Kézműves Cukrászda Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula
Kézműves Cukrászda GyulaKézműves Cukrászda Gyula
Kézműves Cukrászda GyulaKézműves Cukrászda Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula bemutatkozása

Balogh László Keszthelyen végzett cukrászmester 1992-ben nyitotta meg Gyulán a Kis Kézműves cukrászdát. Ezt követően 1998-ban lebontották az épületet és újat építettek. Így nyílt meg a Kézműves Cukrászda, mely a Tiszántúl egyik legnívósabb cukrászdája. Minőségi kávékkal, széles sütemény- és fagylaltkínálattal, Cadeau bonbonokkal várják a vendégeket.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula vélemények

Kiváló 2023. szeptember 27.barátokkal járt itt
Egy hetes gyulai tartózkodásunk alatt, szinte minden nap (a déli órákban) betértünk a cukrászdába egy süteményre. Akkora a kínálat, hogy alig tudtunk választani, de amit megkóstoltunk minden nagyon finom volt. Szépen vannak elrendezve a sütemények, nagyon szép a csokoládás pult, ízléses a berendezés.
Kiváló 2023. augusztus 15.családjával járt itt
Naponta fagyizunk itt.
A megye legjobb fagyija,biztosan állíthatom.
Az ott készült csokik is fennségesek.
Minden évben itt rendeljük a szülinapi tortákat.
Most málna-tejszín volt.
Pillanatok alatt elfogyott.
Mindenkinek ajánlom,hogy térjen be ide.
Nagyon megéri.
Kedves,gyors kiszolgálás.
Kiváló 2022. október 11.a párjával járt itt
2022. 10. 10 délkörül voltunk feleségemmel a százéves után mivel ott az eladók hozzá állása kívánnivalót hagy maga után

az eladok hozzá állása 5. sütik szépek és nyálcsorgatok . feleségem 2 szelet sütit kostolt meg neki mind a kettő nagyon bejött mindenre csak a legjobbat tudta mondani.
Kézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 19.családjával járt itt
A gyulai cukrászdák közül a legjobb.
Kedves személyzet,isteni finom fagyik,bonbonok,sütik várnak.
Nagyon hangulatos hely egy délutáni kávé elfogyasztásához is.
A fagylaltkelyhek bőségesek és finomak.
A lányom szülinapi tortája is itt készült.
Nemcsak,hogy egy gyönyörű alkotás,de nagyon-nagyon finom.
Köszönjük!
A helyet mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2020. augusztus 23.családjával járt itt
Nagyon finom minden, a sütik, fagyik, kávé! Kellemes, hűvös a belső tér, a kiszolgálás gyors.
Kiváló 2019. július 14.a párjával járt itt
Minden finom! Még nem ettünk ugyan végig mindent, de igyekszünk. :) A kávé-sütizés igényes, szép környezetben lehetséges itt. Előzékenyek és helyesek a fiatal kiszolgáló lányok. Személy szerint odafigyelnek minden egyes rendelésre, vendégre.
Kézműves Cukrászda Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 30.gyerekekkel járt itt
Igaz, mi csak fagyiztunk, de amit ettünk, az nagyon-nagyon finom volt. A személyzet kedves volt, mosolygós. Ami nagyon tetszett, az a fagyitölcsér volt. Az a tölcsér, aminek lapos az alja, és belül (alul) 4 részre van osztva. Hogy szerettem gyermekkoromban! Köszönöm!
Kiváló 2019. március 2.a párjával járt itt
2019. február 23. -án jártam ebben a hangulatos kézműves cukrászdában párommal egy Gyulai kiruccanás alkalmával. Már ahogy beléptünk az ajtón szembeütközött az a sok finomság amit ez a cukrászda kínált. Van itt mindenféle csokoládé,mint a Gombóc Artúr című mesében. :)
Fehér csoki, étcsoki,tejcsoki,stb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Gyula kedvenc cukrászdája számunkra a Kézműves Cukrászda. A nagy hőségben jó volt a légkondicionált helyiségbe behúzódni, isteni fagyikehellyel, hűtött sörrel jobb kedvre derülni. Kimagasló az összes dolgozó vendégszeretete, udvarias, mosolygós stílusa. Az árak pont reálisak a magas minőség, az egyedi termékek alapján.
Átlagos 2017. január 23.családjával járt itt
Nagy reményekkel tértünk be a cukrászdába. négyféle sütit és nyolcféle fagyit is kipróbáltuk négyen. Szép és mutatós a hely, de csalódtunk sajnos a minőségben. A sütik érezhetően nem voltak frissek és az ízük sem nyerte el a tetszésünket. Máshol ennyiért sokkal frissebbet és finomabbat is ettünk már.