Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2021. november 5.családjával járt itt
Nagyon jo volt itt lenni. Finom etelek, tisztasag es nagyon jo volt a hangulata a hotelnek telen a nagy hoban. Sajnos autoval igen csuszos volt az ut felfele de a hely karpotolt:)
Kiváló 2020. augusztus 25.a párjával járt itt
2019 októberében voltunk itt, egy ismerős ajánlására. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenéshez. A közelben szinte semmi nincs, ami megzavarhatná a nyugalmat. A beltér hangulatos, szép, a szobák tágasak, tiszták, és szépen fel vannak újítva. Az étteremben a választék bőséges, és finom. Nem lehet oka panaszra szerintem senkinek.
Kiváló 2020. február 9.a párjával járt itt
2019. nyarán másodszor jártunk ebben a gyönyörű fekvésű szállodában. Ez így tudatos választás volt részünkről, s újból nem csalódtunk. Tágas, tiszta szobák fantasztikus kilátással. Ami külön öröm volt számunkra, hogy s szobákat felújították, így minden tökéletes volt.
Kiváló 2020. január 27.gyerekekkel járt itt
2020. január 10-én érkeztem a teljes családdal (8 fő), amely 3 generációt foglal magába. Az előzetes egyeztetés alapján a kiságy (az öt-hónaposnak) , a pótágy az ötévesnek, a szobáink egymás mellett mind a figyelmességre utalnak. Az ellátás színvonala, az étterem kínálata szintén a vendég-centrikus hozzáállást tanúsítja.
Kiváló 2019. november 18.családjával járt itt
A szálloda fejlesztésen ment át utóbbi ott tartózkodásunk óta. Ami változtatást igényelne még,az a terasz(ok).Rájuk férne egy kis felújítás.. A kilátás gyönyörű, csend és nyugalom fogadja a friss levegő mellett az odatérőt.Az ételek finomak, nagy a választék, a személyzet kedves.A wellnese is jó.
Kiváló 2019. november 16.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is, maximális kikapcsolódást nyújtottak a szállodai szolgáltatások. Pici kellemetlenség ért bennünket, hogy a szolgáltatások között meghirdetett szaunaszeánszon a személyzet adminisztrációs hibája miatt nem tudtunk részt venni.
2019. november 14.gyerekekkel járt itt
2019. októberben jártunk családdal a hotelben. A környezet gyönyörű,szép és egyedi stílusú hotel,jó levegő! Tágas étterem, finom reggelik és változatos vacsorák,kedves személyzet. A wellness részleg is megfelelő. Nagyon jó elfoglaltságot jelentett 2. éves unokánknak a bambikuckó. Nagyon jó kirándulási lehetőségek. Szuper 3. napot töltöttünk a hotelben,ha tehetjük újra visszatérünk.
Kiváló 2019. november 5.gyerekekkel járt itt
Az időjárás nem volt kegyes hozzánk, mert szakadt az eső, ködös borongós, hideg idő volt. Ennek ellenére a szálloda parkja és a wellness is kellemes kikapcsolódást nyújtott. A superior szoba kiváló választás volt. A svédasztalos reggeli és vacsora rendkívül széles kínálattal várt bennünket és sosem maradt üresen egy-egy ételtároló, mert pillanatok alatt feltöltötték.
2019. október 18.a párjával járt itt
Összegezni kell,akkor 4 est adnék a szállodának. Mindennel elégedettek voltunk. egy ami zavaró volt,hogy minden szót teljesen érthetően lehetett hallani a szomszédos szobából. Azért megyünk hogy pihenjünk,ami adott is, de reggel 6 kor már a szomszédos szobában úgy viselkednek mint ha egyedül lennének a szállodában.
Kiváló 2019. október 8.a párjával járt itt
Már régóta szerettünk volna ide jönni. Várakozáson felüli élményben volt részünk, itt töltöttük a Mátrában 50 éve, ebben az időpontban a nászutunkat, köszönjük !