Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő

4,7
a 38 gödöllői étterem közül
étterem
Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő
Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház GödöllőErzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő

Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő bemutatkozása

25 percre Budapest belvárosától elegáns három csillagos étterem várja kedves vendégeit, múlt századi, szecessziós stílusban épült, patinás épületben. A hangulatos környezet rendkívül alkalmas magán és vállalati rendezvények, valamint konferenciák és tréningek lebonyolítására is.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. augusztus 27.családjával járt itt
Többször étkeztünk nagyobb családi események ünneplése okán, mert méltónak találtuk minden alkalommal az éttermet. Kiváló ételek mellett a hely látványosan szép és "ünnepélyes", a kiszolgálás nagyon jó és udvarias. Nagyon elégedetten távoztunk minden alkalommal, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő - Étel/italErzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő - Étel/italErzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő - Étel/ital
Gyenge 2019. április 24.gyerekekkel járt itt
Tetszetős étterem, tiszta kulturált környezet, kedves felszolgálók.
Az árak az idegen forgalomnak és a kastély közelségének köszönhetően kissé túlzók a kapott minőséghez képest.
Az étel nagyon lassan készült el
Tetszetős tálalás ehetetlen ételt takart
A marhapofa pörköltben a hús nem volt megfőzve, mócsingosan hagyták
A mirelit köretek kiszárítva, csont keményre sütve.

Az ételek minősége miatt nagy csalódás volt az étterem!
Kiváló 2018. május 21.gyerekekkel járt itt
Nem csalodtunk az étteremben,kiszolgálás mínősége megfelelő,udvarias,az ételek nagyon finomak voltak mindenki mást rendelt.Készséggel kiszolgáltak bennünket pedig lakodalomra készült a személyzet.Minden nagyon rendben volt,az étterem csodás berendezése a régi és az új jól elfér egymás melett,nagyon jól éreztük magunkat.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
Régóta foglalkoztatott a gondolat, hogy vajon milyen is lehet e patinás szálloda étterme, míg egy séta után barátommal betértünk vacsorázni. Az étlap választékos, a kiszolgálás figyelmes, az ételek finomak. A belső berendezés és a hely hangulata az akkori kort idézi. Nagyon jól éreztük magunkat és az árak is megfelelőek voltak. Ide még biztosan jönni fogok és ajánlom annak aki még nem volt.
Kiváló 2017. július 6.családjával járt itt
Hosszú idő után végre egy hely ahol a kiszolgálás - szerintem - tökéletes. Nem tolakodó de nagyon odafigyelő és udvarias. Az árak kimondottan olcsók a színvonalhoz képest. Az ételek finomak - bár volt ami nem az én ízlésem szerint készült, de hát úgye ízlések és pofonok különbözők - szépen tálaltak. Nagyon hangulatos étterem, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. március 22.a párjával járt itt
2016. március 20-án jártunk az étteremben.Kellemes csalódás volt, mivel Gödöllön többször voltunk , de egyik étterem sem volt igazán megfelelő, igy félve mentünk be. A rendelt étel kiváló volt! Az étterem igen elegáns és hangulatos. A kiszolgálás nagyon udvarias volt. Másoknak is tudjuk ajánlani.
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Gondoltuk eljövünk Gödöllőre. . . Hiszen itt fekszik ez a csodás hely nem messze a fővárostól, de még soha nem voltunk. Tettünk egy nagy sétát és megéheztünk. Betértünk erre a csodás helyre. Nagyon szép, hangulatos, és elegáns. Kicsit "alul öltözöttnek éreztük magunkat".
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 18.a párjával járt itt
Első sorban a kastély miatt jöttünk ,de megéhezve betértünk ebbe a nagyon szép étterembe sokszor elmentem már melette de sosem mentem be,sztem ezzel sokan így vannak ,pedig mit hagynak ki csodás a hely nagyon hangulatos kihagyhatattlan .
Kiváló 2015. február 15.a párjával járt itt
Kiváló étterem, szuper, nem hétköznapi ízekkel.
Rendkívül elegáns étterem, a hely szelleméhez megfelelően igazodó belsőépítészeti megoldásokkal.
Ajánlom mindenkinek az általam fogyasztott "Gózon Gyula kedvencét" ami natúr sertésszelet hagymával, paradicsommal sajttal egybesütve és a desszertnek fogyasztott somlói galuskát és csokoládé felfújtat.
Erzsébet Királyné Szálloda Étterem és Kávéház Gödöllő a térképen
2100 GödöllőDózsa György út 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi