Bols Cafe Gyula

Bols Cafe Gyula
Bols Cafe GyulaBols Cafe Gyula
Bols Cafe GyulaBols Cafe Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Bols Cafe Gyula vélemények

Kiváló 2022. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Mi évek óta visszajárunk. Ízletes ételek, bőséges választék jó áron. A főnök úr nagyon udvarias, kedves, olyan igazi vendéglátós, talán ezért vonzó a betérő vendgeknek a hely. Szívből ajánljuk mindenkinek, mi ezután is törzsvendégek maradunk.
Kiváló 2021. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nagyon kedves volt a kiszolgálás, finomak az ételek, a menük is nagy adagok és jók az árak. Jo volt hogy kint is le lehet ülni ebédelni, szép volt a kilátás.
Bols Cafe Gyula - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Szörnyű 2020. október 30.családjával járt itt
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.
Átlagos 2019. március 2.a párjával járt itt
2019. február 22. -én az esti órákban érkeztünk Gyulára. Nagyon éhesek voltunk ezért a lehető legközelebbi étterembe mentünk be, ami a legelső volt a szállásunkhoz. Igaz csak pár lépés választotta el egy másik étteremtől,de mi mégis a Bols Pizzériát választottuk. Már amint beléptünk az ajtón sarkon kellett volna fordulnunk.
Kiváló 2018. május 6.a párjával járt itt
Ma jártunk itt először. Menüt du. 14:40-ig szolgálnak fel. Mi jóval háromnegyed három után érkeztünk, s ennek ellenére - teljes megelégedésünkre- teljesen friss ételt szolgáltak fel. (S mindez vasárnap) A felszolgáló hölgy szinte leste gondolatunkat, ami nagyon jól esett.
Bols Cafe Gyula - Étel/italBols Cafe Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. február 26.gyerekekkel járt itt
A szállásunk itt biztosította a vacsorát,hát ide jöttünk. Elsőre igen puritánnak tűnik a hely,sok dekoráció nem köti le a vendég figyelmét. A pincérek udvariasak,figyelmesek,kedvesek voltak,nem volt semmi gond. Ami pedig az ételeket illeti. . . . bizony finomak voltak,és jó nagy adagok. A család apraja-nagyja a legnagyobb megelégedéssel fogyasztotta el a vacsorát. Nekünk bejött a hely.
Szörnyű 2017. november 2.a párjával járt itt
A fogadtatás kritikán aluli a pultos hölgyek még köszönni sem méltatnak ez már indokolta volna, hogy sarkon forduljunk, de jött egy férfi, aki próbált szívélyesen üdvözölni kérte nyugodtan foglaljunk helyet, megtörtént. Üldögéltünk 15-20 percet, úgy hogy senki még csak ránk se nézett, így hát volt időnk felmérni azt a mérhetetlen igénytelenséget, ami ott van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Átlagos 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Tavalyi nyaralásunkkor csalódtunk az étteremben, de most újabb esélyt adtunk nekik, valljuk be, csalogatóan olcsó áraik alapján. A kánikula tombolása közepette nem túl kecsegtető volt a tűzforró, túl fűszeres sárgaborsó krémleves, hasonlóan forró volt a második is (de mivel frissen sült volt, ez érthető), viszont a hús mellé pakolt savanyúság (nem díszítés!
2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Az ebéd,vacsora meglepően ízletes volt. Ebédnél menüből választottunk,amit igyekeztek minél hamarabb felszolgálni. Este a cigánypecsenye mennyei volt! Ételadagok is bőségesek,s szerintem nagyon elfogadható áron vannak.Megkóstoltuk a meggysörüket,nagyon finom volt,s jólesett a kánikulában.
Szörnyű 2016. augusztus 25.a párjával járt itt
A pincér szemtelenül válaszolt mert szomjasak voltunk és vizet mertünk kérni az ebédhez, az ételek botrányosan rosszak a mosdó büdös, a pult mellett több száz mosatlan pohár volt összegyűjtve! Garantált a fertőzésveszély!