Orchidea étterem Gyula

Orchidea étterem Gyula
Orchidea étterem GyulaOrchidea étterem Gyula
Orchidea étterem GyulaOrchidea étterem Gyula

Orchidea étterem Gyula bemutatkozása

Magyarország egyik legnagyobb zeneszerzőjéről elnevezett Hunguest Hotel Erkel***/**** kellemes környezetben, barátságos légkörben, szeretettel várja vendégeit.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Senior ajánlat fürdőbelépővel
2025.01.01-ig
D-Hotel Gyula

Orchidea étterem Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 18.a párjával járt itt
A szálloda vendégeként félpanziós ellátás keretében vettük igénybe az éttermet, ami nagyon szépen, kényelmesen berendezett. A terítést is nagyon ízlésesen oldják meg, más este és más reggel a színvilág. A tisztaságra is figyelnek, sosem volt pecsétes az abrosz! Főszezonon kívül jártunk ott, így szerencsére nem volt tülekedés, mindig találtunk üres asztalt.
Orchidea étterem Gyula - EgyébOrchidea étterem Gyula - BelsőOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/ital
2018. október 12.családjával járt itt
Írom mindezt én,aki az elmúlt 2 évben mindenhol az itteni szinvonalat tekintettem egy 4*-os hoteltől elvárható etalonnak. A hotel vendégei vagyunk,2 év után ismét,csak ezuttal a Munkácsi szárnyban. A Dűrer-
ben nem volt hely. Látszatra nem sok minden változott,tágas,elegáns étterem,működik a látványkonyha,a pincérek sürögnek leszedni és az italrendelést felvenni.
Orchidea étterem Gyula - BelsőOrchidea étterem Gyula - EgyébOrchidea étterem Gyula - BelsőOrchidea étterem Gyula - BelsőOrchidea étterem Gyula - EgyébOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/italOrchidea étterem Gyula - Étel/ital
Kiváló 2018. június 24.barátokkal járt itt
Ma voltunk elősször itt,meglepetést szereztünk egy jó ismerősnek,barátnak:-) Erre nem számítottunk,hogy mi is így meglepődünk:-) Ezt a helyet szavakkal nehéz leírni annyira szuper:-) Aki olvassa ezt ne hagyja ki,térjen be ide! ! Kedves kiszolgálás,baráti összegek,gyors ételkészítés,finom ízvilág:-)! ! !
2017. január 3.a párjával járt itt
Férjemmel voltam az Erkel hotelban, ennek kapcsán kerültem az étterembe. Számunkra semmi extra élményt nem nyújtott, talán még a megszokottnál is egy kicsit alacsonyabb színvonalt nyújtottak. Úgy gondolom karácsonyhoz közeledvén / dec 15-17-ig voltunk/ több és kicsit különlegesebb ételekkel kellet volna szolgálniuk.
2016. augusztus 16.a párjával járt itt
A Hotel Erkel-Dürer étterme megérdemli hogy feltegyük a térképre. Adódik az összehasonlítás, hiszen egy másik 4*-os hotelből érkezünk, azonos szolgáltatásokkal. Korlatlan étel fogyasztás van, ezt ki is használja a jónép. Maga az étterem szép kialakitasú, esténként élő zene van, és nagy tömeg.
Orchidea étterem Gyula a térképen
5700 GyulaVárkert u.1
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csocsó • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, cukormentes, gluténmentes, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások
Különtermek