Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Kiváló 2024. április 17. 18:36barátokkal járt itt
Egyedi allatfarm,ahol az étteremben és a hozzátartozó boltban saját gyártású élelmiszereket és italokat árulnak. Minden nagyon finom és eredeti. Érdemes meglátogatni.
Breier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, PomázBreier Farm Bisztró, Pomáz
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2024. április 17. 17:28a párjával járt itt
Újra eljöttünk az étterembe egy késői ebédre. A kinti rész tele volt, bent kaptunk asztalt. Itt már csak néhányan étkeztek. Tetszetős ez a helyiség. Rendeltünk, az italokat hamar kaptuk. Finom volt a fenyőszörp. A levesek is megérkeztek. A gyümölcsleves többféle, piros gyümölcsből volt és krémleves. Nagyon jó volt.
Stube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, PilisvörösvárStube Étterem, Pilisvörösvár
Kiváló 2024. április 17. 15:19a párjával járt itt
Nagyon szép hely, jól éreztük magunkat. Finom ételek voltak. Jó a fürdő is. Szépek a szobák. Kedves a személyzet. Jók a programok a szállodában. Szép helyen van, Tapolca is nagyon szép. Sokat lehet sétálni, kirándulni. Szép a tavas barlang. Adhatna a szálloda ajándékba belépő jegyet a tavas barlangba.
Érdekes 2024. április 17. 14:20egyedül járt itt
Nem is tudom, melyik a kiskunhalasi múzeumok zászlóshajója, a Csipkeház vagy a Thorma János múzeum? De ezek kiemelkednek Halas egyéb múzeumai közül, a csipke a világhírnév, a városi nagy múzeum meg a helytörténet és képtár. Őszintén szólva nem elkerülendő egyik sem.
Thorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, KiskunhalasThorma János Múzeum, Kiskunhalas
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2024. április 17. 11:49a párjával járt itt
Ajándékba kapott agyaggalamblövészeten vettem részt néhány napja a Budakeszi lőtéren. Kissé aggódtam az esetleges kudarc miatt, mivel ez volt az első próbálkozásom és fiatal koromban voltam katona tartottam a "felsüléstől". Kár volt.
Budakeszi Lőtér, Budaörs
Budakeszi Lőtér válasza
Kedves Vendégünk!

Igazán örülünk, hogy ilyen jól érezte magát nálunk és maradandó, pozitív élményt tudtunk Önnek szerezni.
Köszönjük szépen a kedves értékelést és kollégánk méltatását is.
Szeretettel várjuk Önt máskor is!
2024. április 20., Balda Róbert, igazgató
Kihagyhatatlan 2024. április 17. 10:33a párjával járt itt
Csodás hely a szigetcsúcs! A hatalmas fák, növények bujasága "őserdőre" hasonlít. Tiszta, jó levegő. A jó időben már sokan sétálgattak, sütögettek, sátraztak és vízre is szálltak. Elnézegettük a környező hegyeket, hajókat és a Visegrádi-várat, mely innen különös oldalát mutatja.
Kisoroszi Szigetcsúcs, KisorosziKisoroszi Szigetcsúcs, KisorosziKisoroszi Szigetcsúcs, KisorosziKisoroszi Szigetcsúcs, KisorosziKisoroszi Szigetcsúcs, KisorosziKisoroszi Szigetcsúcs, Kisoroszi
Kiváló 2024. április 17. 9:36a párjával járt itt
A Laki-cuki a szigeten található. Kívülről is tetszetős az épület, parkolni szemben lehet. Belépve bőséges a választék sütikből, fagyikból. Jó ötlet, a pogácsákat előre kizacskózzák, így ki 1, ki 2-3 zacskót választ. A krumplis pogácsa nagyon finom, könnyű és friss volt. A jeges kávé is ízlett. A kinézete és az íze is rendben volt. A fiúk dícsérték a sütiket is, így jó élményekkel távoztunk.
Laki Cukrászda, TahitótfaluLaki Cukrászda, TahitótfaluLaki Cukrászda, Tahitótfalu
Átlagos 2024. április 17. 0:57egyedül járt itt
Ahogy elsétálsz Kiskunhalason a Jézus szíve templomtól, a következő sarkon ott néz Gábor Áron szobra, meg egy fura ágyú, aminek nyilvánvalóan semmi köze Gábor Áronhoz, illetve a korához. A neves ágyúöntőről nevezték el a kiskunhalasi tüzérezredet és hát ez a magyarázat.
Gábor Áron Páncéltörő Tüzérezred emlékműve, KiskunhalasGábor Áron Páncéltörő Tüzérezred emlékműve, KiskunhalasGábor Áron Páncéltörő Tüzérezred emlékműve, KiskunhalasGábor Áron Páncéltörő Tüzérezred emlékműve, KiskunhalasGábor Áron Páncéltörő Tüzérezred emlékműve, Kiskunhalas
Érdekes 2024. április 16. 23:52egyedül járt itt
Károlyi gróf, a fóti főúr alapította Újpestet egykor. Az alapítás 200 éves évfordulójáról úgy emlékezett meg a hálás utókor, hogy szobrot állítottak neki Újpest főterén, ami most már nem egy külön város, a főváros kerülete, de azért önérzetét és önállóságát bizonyos mértékig őrzi máig is.
Gróf Károlyi István, BudapestGróf Károlyi István, BudapestGróf Károlyi István, BudapestGróf Károlyi István, BudapestGróf Károlyi István, BudapestGróf Károlyi István, BudapestGróf Károlyi István, Budapest
Szörnyű 2024. április 16. 22:43családjával járt itt
szép helyen, bejentkezés után, rendelésre ilyen rossz halászlének mondott levest még soha nem ettem ilyen drágán! igaz, hogy hideg volt, de legalább nem volt semmi íze! ott fogyasztós meg elvitelre kért halászlé 24 ezer forintba került, amit aztán se ott, se otthon a macska sem evett meg.