Böngéssz a legfrissebb budapesti értékelések között!

Kiváló tegnap, 21:29egyedül járt itt
Szerencsére a mai világban már nem kell túl sűrűn személyesen a biztosítóba járni, én is csak pár évente teszem, hiszen a legtöbb dolgot már el lehet intézni online, esetleg telefonon, de most a lakásbiztosítások akciós újrakötése kapcsán egy nagyon jó ajánlat és az ügyfélazonosítás miatt bent jártam az Uniqa Biztosító központi irodájában.
Cafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, BudapestCafe Frei - Uniqua, Budapest
Kiváló tegnap, 21:15barátokkal járt itt
Zseniális levesező már évek óta a VII. kerület "bulizós" részén a Szimpla Kert szomszédságában. Nyitva tartási időben folyamatosan nagy forgalom van, bent tele emberekkel és kint is sokan várakoznak. Az aktuális ételek a táblán olvashatóak, 6 féle leves, saláták, szendvicsek és ezek kombinációi menüben.
Bors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, BudapestBors GasztroBár, Budapest
tegnap, 21:05kollégákkal járt itt
Autentikus perzsa édességek, sütemények, kekszek a Boráros téren, egy közelmúltban megnyitott kis cukrászdában. A kedves pultos hölgy adott kóstolót több fajtából is, kókuszosat és diósat vettem, azok ízlettek a legjobban, de meglehetősen drágák bizony. 2 db keksz 500 Ft, a vaníliás piskótarúd 10. 000 Ft, kis szelet krémes süti 1000 Ft.
tegnap, 20:54kollégákkal járt itt
Autentikus vegetáriánus és vegán indiai ételek Krishna tudatú hívők és egyház üzemeltetésében, már jó pár éve a Bazilika közelében. Olyan fura, hogy csak én írok róla pár évente értékeléseket, ehhez képest ebédidőben még nem tudtam úgy odamenni, hogy ne állt volna sor a pult előtt.
Govinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, BudapestGovinda Étterem, Budapest
tegnap, 20:29egyedül járt itt
Jó pár éve működő tradicionális vendéglő Zuglóban, Zugló vasúti megálló - felüljárótól még kifelé pár sarkot. A bejárat előtti járdaszakaszon kis teraszuk is üzemel, jó időben. A nem hosszú étlapot havi ajánlat, táblás kínálat egészíti ki. Már jó ideje szerettem volna kipróbálni ezt az éttermet, mivel egy kitűnő szakács ismerősöm is dolgozott itt egy ideig.
Aranyhal Étterem, BudapestAranyhal Étterem, BudapestAranyhal Étterem, BudapestAranyhal Étterem, BudapestAranyhal Étterem, Budapest
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló tegnap, 17:59egyedül járt itt
Egyik legjobb élményem az utóbbi hónapokban. Kiváló péksütik a Lisboa pékségtől, kellemes franciás háttérzene, csodás beltér, prémium italok minden kategóriában. Etyeki sörök, natúr borok, kiváló magyar pálinkák, szörpök. Itt a nagyipari multitermékeket szabályosan és tudatosan mellőzik, ami hatalmas jó pont.
Érdekes 2024. április 18. 20:54egyedül járt itt
Csak azt láttam az autóból, hogy valami amerikai polgárháborús hős, talán a déliek csapatában lőtte az északiakat, de ezt inkább a sapka miatt képzeltem. . . közelebbről meg kiderült, hogy a fenét amerikai, nagy közép- és déleurópai harcos, lássuk hát, ki ő?
Dunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, BudapestDunyov István szobor, Budapest
Átlagos 2024. április 18. 18:44egyedül járt itt
Ezt most a stílus nyomta le. Emlékszem még, milyen jó érzés volt ide bejönni, amikor cserfes, csacsogó lányok álltak a pultban, mosolyogtak és nevettek. Most ez az érzület szabadságra ment, a leány, aki a pult felett szembe találta magát a vendéggel, enyhén türelmetlen, és kiábrándítóan lélektelen volt, szinte számon kért, hogy mit szeretnék.
Punto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, BudapestPunto Gelato, Budapest
2024. április 17. 20:05egyedül járt itt
A napokban inni kerestem valami itatót, mint Alföldön a gulya, aztán beugrott, hogy éppen arrafelé van a Bubu ls és régen voltam ott. Meg az is beugrott, hogy éppen a közelmúltban szereztem egy lehangoló tapasztalatot az Allee-ban, és ott a Bonboncha ugyanilyen színesbogyós csalikat használ. De a Buburól mégsem volt rossz emlékem, bementem hát.
Bubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, BudapestBubu Bubble Tea - Móricz Zsigmond körtér, Budapest
Kiváló 2024. április 17. 19:00csoporttal járt itt
Nagyon kellemes környezetben kiváló étterem. Az adagok óriásiak, nagyon finomak. A kiszolgálás gyors, kedves. A millió is kiváló, a Duna közelében, kerthelyiséggel.
Nánási Étterem, BudapestNánási Étterem, BudapestNánási Étterem, Budapest