Pálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr

3,7
a 152 győri étterem közül
étterem, vendéglő
Pálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr
Pálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem GyőrPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
Napi árak ellátás nélkül
2024.12.29-ig
Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Pálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr vélemények

Kiváló 2022. december 12.gyerekekkel járt itt
Október végén voltunk a családdal kirándulni Komárom és Győr környékén. Győr sétáló utcái gyönyörűek. Több órás sétálás és leskelődés után megéheztünk és épp a Pálffy Étterem előtt voltunk. Gondoltuk betérünk egy finom ebédre. Kívül - belül nagyon impozásn épület. Éppen volt egy szabad asztal 6 főre.
Pálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - EgyébPálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - Egyéb
Átlagos 2018. május 22.egyedül járt itt
Tegnapi nap folyamán a kevéske nyitva tartó éttermek közül Győrben a Pálffy vendéglőt választottam. Mivel régen ettem Steaket hát azt rendeltem. Bárcsak ne tettem volna. Meg sem kérdezték,hogy hogyan kérem. Angolosan,médium vagy netán átsütve. Kihozták,elég jól nézett ki. Belekóstoltam,hát egy íztelen eléggé átsütött valami volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Átlagos 2018. január 31.a párjával járt itt
Étlap jól van megszerkesztve fotókkal, de én nem találom túl jónak, ételek finomak. Túrós tésztát én azért nem tennék étlapra. . . Adagok bőségesek, fagyi, ital többi szempontból viszont jó. Jó a kültéri rész, a pincérek pedig jól végzik a dolgukat. Hely maga a város egyik központi rendezvénylebonyolító részén van.
Pálffy Miklós Vitézi Lakomázó Étterem Győr - Étel/ital
Kiváló 2017. július 19.családjával járt itt
2017 februárjában jártunk itt családunk egyik felével. Az ételek nagyon ízletesek, gusztusosak voltak. Pont úgy néztek ki, mint az étlapon. Sokfajta, változatos fogás közül lehetett választani. (Megjegyzem, én személy szerint pont emiatt, nehezen tudtam dönteni, de végül sikerült :-))) ) Az étterem munkatársai udvariasak, segítőkészek, kedvesek voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. február 17.barátokkal járt itt
Bevallom, évente maximum egyszer tévedünk be, mert van ennél sokkal jobb étterem Győr belvárosában, több is. Most sem magunktól, ide voltunk meghívva. Újból csalódás volt. Először is a pincérek, hát semmit sem javult a felhozatal, évek óta. Unottak, kedvtelenek és néha még bütetik is a vendéget, azzal hogy, nem szolgálják ki, ha valami nem tetszik Nekik (pedig Belőlünk élnek, vagy mi)!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 9.családjával járt itt
Kifejezetten kiülős helyet kerestünk az októberi napfényben. Nagyon hangulatos a terasz, azonnal érkezett egy pincér. Az ételválasztás a fényképes étlapnak megfelelően könnyű volt Sosem eszem oldalast, de olyan gyönyörű volt fényképen, hogy belevágtunk. Nem bántuk meg. Isteni finom, zamatos, pirult, nem zsíros, a köret, a szósz is nagyon finom volt.
Szörnyű 2016. június 25.családjával járt itt
Hangulatos belvárosi teraszos étterem. Azon kivul hogy szép és igényes nek néz ki semmi más nincs. Kiszolgálás botrányos,udvariasnak udvarias de még a levesem be sem fejeztem már mellém pakolták a föételt. A hus levenek semmi ize nem volt,férjem fokhagyma krém levest rendelt az viszon jo volt. A föételnél hus ehettlen volt tul volt borsozva és rágos volt.
Szörnyű 2016. május 19.családjával járt itt
Egy hűvös tavaszi este mentünk vacsorázni, talán ezért is volt bőven hely. Rögtön jött a pincér, hozta az étlapot, de nem nagyon kaptunk időt válogatni. Az étlap látványos, de a választék. . . szegényes, akár egy átlagos háziasszony is el tudja készíteni bármelyiket. Az étterem helyében én nem is mernék az étlapra rántott pangratiust tenni.
2016. április 1.a párjával járt itt
Férjemmel tértünk be egy vacsorára az étterembe. Egyikünk süllőfilét evett remouláde mártással, petrezselymes burgonyával, a másikunk bélszínt,füstölt mozzarellával grillezett zöldségekkel. A hal kitűnően volt elkészítve, omlós, megfelelően szaftos volt, nagyszerűen kiegészítette a mártás!
Kiváló 2016. február 25.a párjával járt itt
Semmi extra ne legyen most gondoltam, így egy bolognait rendeltem csak. Az adag megfelelő méretű volt, teljesen jól laktam. A tészta állaga rendben volt, nem főzték túl és enyhe sós ízt is felfedezni véltem. A szósz megfelelően sűrű, illetve húsban gazdag. Ennél többet azt hiszem nem várhatunk el egy ilyen ételtől.