Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
1. helyezett Füzes-
gyarmat

5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
89. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Felháborítóan lelakott, az egész létesítmény. Szégyen, hogy engedik így üzemeltetni. A vendégek szinte büntetésként élik meg az itt eltöltött időt. Javaslom a vezetőségnek töltsön el a párjával itt 3 feledhetetlen napot és akkor megérti miért ez a negatív vélemény.

jova TOP szállásértékelő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 5.
2017. márciusában voltunk ismét a Hotel Gara vendégei hosszú kihagyás után. Az újra nyitás után nem sok változás történt, igaz hogy látszik a lassú felújitás. Sajnos a beltéri medencéket nem tudtuk használni, mivel épp festették. A kinti medencék közül, csak az egy kis medence üzemelt gyógyvizzel, de ez nem jelentett gondot mivel nem volt telt ház, igy kényelmesen lehetett használni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most voltunk harmadszor a Garában. Az előzőekhez képest gyengült az ellátás az étteremben. A szoba hideg volt, de kedvesen adtak plédet és hősugárzót, majd melegebb paplant. A szobában a zuhanyzóból alig meleg víz folyt, a csapból csak hideg. Az utolsó napon délelőtt nem működött a szauna, gondolom készítették elő a következő váltáshoz.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Gara Gyógy- és Wellness szállodában! A wellness szolgáltatás minden igényt kielégítő , még kültéri meleg vizes medence is rendelkezésünkre állt. A személyzetről csak annyit: kedves és készséges, az éttermi kiszolgálás is teljesen kielégítő. Az ételek bőségesek és nagyon nagyon finomak voltak.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Remek Karácsony a Gara Hotelben!

Mindenki kedves volt és segítőkész.Az étel sokféle és nagyon ízletes.
A gyógyvíz és a szauna csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is. .

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel gyermekkoromat Füzesgyarmaton töltöttem, és a hotelt is ismertem elköltözésem előtt, nem ért meglepetésként sem az állapota,sem a hely maga. Igen, valóban kicsit lepusztult, amit retro-nak csúfolnak manapság. A szoba rém kényelmetlen, az ágyal annyira kemények, hogy a férjem két nap után alig tudott járni. Tisztában voltam azzal is, hogy nem egy nagy wellness fogad.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Információ nélkül a nőnapi csomag alapján kerültünk Füzesgyarmatra. Szállodára már ráfért volna a felújítás. A Wellness szolgáltatások - masszázsok - megfelelő csomagot állítottak össze a hotel alkalmazottai. Ételek megfelelőek voltak. Mivel nőnapi csomagnak hirdették egy cserép virággal kedveskedtek, amit pozitívan fogadtunk, s mellé még egy emléklapot is kaptunk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk el, bár ne tettük volna. Érkezéskor a szobára várni kellet takarítás címen. A recepciós csak a kérdéseinkre válaszolt. A szoba iszonyat, se hűtő, se hajszárító, se szék ahova leülhetsz, se normális szekrény, csak összetákolt csiszolatlan nem normális méretű személynek való. Az ágy 8 centis matrac fedetlenül, kicsi rövid lepedő, többszöri kérésre nagy nehezen csere.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk a Hotel Garában,összességében jól éreztük magunkat. A szoba kellemes lett volna ha az ágy kényelmes. De sajnos kemény,kényelmetlen. . . Az étteremben az ételek összességében ízletesek,de nem minden vendég megy 17 órára vacsorázni,és aki később mondjuk 19 órára érkezett,üres edények fogadták. .

5 nap/4 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.07.01. - 2017.08.31.
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2017.05.03. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Aqua Hotel
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Muskátli III Vendégház
8 nap/7 éjszaka 3.857,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással
2017.01.10. - 2017.12.31.
Hotel Hőforrás
5 nap/4 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és játékok használatával, internet elérhetőséggel
2017.07.03. - 2017.08.31.
Fortuna Apartman
2-4 éjszaka 4.000.- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.08.05. - 2017.08.18.
Derényi Apartman
2-3 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg, Hungarospa és Aqua Palace fürdő belépéssel, délutáni kávé és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2018.03.31.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.
Wellness Hotel-M
2-7 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.29.
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, grillpartyval, kubai zenével
2017.08.11. - 2017.08.13.

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Atlantis relax (min. 3 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellással (min. 2 éj)
Félpénzes nyugdíjas csomag (min. 2 éj)

FüzesgyarmatX