Aranycipó Pékség - Árkád Győr

Thermál Hotel és Kemping Komárom - Napi árak reggelis ellátással
2025.04.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Aranycipó Pékség - Árkád Győr vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Többször jártam már itt, sajnos az árszínvonal emelkedésével a minőség és a kiszolgálás színvonala folyamatosan csökken. A mai nap vásároltam egy citromosnak mondott minyont. Már az gyanús volt, hogy fehér volt a külseje, itthon elfogyasztva ki is derült, hogy a citromhoz semmi köze, ez talán vaníliás lehetett, bár íze nem volt, csak a tömény cukor.
Gyenge 2016. július 21.a párjával járt itt
Reggelente az Árkádban az első nyitó kávézó és pékség. Általában kisebb sor áll már korán is itt, mivel látványos és friss szendvicsek sorakoznak a kirakatban. Az áruk kb. 400-500 Ft között van. Ezek zsemlébe vagy kiflibe töltött saláta, halkrém, tojáskrém vagy szalámi. De van még melegszendvics vagy hamburger is, illetve péksütemények.