Gyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Gyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös vélemények

Átlagos 2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Lehet, hogy egy rossz napot fogtuk ki, lehet, hogy "rossz" műszakot, de velünk nem igazán foglalkozott a személyzet, s a gyros sem volt igazán finom. Legközelebb inkább egy másik helyet választunk. Bár nagyon jó az elhelyezkedése, s a tisztasággal sem volt gond, de ha az ember éhes, akkor az étel minősége a legfontosabb. Az ismerőseinknek is ez volt a véleménye.
Kiváló 2016. január 25.családjával járt itt
Bármikor is járunk itt mindig nagyon finomakat eszünk és szuper barátságos személyzettel találkozunk! Eddig még nem csalódtunk,szerintem ez igy is marad! ! ! ! A gyros fincsi,talán a legjobb ami eddig valaha is ettem? Igen! Végre van bővebb választék,mint a "pita,3 fajta zöldség,telerakom hagymával "stilus!
Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Mátrai hosszú hétvégénken Gyöngyösön járva a múzeumlátogatást követően megéheztünk. Korábban kaptam már 1-2 tippet, hogy Gyöngyösön hol lenne majd érdemes enni, de amint kiléptünk a múzeumból, a szemünkbe tűzött a nap, megláttuk az út másik oldalán a Gyros Taverna feliratot és a piros napernyőket, így a korábbi terveket nyomban el is vetettük, és arrafelé vettük az irányt.
Gyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - Külső képGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - BelsőGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - BelsőGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - BelsőGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - BelsőGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - BelsőGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - Étel/italGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - EgyébGyros Taverna Gyöngyös Gyöngyös - Étel/ital