetszett nekünk. Egy negatívum volt,az utolsó nap mindkét szomszédos szobában éjfél után is hangoskodó a továbbképzésen részt vevő vendégek voltak. A szállodának nem a pihenni vágyókkal együtt kellene őket elhelyezni.
2024. április 14. 14:04egyedül járt itt
Az Ildikó konyhája nevű egység igazi retro kisvendéglő, egyfajta házias étterembe oltott étkezde, hangulatos beltérrel, délben nagyon kedvező napi ajánlattal. Kommersz italokat kínálnak baráti áron. A kis Pilsner Urquell 690 Ft volt. Elvitelre kértem ételeket, kis adagot mindenből, a desszertet leszámítva.
Ildikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, BudapestIldikó Konyhája, Budapest
2024. április 14. 13:48a párjával járt itt
Nagyon hangos volt a szoba, mivel a főtérre nézett, szombaton ráadásul hajnaltól pakoltak a virápiacra.
Jó lenne, ha telepítenének egy töltőállomást az elektromos autóval érkezőknek, mert a városban egy sincs.
A szállodát kedveljük, harmadszor voltunk itt. A város nagyon szép. Sokfelé lehet bóklászni, kirándulni, akár Ausztriába is át lehet ugrani túrázni.
2024. április 14. 13:46egyedül járt itt
Lassan hotdog tesztelővé avanzsálok, több ízben is végigpróbáltam a benzinkutak hotdogjait, egyik sem rossz, de a Jumboé a legjobb. A nagykőrösi MOL kút keretében működő Fresh cornerben is kértem egyet, a klasszik került 690 forintba, mellé vettem egy narancsos San Benedetto-t, az 879 ft volt, ez átlagos ár/érték arány. Összesítésben megadom a helynek a 4 pontot.
Fresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, NagykőrösFresh Corner, Nagykőrös
2024. április 14. 13:41egyedül járt itt
A Shell kút kávézójába egy hotdog kedvéért mentem be, valahogy rászoktam erre a junk foodra, nem drága, és elveri az éhséget pár órára. Megúsztam a pontgyűjtő kártyáról levett 489 pontból, ez igen jó ár/érték arány. A hotdog nem volt rossz, de nem érte el a J. [moderálva - a szerk. ] a szintjét úgy 3,5 pontra teszem, legyen felfele kerekítve 4 pont. A kiszolgálás kedves.
Deli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, NagykőrösDeli by Shell, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:36egyedül járt itt
A Rózsa kocsma Nagykőrős kijáratánál (avagy bejáratánál) található, beltere jellegtelen, kínálata kommersz, árfekvése kedvező. Igen népszerű a hely, meglepően sokan voltak benne félhatkor délután. Nem is gondoltam okos dolognak nagyon feltűnően fotózni, a kocsmák közönsége nem ritkán allergiás erre.
Rózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, NagykőrösRózsa Kocsma, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:32egyedül járt itt
A P and P pékség reálisan elérhető s nemcsak elméleti kínálata már eléggé szűk volt mire odaértem, de találtam úgy-amennyire kedvemre valót, egy mustáros-virslis táskát kértem.
A virslivel úgy vagyok, mint gondolom a tudatos fogyasztók zöme, tudom, hogy nem szerencsés fogyasztani, de néha ráfanyalodom.
A táska 480 forintba került, átlagos volt.
3 pont a hely.
P & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, NagykőrösP & P Pékség, Nagykőrös
Átlagos 2024. április 14. 13:22egyedül járt itt
A Friss pékség az albán pékség-hadsereg nagykőrösi képviselője. Az átlagnál egy fokkal tágasabb, tisztább. A felhozatal megegyezik a megszokottal.
Egy mákos tekercsre gondoltam belépéskor, ami kifogyott, így aztán vettem egy mákos levelest, ami nem volt élményszerű, de mákrajongó jóbarátom lelkesen megette én csak megkóstoltam.
480 forintba került, annyit megért.
Ez így 3 pont.

Friss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, NagykőrösFriss Pékség, Nagykőrös
2024. április 14. 13:18egyedül járt itt
A Don Diego bisztróba egy lángos kedvéért mentem be, nem vettem észre, hogy a fekete táblán azt is írja, hogy az csak maximum 11-ig kapható. A sima 600 forint lett volna, ami igen kedvező árfekvés ma, amikor vidéken és a fővárosban egyaránt gyakori az 1000 forint körüli árképzés.
Don Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, NagykőrösDon Diego Bistro Grill & Pasta, Nagykőrös