Belga Sörház Göd

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Belga Sörház Göd vélemények

Szörnyű 2022. január 30., kollégákkal járt itt
Sziasztok! Sajnos ugy gondoltam irnom kell egy vissza jelzest nektek a somloival kapcsolatban. A samsungban dolgozo kis csapat ugy gondolta eszik gy jo pizzat, es utana jolesoen megeszik egy somloi galuskat. Hat nagy csalodas a merete az arahoz kepest, amit egyenesen rablasbak tartok. Ellenben az arany galuska meretevel ami kb haromszor akkora mint a szoban forgo somloi.
Belga Sörház Göd - Étel/ital
Gyenge 2017. szeptember 18.családjával járt itt
Tegnap ebédeltünk családommal a sörházban. Több mint fél órát vártunk az ebédre. Mikor jeleztem a pincérnek, közölte, hogy ebben az időszakban ez teljesen normális. Majd ebéd után negyed órát őriztük a maradékokat. Rendeltünk volna még, de mivel ez senkit nem érdekelt, inkább a számlát kértük . Azt viszont gyorsan kihozták. Kár a helyért, mert az étel viszont finom volt.
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Nagyon érdekes hely a falon lévő és más helyen is kirakott retro cuccoktól. Kiszolgálás kedves volt, jól éreztük magunkat. Nagyon tetszett a hely a maga valójában, hangulatos volt. Természetesen haza érkezésünk után a kollégáimnak és ismerőseimnek nagyon ajánlottam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 15.családjával járt itt
A férjem születésnapja alkalmából mentünk el az étterembe . Már régóta szemeztünk a hellyel , de mindig autóval voltunk arrafelé , és mivel a párom a söfőr , így most a volánbusszal mentünk , hogy tudjon inni . Első látásra , a kapujánál kicsit tanácstalanok voltunk , hogy nyitva van- , ( csinálhatnának valamit a kapuval mert kissé.
Belga Sörház Göd - Étel/italBelga Sörház Göd - Étel/italBelga Sörház Göd - Étel/italBelga Sörház Göd - Külső képBelga Sörház Göd - BelsőBelga Sörház Göd - BelsőBelga Sörház Göd - Étel/italBelga Sörház Göd - BelsőBelga Sörház Göd - BelsőBelga Sörház Göd - Belső
Gyenge 2017. április 9.családjával járt itt
Családdal voltunk ott egy váci séta után. Belépve egy érdekes atmoszférájú egy nagy és több kisebb helyiséggel rendelkező létesítményban találtuk magunkat, de igazából senki sem hederített ránk, mi kellett, hogy megkérdezzük ugyan ebédelhetnénk-e itt. A nagy helyiségben kaptunk asztalt.
2016. július 13.családjával járt itt
Véletlenül tévedtünk be az étterembe. Aztán majdnem el is jöttünk. . A hely ránézésre nem túl barátságos. Sötét, hodályszerű belső tér. Szerencsére maradtunk, mert az ételek és italok finomak voltak. Az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors. Kell-e ennél több az éhes vándornak?
Kiváló 2015. november 3.barátokkal járt itt
Barátainkkal egy kellemes estét töltöttünk itt el már nem elöször.Vissza járó vendégek vagyunk!A hely a retró és modern kombinációja! Családosok és kis gyerekkel érkezők is jól érezhetik magukat!
Nagyon finomak az ételek és bőségesek!
A pincérek kedvesek és előzékenyek!
Mindenkinek ajánlom aki egy jót akar enni
Kiváló 2014. december 4.a párjával járt itt
Hamisítatlan pub hangulat, egy - a gödiek számára nosztalgikus hangulatú de már nem működő - régi moziépületből kialakított étterem és biliárdterem. Ha a kis asztaloknál üldögélve, elmélázva és egy pohár bort vagy korsó sört iszogatva az épület régi "életére", vagyis fiatalkorunk filmjeire, az elsötétített moziteremben történtekre emlékszünk vissza, már akkor összehasonlíthatatlan élményben lesz részünk, melyet az igen ízletes és ízlésesen tálalt étkek csak tovább fokoznak.