Böngéssz a legfrissebb visegrádi értékelések között!

Kiváló 2024. április 22. 7:03barátokkal járt itt
Szuper hétvégét töltöttünk el a barátokkal a szállodában. Minden nagyon fantasztikus volt, a szervezett programok, mint pl. a királyi lakoma vagy a lovagi torna a Salamon toronyban csodaszép élményekkel gazdagította a hétvégénket. A hotel nagyon szép tiszta, a szoba tágas, kényelmes a személyzet nagyon kedves.
Kiváló 2024. április 15. 18:19barátokkal járt itt
Baráti párral töltöttünk egy hétvégét a Hotel Visegrád szállodában, ahol a hirdetett programok a jelzett időben és minőségben valósultak meg. A lovagi tornát már a szoba elfoglalása előtt megtekintettük, és nagyon jól esett a 12:30-as kezdés után a szállodába visszaérve a lángosparti az udvaron.
2024. április 12. 18:53a párjával járt itt
Nagyon kellemes a hotel, tetszett, hogy a Duna partján van. Gyönyörű a Borzsöny és a Pilis!
Kényelmesek a szobák, van elég pakolós hely. A fürdőszobában kifejezetten nagy a tuskabin, ami szuper volt. Nagyon tetszett, hogy sok fakultatív programot szerveztek. Remek és különleges volt a Reneszánsz étteremben a királyi lakoma. :)
Kiváló 2024. április 6. 5:57barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk el baràti tàrsasàggal húsvét után, nagyon tetszett a programok sokasàga, hajókiràndulàs , lovagi torna, a királyi vacsora egyszerűen pazar volt,mind làtvàny , élmény és az ételek tekintetében is! A személyzet hozààllása külön kiemelendő!
Kiváló 2024. április 5. 9:39a párjával járt itt
A számlázással nem vagyok megelégedve. Az E02-1191/2024 számlájukat a helyszínen nem láttam, mert azt csak e-mail-en kaptam meg. A 2 db 9143:_Ft+ áfa főétkezést előre bejelentve nem tudtuk igénybe venni és mégis ezt számlázták le. Csak a mozgáskorlátozottaknak alkalmas szolgáltatásokat tudtuk igénybe venni. Régebben többször is voltam a vendégük, akkor nem történt ilyen eset.
2024. április 4. 4:24a párjával járt itt
A szálláshely gyönyörű, a személyzet minden téren segítőkész. A wellness részleg megfelelő lenne, amennyiben nem labdáznának a gyermekek a tiltó tábla ellenére, valamint nem ordibálnának egész nap, úgy gondolom, hogy egy wellnessbe az ember kikapcsolódni megy, nem pedig ugráló visító labdázó gyerekeket lesni egész nap.
Kiváló 2024. március 24. 11:36a párjával járt itt
Nagyon jól éreztünk magunkat, a szálloda gyönyörű helyen van, az épület berendezése, a wellness részleg is nagyon tetszetős, kényelmes. A személyzet kedves, figyelmes és előzékeny volt. Az étterem tiszta, kellemes kilátással. Nagyon finomakat ettünk, kiváló a választék. Jól éreztük magunkat, hamarosan visszatérünk.
2024. március 19. 16:47gyerekekkel járt itt
A szállodában félpanziós ellátást vettünk igénybe, így két reggelit és két vacsorát töltöttünk az étteremben. Az étel választék a 4 csillagos besorolásnak megfelelő. Reggelinél és vacsoránál is bőséges választék volt, semmi nem fogyott el (6-tól lehet vacsorázni, mi 7-1/2 8 között voltunk) töltötték folyamatosan.
Kiváló 2024. március 19. 16:37gyerekekkel járt itt
Olyan helyet kerestünk, ami kisebb gyerekeknek ( kisiskolás és ovis) is ideális. A Visi (mint Visegrád) Mókus játszóház nagyon bejött a gyerekeknek. A wellnessben is jól érezték magukat. Külön dicséret illeti az animátor lányokat, nagyon türelmesek voltak a gyerekekkel.
Kiváló 2024. március 17. 16:18barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, mosolygós, segítőkész recepciós személyzet volt minden nap. Tisztaság, csend és nyugalom. Nagyon bőséges és választékban gazdag reggeli. Aminek pluszban örültünk volna, az a reggelihez hasonló vacsora. Talán csak ez hiányzott. . . Köszönjük a teljes személyzetnek, hogy 3 kitűnő napot töltöttünk ott.