Böngéssz a legfrissebb értékelések között!

Szörnyű 2024. március 22. 1:21barátokkal járt itt
Nem emlékszem voltam-e már ilyen rossz étteremben és nagyon régen ettem ilyen rosszat. A pincérek szolgálatkészek, bár kicsit fejetlenül rohangálnak. 1 asztal rendelését 2 pincér vette fel, persze, hogy nem azt kaptam, amit kértem, és utána is 3x kellett kérnem és várnom rá 1/4 órát. A ház specialitását, a csülök tálat rendeltem.
Gyenge 2024. március 22. 0:00a párjával járt itt
Hello nem tudom nálatok az alkalmazottak olvasni vagy számolni nem tudnak ? A pénzt elteszik , viszont amit fizettünk közelébe sincs annak amit kértünk , és már nem elsőnek csinálják ezt teljesen más rendelést adnak mint amit kérünk
Kiváló 2024. március 21. 22:25egyedül járt itt
Gondoltam, hogy régen voltam már itt, néha azért illik ide bejönni, hátha így a kulturáltság benyomását keltem, és nem olyan vagyok, mint aki zúzni jött a városba az erdőből. Szóval ide mindig jó bejönni, akármiért. Enni, inni, vagy csak ülni, nézegetni a Bartók Béla utat, ami azért nem egy utolsó látvány, Meg akár elmélkedni is.
Kelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, BudapestKelet Kávézó & Galéria, Budapest
Érdekes 2024. március 21. 20:59családjával járt itt
Szerintem nagyon szépen meg lett csinálva. Kellemesen éreztük magunkat. Az ára elég drága, de hát az ember nem is várt jobbat. Egyelőre nem érzem, hogy jobb/szebb, mint volt, de nem vált hátrányára az átalakítás.
Érdekes 2024. március 21. 20:56családjával járt itt
Lehet, nem én leszek a mérvadó, mert én imádok minden óriáskereket, de szerintem nagyon szép volt a kilátás. Sajnálom, hogy valójában elég drága, kevés kört megy és persze mindig hosszú a sor. De ez csak azt bizonyítja, hogy népszerű.
Kiváló 2024. március 21. 20:39családjával járt itt
Kellemes, hangulatos étterem. Az ételek nagyon finomak. Hatalmas adagot adnak, jó ár-érték arányban. A pincérek kedvesek. Fizetni továbbra is csak a tulajnak lehet.
Hüse Vendéglő, DebrecenHüse Vendéglő, Debrecen
Kihagyhatatlan 2024. március 21. 20:35egyedül járt itt
Szóval hányas legyen, ha bejársz egy lepusztult épületet? Bonyhádot járva, az a drága nő, aki körbevezetett a Völgységi múzeumban, végül átsétált velem, és megnéztük a neológ zsinagógát is.
Neológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, BonyhádNeológ zsinagóga, Bonyhád
Kiváló 2024. március 21. 19:35egyedül járt itt
A Zaza gyrosban szerzett élményeket kiheverve pont jókor volt és jó helyen a Mon Cafe a Veres Pálné utcában! Egy szökkenéssel bementem, senki sem volt, csak a lány a pult mögött és én, a betolakodó, egy pillanatra fel is merült bennem, hogy most üzletet kirabolni jöttem, mert ideális a szituáció, vagy esetleg inni és kávézni, aztán a homlokomra csaptam, hogy hát persze, inni, meg kávézni.
Mon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, BudapestMon Cafe, Budapest
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2024. március 21. 19:12a párjával járt itt
Nem igazán a mi ízlésünk a gyorséttermek világa, de egyszer-egyszer úgy adódik, hogy nincs más lehetőség a közelben vagy időben. Ilyenkor a magam részéről azt tartom leginkább pozitívumuknak, hogy pontosan lehet tudni, a standardizált kínálattal mire számíthat a vendég.
Kiváló 2024. március 21. 18:53barátokkal járt itt
Kellemes szálláshely. Kedves személyzet. A reggeli pont elég. A szobák árnak megfelelőek. Az ára pedig teljesen kifizethető. Elhelyezkedése szerintem jó.