Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
1. helyezett Füzes-
gyarmat

5525 Füzesgyarmat, Kossuth u. 92.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat a térképen

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat értékelése:

1. helyezett a 3 füzesgyarmati szállás közül
75. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál. Belső udvarában kialakított úszó-, gyermek-, és gyógyvizes medencék járulnak hozzá a teljes kikapcsolódáshoz. A Kastélypark Fürdő a hotel mellett helyezkedik el, ahol a gyógyvíz számos egészségügyi panaszt enyhít. A környéken horgászni, vadászni és kerékpározni is lehet.

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat képei

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 17.
Most voltunk harmadszor a Garában. Az előzőekhez képest gyengült az ellátás az étteremben. A szoba hideg volt, de kedvesen adtak plédet és hősugárzót, majd melegebb paplant. A szobában a zuhanyzóból alig meleg víz folyt, a csapból csak hideg. Az utolsó napon délelőtt nem működött a szauna, gondolom készítették elő a következő váltáshoz.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Gara Gyógy- és Wellness szállodában! A wellness szolgáltatás minden igényt kielégítő , még kültéri meleg vizes medence is rendelkezésünkre állt. A személyzetről csak annyit: kedves és készséges, az éttermi kiszolgálás is teljesen kielégítő. Az ételek bőségesek és nagyon nagyon finomak voltak.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Remek Karácsony a Gara Hotelben!

Mindenki kedves volt és segítőkész.Az étel sokféle és nagyon ízletes.
A gyógyvíz és a szauna csodálatos.Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két éve voltak a gyermekeim itt, és nagyon jól érezték magukat, ezért választottuk ismét ezt a szállodát, mivel wellnes szolgáltatás is van és kedvezményes akcios hirlevelet is kaptam. Nos amit kaptunk azt nem vártuk, a recepcion a hölgy kérdésre válaszol, de semmi más, unott mümosolyal . Az egész szállodában nagyon hideg volt, még felöltözve is. .

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Mivel gyermekkoromat Füzesgyarmaton töltöttem, és a hotelt is ismertem elköltözésem előtt, nem ért meglepetésként sem az állapota,sem a hely maga. Igen, valóban kicsit lepusztult, amit retro-nak csúfolnak manapság. A szoba rém kényelmetlen, az ágyal annyira kemények, hogy a férjem két nap után alig tudott járni. Tisztában voltam azzal is, hogy nem egy nagy wellness fogad.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Információ nélkül a nőnapi csomag alapján kerültünk Füzesgyarmatra. Szállodára már ráfért volna a felújítás. A Wellness szolgáltatások - masszázsok - megfelelő csomagot állítottak össze a hotel alkalmazottai. Ételek megfelelőek voltak. Mivel nőnapi csomagnak hirdették egy cserép virággal kedveskedtek, amit pozitívan fogadtunk, s mellé még egy emléklapot is kaptunk.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk el, bár ne tettük volna. Érkezéskor a szobára várni kellet takarítás címen. A recepciós csak a kérdéseinkre válaszolt. A szoba iszonyat, se hűtő, se hajszárító, se szék ahova leülhetsz, se normális szekrény, csak összetákolt csiszolatlan nem normális méretű személynek való. Az ágy 8 centis matrac fedetlenül, kicsi rövid lepedő, többszöri kérésre nagy nehezen csere.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 napot töltöttünk a Hotel Garában,összességében jól éreztük magunkat. A szoba kellemes lett volna ha az ágy kényelmes. De sajnos kemény,kényelmetlen. . . Az étteremben az ételek összességében ízletesek,de nem minden vendég megy 17 órára vacsorázni,és aki később mondjuk 19 órára érkezett,üres edények fogadták. .

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
A Hotel könnyen megközelíthető volt a vonatállomástól! Nagyon sok minden megtalálható volt a közelben bolt, posta, gyógyszertár, játszótér, fürdő! Rengeteg program volt a közel eső településeken! Külön jó volt, hogy lehetett biciklit bérelni a közelben! Ami negatív volt, hogy a benti medencék nem üzemeltek, ami kicsit rosszul esett, mivel ez is közre játszott, hogy a Hotelt választottam!

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti házaspárral voltunk augusztusban 4 napot. Kis gyerekes, ill. nehezen mozgó nyugdíjasoknak ajánlom, mivel este 8 után minden élet megszünik a városban. A szálloda termál medencéjét MINDEN NAP! ! ! leeresztik, kitisztítják. /Fölötte laktunk, saját szememmel láttm/ a többi medencét kitakarítják és vegyszerezik. Nekem személy szerint nem izlett a kaja, de a társaságnak igen.

Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 6.697,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.31. - 2017.04.02.
Füzesgyarmat
3 nap/2 éjszaka 8.725,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés táncesttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.10. - 2017.03.12.
D-Hotel
3 nap/2 éj 3.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, masszázságy és kerékpár használattal, sportudvarral, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.06.14.
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 9.292,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, masszázsággyal, parkolással, internet elérhetőséggel.
2016.01.03. - 2017.12.22.
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, fürdőbelépővel, kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2016.05.10. - 2017.06.15.
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, strandbelépővel, színes programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.06.
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 13.907,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness részleg és fitness terem használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Attila Vendégház
8 nap/7 éjszaka 3.714,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.01.10. - 2017.12.31.
Hotel Napsugár
3-7 éjszaka 5.657,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, relax-center használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2017.12.20.
Platán Hotel Debrecen
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2017.03.31.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Füzesgyarmat
4 nap/3 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, táncesttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Füzesgyarmat környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Húsvét Erdőspusztán (min. 2 éj)

FüzesgyarmatX