Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
1. helyezett Füzes-
gyarmat

5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
71. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Gara Gyógy- és Wellness szállodában! A wellness szolgáltatás minden igényt kielégítő , még kültéri meleg vizes medence is rendelkezésünkre állt. A személyzetről csak annyit: kedves és készséges, az éttermi kiszolgálás is teljesen kielégítő. Az ételek bőségesek és nagyon nagyon finomak voltak.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Remek Karácsony a Gara Hotelben!

Mindenki kedves volt és segítőkész.Az étel sokféle és nagyon ízletes.
A gyógyvíz és a szauna csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is. .

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Mivel gyermekkoromat Füzesgyarmaton töltöttem, és a hotelt is ismertem elköltözésem előtt, nem ért meglepetésként sem az állapota,sem a hely maga. Igen, valóban kicsit lepusztult, amit retro-nak csúfolnak manapság. A szoba rém kényelmetlen, az ágyal annyira kemények, hogy a férjem két nap után alig tudott járni. Tisztában voltam azzal is, hogy nem egy nagy wellness fogad.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Információ nélkül a nőnapi csomag alapján kerültünk Füzesgyarmatra. Szállodára már ráfért volna a felújítás. A Wellness szolgáltatások - masszázsok - megfelelő csomagot állítottak össze a hotel alkalmazottai. Ételek megfelelőek voltak. Mivel nőnapi csomagnak hirdették egy cserép virággal kedveskedtek, amit pozitívan fogadtunk, s mellé még egy emléklapot is kaptunk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk el, bár ne tettük volna. Érkezéskor a szobára várni kellet takarítás címen. A recepciós csak a kérdéseinkre válaszolt. A szoba iszonyat, se hűtő, se hajszárító, se szék ahova leülhetsz, se normális szekrény, csak összetákolt csiszolatlan nem normális méretű személynek való. Az ágy 8 centis matrac fedetlenül, kicsi rövid lepedő, többszöri kérésre nagy nehezen csere.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk a Hotel Garában,összességében jól éreztük magunkat. A szoba kellemes lett volna ha az ágy kényelmes. De sajnos kemény,kényelmetlen. . . Az étteremben az ételek összességében ízletesek,de nem minden vendég megy 17 órára vacsorázni,és aki később mondjuk 19 órára érkezett,üres edények fogadták. .

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A Hotel könnyen megközelíthető volt a vonatállomástól! Nagyon sok minden megtalálható volt a közelben bolt, posta, gyógyszertár, játszótér, fürdő! Rengeteg program volt a közel eső településeken! Külön jó volt, hogy lehetett biciklit bérelni a közelben! Ami negatív volt, hogy a benti medencék nem üzemeltek, ami kicsit rosszul esett, mivel ez is közre játszott, hogy a Hotelt választottam!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti házaspárral voltunk augusztusban 4 napot. Kis gyerekes, ill. nehezen mozgó nyugdíjasoknak ajánlom, mivel este 8 után minden élet megszünik a városban. A szálloda termál medencéjét MINDEN NAP! ! ! leeresztik, kitisztítják. /Fölötte laktunk, saját szememmel láttm/ a többi medencét kitakarítják és vegyszerezik. Nekem személy szerint nem izlett a kaja, de a társaságnak igen.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Most érkeztünk haza a 3 éjszakás üdülésünkből. Ami nagyon tetszett, hogy a kertben van úszó és gyógymedence, gyerekmedence amelyeket este 10 ig használni lehet, ugyan igy a szaunát és jakuzzit is. Ennyi gólyát és fecskét ilyen közel még nem láttam, csodás látvány és a fecskék minden szúnyogot megesznek köszönhető a szálloda vezetésének akik hagyják fészkelni ezeket a gyönyörű madárkákat.

Füzesgyarmat
4 nap/3 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, élőzenés táncesttel, parkolással, internet elérhetőséggel
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 8.725,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés táncesttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.10. - 2017.03.12.
Park Hotel Ambrózia
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától reumatológiai szakvizsgálattal vagy masszázskuponnal
2017.02.01. - 2017.12.31.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kizárólagos jacuzzi használattal
2017.01.03. - 2017.03.31.
Hotel Járja
8 nap/7 éjszaka 8.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsággyal, elő- és utószezonban fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel.
2016.01.03. - 2017.12.22.
Gambrinus Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.665,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, térítés ellenében szauna és jakuzzi használattal, fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.13. - 2017.01.30.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.02.28.
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg ellátással, fürdő igénybevételével, parkolással
2016.11.20. - 2018.03.11.
Hotel Napsugár
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, italfogyasztással, show műsorral, élő zenével
Járja Panzió
4 nap/3 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, választott csomagtól függően fürdőbelépővel
Füzesgyarmat
3 nap/ 2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, disznótorral és disznótoros vacsorával, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.17. - 2017.02.19.

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Télben nyár (min. 2 éj)
Hétvégi feltöltődés félpanziós ellátással (2 éjszaka)

FüzesgyarmatX