Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

4,1
a 6 füzesgyarmati szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda FüzesgyarmatHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat bemutatkozása

Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és lakosztályokat kínál, melyek zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. Tv és ingyenes Wi-Fi áll rendelkezésre. A belső udvarban szintes szálloda kétágyas szobákat és lakosztályokat kínál.

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat vélemények

2018. május 2.a párjával járt itt
A szálloda fellendülőben van, habár látszik hogy apránként folynak a felújítások ! az erkély ajtóról hiányoltam a szúnyoghálót, illetve az erkélyek intim szféráját jobban biztosítani kellene, átlátni a szomszéd erkélyről / egészen az ágyig / ezt egy plusz felszerelt deszkával egyszerűen meg lehet oldani.
Kiváló 2018. március 4.barátokkal járt itt
Barátokkal jártunk itt már harmadik alkalommal. Örömmel láttuk hogy a hotel mindig szebb lesz. Az árak pedig nem emelkednek. Folyamatosan újitják fel az épületet. Idén új fehér ülőgarnitúrákra cserélték az aulában a régi bútorokat. A medencetérben is nyugágyakat helyeztek el, és van egy függőágy is.
Kiváló 2017. december 30.a párjával járt itt
A hotel kifejezetten a nyugalmat kedvelő vendégeknek nyújt örömöt. Igazából a gyógyvize az, ami miatt ide járunk. Most voltunk hatodszor. Sok tulajdonost illetve személyzetet :elfogyasztottunk:már. A mostani tulajdonos inkább a saját profitját szeretné többszörözni, de hát ilyen az élet. Első alkalommal, mikor voltunk az ételválasztékot nem lehetett íberelni. Most lehet. A gyógyvíz, ha nem lenne, lényegesen kevesebb lenne a vendég.
Kiváló 2017. december 19.családjával járt itt
Mi már ujra meglátogattuk a szállodát
szeretünk ide járni
Édesanyám,ismét jött velünk ő is nagyon szereti a gyógyvizet ami a szállodában van
külön jó hogy van már infraszauna is mert anyukámnak az a kedvence
a vacsorával és a reggelivel is meg vagyunk mindig elégedve
a személyzet is kedves volt
a szálloda hatalmas nagy változáson megy keresztül mert nagyon nagyon szép lett a dekoráció csak ámultunk--bámultunk. . le a kalappal nagyon tetszik minden,,,,biztos hogy hamarosan ujra megyünk
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Külső képHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - BelsőHotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat - Medence/kert
Kiváló 2017. december 18.a párjával járt itt
tökéletes kikapcsolódás,barátságos,kitűnő ételek,a termálvíz az országban a legfínomabb illatú,ajánlom mindenkinek.
Átlagos 2017. november 25.a párjával járt itt
Nagyon jol éreztűk magunkat,nagyon finom és változatos a vacsora,udvarias a kíszolgálás,csak egy kicsit kicsi a welness részleg a szobák számához képest.
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Már többször pihentem itt a férjemmel. 2017-es Karácsony lesz a 3. itt töltött ünnepünk Nagyon elégedettek voltunk az ellátással, az étteremmel. A személyzet kedves, segítőkész. Nyáron újra jövünk! A nyári pihenőre a gyermekeimmel és unokámmal jövünk. Nagyon jól éreztük magunkat. Igazi pihenni vágyóknak nagyon tudom ajánlani. nagyon jó a gyógyvize.
Gyenge 2017. október 5.kollégákkal járt itt
Nagyon sajnálom, hogy erre a helyre tévedtem, de sajnos a munkám miatt meg kellett itt szállnom. Az első pár napban kiderült, hogy itt megállt az idő 40 évvel ezelőtt vagy csak elköltözött az összes építőipari vállakozó és munkás, mert az objektum szép lassan szétesik. A szobában kényelmetlen betonkemény ágyak vannak amitől megfájdult a hátam 2 éjszaka után.
2017. szeptember 7.a párjával járt itt
A Hotel Garában három napos wellnessre érkeztünk. A személyzet kedves, az árak szolidak, a szoba megfelelő (erkélyes). Ár/érték arányban jó.
Sajnos a fürdő rész csak délelőtt 10 órától használható. Azt gondolom ha wellnesst kínálunk akkor legalább 7-8 órától kellene nyitva tartania. (más szállodákban ezt tapasztaltam).
Egyébként minden szolgáltatás megfelelő volt.
Átlagos 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Tartózkodásunk során egyetlen negatív dolog történt velünk a konyha fölötti szobát kaptuk és reggel 6-7 óra között kloffolták a húst ami miatt nem lehetett pihenni, aludni.Egyébként kellemes volt a szoba a személyzet is és tisztaság is kiváló volt.