Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő ★★★

4,6
a 8 gyopárosfürdői szállás közül
Három csillagos szálloda
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő GyopárosfürdőNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő bemutatkozása

Gyopárosfürdő, Orosháza központjától 2 kilométerre, csendes üdülőövezetben várja vendégeit a Hotel Napsugár. A 47 szobával rendelkező, négy szintes épület összkomfortos szobákat kínál, melyek LCD televízióval, minibárral és saját tusolóval felszereltek.

Körös Vendégház Szarvas - Napi árak
Napi ár reggelivel
Tisza Hotel Szeged

Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő vélemények

2019. március 29.gyerekekkel járt itt
Unokával utaztunk tetszett hogy, külön szobába volt elhelyezve de a mi szobánkban viszont nehézkes volt a közlekedés a szűk hely miatt. Szuper volt a korlátlan fürdő használat lehetősége és a szárító a szobában - nagyon jó ötlet.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - Szobák
Átlagos 2019. március 29.gyerekekkel járt itt
Unokával utaztunk, az tetszett hogy, a gyermek különszobában került elhelyezésre viszont a két ágyas szobában a szűk hely miatt igen nehézkes volt a közlekedés. Nagy örömünkre szolgált a ruhaszárító. Gluténmentes étkezési igényünket előre jeleztük ennek ellenére a reggelihez szükséges kenyérféléből választék nem állt rendelkezésre, az ételek allergén tartalma nem volt feltüntetve.
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - Szobák
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a személyzet kedvessége, udvariassága. Korlátlanul járhattunk át a fürdőbe. Az ételek választéka nem túl széles,három-féle főétel volt, viszont nagyon ízletes, friss volt minden. A szoba kicsit szűkös volt, de volt szárító! ! Ár-érték arány kiváló. Tetszett a szombat esti hosszabbított nyitvatartása a fürdőnek. Sajnos, nincs úszásra lehetőség, de minden más nagyon klassz.
2019. január 27.gyerekekkel járt itt
Mi törzsutasok vagyunk, minden évben legalább kétszer elmegyünk a Napsugár hotelbe ! A személyzet nagyon kedves mindenben szívesen segítenek ! AZ ÉTELEK IS NAGYON FINOMAK, A VÁLASZTÉK IS MEGFELELŐ!Egy negatívum azért van nagyon meleg van bent télen is! Nem lehet aludni olyan meleg van !
2019. január 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, szépvolt a környék, a tó körül sétáltunk
tetszett a park is.Jó volt minden, kedves volt a személyzet. Nyáron gondolom még szebb a környék mikor minden zöld.
Köszönjük.
2019. január 1.a párjával járt itt
Két helyiségből álló szobát kaptunk ami egy felől jó volt, viszont a háló rész nagyon kicsi az ágyhoz alig lehetett hozzá férni úgy kellett a falhoz hozzásimulni ,hogy az ágyba be tudjunk feküdni. Ez az egy negatív észrevétel.
Kiváló 2018. december 5.barátokkal járt itt
A hotel elhelyezkedése kiváló, a fürdőbe egy zárt folyosón keresztül lehet jutni, így naponta többször is gond nélkül vehettük igénybe a szolgáltatásokat. A szobák elég "retró" jellegűek, de tiszták. A közösségi helyiségek felújítottak, kellemesek. A felszolgált ételek rendkívül ízletesek voltak, helyi specialitásokkal is megismerkedhettünk.
Kiváló 2018. november 3.a párjával járt itt
Már többször töltöttük itt a szabadidőnket Idén már másodszor amúgy már öt alkalommal mert nagyon megtettszett maga a város és minden amit az ottani lehetőségek kínálnak Legközelebb igaz már csak jövőre kerülhet rá lehetőségünk újbol tervbe vesszük. A gyopárosi fürdő meg mindent igényt kielégít ami a kikapcsolódáshoz kell A sok külömböző medence nagyon élvezetes
Napsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - EgyébNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - WellnessNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - WellnessNapsugár Hotel Gyopárosfürdő Gyopárosfürdő - Wellness
Kiváló 2018. szeptember 13.a párjával járt itt
Rendkívül udvarias, segítőkész személyzet, tiszta szobák régies bútorzattal. Az étkezés minőségben, és mennyiségben megfelelt az elvárásainknak. A személyzet figyelmes kulturált, és rendkívül udvarias. Az elfogyott ételeket azonnal pótolták. Összességében nyugodt pihenési lehetőséget biztosítottak. Köszönjük! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, a személyzet végtelenül udvarias. A furdőszoba kicsit lehetne tisztább. Az étterem remek,a választék megfelelő. Összességében elégedettek vagyunk, szívesen visszamennénk.