Venezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula

Venezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula
Venezia Olasz Étterem & Pizzéria GyulaVenezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula
Venezia Olasz Étterem & Pizzéria GyulaVenezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula

Venezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula bemutatkozása

Királyi Pizzák Gyulán a Veneziában!
Olasz pizzák és ételek készítése, finom magyaros és olaszos ízekkel. Hangulatos környezetben, barátságos kiszolgálással a hét minden napján várjuk Vendégeinket.
Igény esetén külön helyiséget is tudunk biztosítani.
Online internetes és telefonos rendelés alapján kiszállítás Gyulán.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Venezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula vélemények

Átlagos 2017. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Gyulán nyaraltunk, a gyerekek pizzát akartak, mondom, legyen. . . . rendelünk. Kinéztük a honlapon, megrendeltük. A családi pizza megrendelésénél kértem, hogy 1/3 részét szalámisra kérjük, a többit sonka ananász. Még hozzátettem, a kisfiam ragaszkodik a szalámihoz. Sajnos csak felezni tudják. . . sebaj, akkor fele-fele.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Rendszeresen visszatérünk ide, ha Gyulán vagy környékén járunk. A pizzák olyan ízletesek, amivel kevés helyen találkozik az ember, országosan is kiemelkedő. Az ételek mennyisége, minősége és ízvilága kifogástalan, sosem kellett csalódnunk.
Venezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula - Étel/italVenezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula - Étel/italVenezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula - Étel/italVenezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Neten kerestünk rá az étteremre, gyulai nyaralásunk alatt. A honlapjuk katasztrofális! Ömlik róla a reklám, az ételek/pizzák leírása pedig pontatlan, ezáltal használhatatlan. Nagyon olcsó honlap lehet. De mivel itt jó értékeléseik voltak, belevágtunk. Kiszállítással kértünk 3 db pizzát.
Venezia Olasz Étterem & Pizzéria válasza
Tisztelt Hölgyem / Uram!

Sajnálattal olvastam az értékelést, melyet az étteremről megfogalmazott. Először is bocsánatát szeretném kérni az okozott kellemetlenségért. Szeretném jelezni, hogy a honlap amit találtak az előző tulajdonos kezelésében van és nem hajlandó megszüntetni ezért jogi útra tereltük a dolgot.
2015. augusztus 27., Koszta Attila, tulajdonos
Kiváló 2015. január 8.barátokkal járt itt
Mind a pizzériában étkeztem, mind pedig házhozszállítás útján. Pizzát rendeltem, nagyon kedves a személyzet, sőt, a házhozszállításkor melegen hozták ki a pizzát, aránylag elég a feltét és nagyon finom a tésztája. Korábban többet rendeltem, de volt, hogy nagyon vékony volt a pizza tésztája.
Kiváló 2015. január 6., csoporttal járt itt
Mi a párommal és barátainkal 2015 januárjában néztünk be erre a helyre. Rendeltünk kétszemélyes tálat a lányok meg spagetti variációkat több félét. A hely tiszta, kissé eldugott helyen van de megérte bemennünk. a húsok izletesek voltak és frissen készültek ami a legfontosabb.
Kiváló 2014. október 16.gyerekekkel járt itt
Először voltunk,de nem utoljára! Gyalog mentünk,és kissé távolról,de nem bántuk meg. . . . . sőt! Udvarias,gyors kiszolgálás,és a finom,ízletes pizzák segítettek a döntésünkben! Az árak teljesen korrektek! Mivel mi kisgyermekkel voltunk,nagyon megörültünk a mini pizzának,amit nem sok helyen kaptunk. Biztos,hogy máskor is ide fogunk menni!
2014. január 12.a párjával járt itt
Mi visszatérő vendégeknek számítunk,ha Gyulán vagy környékén járunk mindig benézünk a Veneziába. Az ételek mennyisége, minősége és ízvilága kifogástalan, sosem kellett csalódnunk. A pizzák tésztája csodás, a feltétek változatosak, az ízek fantasztikusak, a felszolgálók kedvesek, illedelmesek.
Aki arra jár és ideje engedi, feltétlenül térjen be ide!
Kiváló 2014. január 11.családjával járt itt
Mindig beugrunk ha gyulán járunk. Az ételek csodásak. A pizza remek. Tökéletes tészta böséges feltéttel. A kiszolgálás gyors, udvarias. A hely tiszta. Talán a wc szűk kissé. Elfogadhatò ár.Kèt ève is jàrtunk Itt, a szìnvonal azòta sen romlott. Négyféle pizzat rendeltünk, mindegyik hibátlan volt.
2013. április 19., kollégákkal járt itt
Munkatársakkal tértünk be egy estére ,,görbe estét" csapni :P
Mind a négyen különböző pizzát választottunk és mindenkinek bejött a választás, a pizzaszószuk nekem kifejezetten ízlett :)A hangulat tényleg hagy maga után kívánni valót, de egy munkatársas beszélgetős estére teljesen megfelelt. . .
2013. április 2.a párjával járt itt
Egy időben gyakran megfordultunk ezen a helyen. Azt előre leszögezném, hogy az ételek minősége és ízvilága kifogástalan. A pizzák közül bármelyiket bátran ajánlom, bár mi a calzone szerelmesei voltunk. A 2 személyes sültes tálak is kiadósak és finomak. A környék hasonló éttermeihez/pizzériáihoz képest kissé drágább hely, de nem elrettentő mértékben (kb.
Venezia Olasz Étterem & Pizzéria Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 20.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • Bankkártya, Szép kártya elfogadóhely
H-V
magyar, olasz