Böngéssz a legfrissebb gyulai értékelések között!

Kiváló 2024. április 23. 8:23a párjával járt itt
A recepciós Urak kedvesek és segítőkészek voltak. A takarítható hölgyekkel is maximálisan meg voltunk elégedve. A felszolgáló személyzet jelentett számunkra, olyan semmitmondó viselkedést. Igaz, hogy reggelizni későn érkeztünk, mert mikor aludnánk picikét tovább, ha nem egy tavaszi wellness hétvégén.
Kiváló 2024. április 18. 7:33barátokkal járt itt
Ismerem a szálláshelyet,többször megfordultam itt,mióta felújitották igazán minden igényt kielégit,együtt a szállás ,a fürdő a vár a közeli kastélykörnyezet és a csodálatos kisváros ami a kedvencem. Remek,változatos volt az éttermi ķinálat. Lehetne több akció a senior korosztálynak,többek között egyágyas elhelyezésre gondolok.
Gyenge 2024. április 15. 9:53a párjával járt itt
Sajnos volt néhány probléma az emeleti szobával ahol megszálltunk. Nem volt portalanítva, illetve vízköves volt a fürdőszoba és konyha. Piszkosak voltak az edények amiket kaptunk, illetve le volt szakadva a szobában a függöny. Zajos volt sajnos főleg este-éjszaka.
Kiváló 2024. április 9. 9:35a párjával járt itt
A kettes épület szárnyban volt a szobánk. Erkély nem volt, ez számomra gondot okozott mivel erős dohányos vagyok és csak a bejárat edlött lehetett dohányozni. kényelmetlen volt oda minden időszakban lemenni, mikor a nikotin hiány előjött.
A szobánk szinte tökéletes volt, kivéve az éjjeli szekrény és az olvasólámpa minősége és elhelyezése.
Kiváló 2024. április 8. 19:46gyerekekkel járt itt
Pozitív meglepetés volt a város hangulata, a programok, a dekoráció és nem utolsó sorban a várfürdő szolgáltatásai, rendezettsége. Kényelmes, tágas a parkoló, ez sajnos több Hunguest hotel esetében kifejezetten problémás, pl. Hévíz. Összességében egy nagyon élménydús és kellemes hétvégét töltöttünk el, már felnőtt gyermekeinkkel, a Kőrös parti városban.
Átlagos 2024. április 5. 8:09gyerekekkel járt itt
Tetszett az egymásba nyíló szobák kialakítása így a gyerekek és én a párommal együtt,de mégis külön hálórészben aludtunk. Tetszett a sok tárolóhely, a nagy gardróbszekrény. Április elején voltunk (2-4) a vizes fürdőnadrágok és a fürdőruha nem száradtak meg másnapra sem,mert már nem volt fűtés, pedig 15-éig lenni kelle én úgy gondolom.
Kiváló 2024. április 3. 13:22a párjával járt itt
Több éve járunk ide pihenni,és akkor mindig itt érkezünk.A hangulat családias, a kiszolgálás gyors és kedves!Csak ajánlani tudom!!!
Kiváló 2024. április 2. 8:58a párjával járt itt
Kiváló a szálloda elhelyezkedése. Kényelmes, tiszta szoba. Kedves, szolgálatkész személyzet. Reggeli, vacsora kínálat nem túl bő, de ízletes. Egyetlen negatívum, hogy a büfé nem folyamatosan üzemel. Kifejezetten csendes, nyugodt hely. Remekül lehet pihenni. Szerencsénk is volt, nem volt neveletlen gyerek a vendégek között. Pihenésre, elvonulásra kifejezetten ajánlom.
Kiváló 2024. március 31. 18:59egyedül járt itt
2. alkalommal vettük igénybe a D-Hotel szolgáltatásait férjemmel.
A személyzet udvarias és figyelmes! A reggeli és vacsora választékos és bőséges !
A tisztaságot is figyelemmel kísérik, udvariasak ezen a téren is.
A Várfürdő pár perc séta, ahol mindenki megtalálja a magának való szórakozást.
A nyáron még szeretnénk igénybe venni ezt a lehetőséget!
Kiváló 2024. március 27. 21:32a párjával járt itt
A személyzet udvarias és segítőkész volt. A szoba tiszta rendezett. Az ágynemű hófehér, az ágy kényelmes. A reggeli és a vacsora nagyon finom, változatos és bőséges. A kiszolgáló személyzet nagyon udvarias és figyelmes volt. A kuponok mind megvoltak, ami a csomag részét képezte. Mindegyiknek nagyon örültünk főleg a talpmasszásnak.