Aqua Hotel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula a térképen

Aqua Hotel Gyula értékelése:

6. helyezett a 141 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Aqua Hotel Gyula képei

Aqua Hotel Gyula vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
A központhoz és a várfürdőhöz közel van a szállás ami azért jó ,mert 5-10 perces sétával elérhető minden. A személyzet kedves és minden kívánságot teljesített. Az ételek bőségesek és finomak voltak.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Kedves, vendégszerető, szolgálatkész volt a személyzet. Nagyszerű volt a hangulat, a zenészek fáradhatatlanul játszottak (szinte szünet nélkül) hajnalig! Reggelinél folytatták, míg a vendégek reggeliztek. Az ételek finomak, bőségesek voltak. Mindenkinek javasoljuk, a szállodának köszönet! BUÉK!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
A szolgáltatásukkal maximálisan elégedett voltam. Azt kaptam amire számítottam. Csöndes, nyugodt körülmények között tudtam pihenni. Egyetlen észrevételem lenne, hogy a szállodához közeli híd ami a fürdőbe bejárat lenne, zárva volt, így elég nagyot kellett kerülni, pedig ha az nyitva lett volna akkor közvetlenül a fürdővel szemben lett volna az átjárás.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
Udvarias, előzékeny,segítőkész recepciósok. Felmerülő problémánkra azonnal segítséget
kerestek. A lift segítség volt a mozgásunkban. Az étkezéseknél ,ha elfogyott valami a felszolgálók azonnal pótolták,többféle - szerintem egy átlagos embert tökéletesen kielégítő ételek közül választhattunk, és ezek finomak is voltak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon csodás 2 napot töltöttünk a párommal Gyulán. Gyönyörű időben, kihasználva az öszi napsütést a romantikus várban, A palotában. A fürdő nekem zsúfoltnak tűnt,ezért csak egyszer voltunk ott. Ez az Őszi szünetnek tudható be. De viszont így pont elég időnk volt hogy felfedezzük a várost.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Kiváló volt az étkezés megfelelő választékkal! A személyzet segítőkész udvarias,nagyon kedvesek.Lehetne növelni a személyzet létszámot legalább 1 fővel.A szobában a szárítási lehetőség nem megoldott,ezen lehetne változtatni.A fürdő szobában a felső sarok vastagon lepenészedve,a radiátorról le jön a zománcfesték!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Véletlen és hirtelen ötlet volt Gyulára menni. Nagyon szép környezetben találtuk a szállodát a Várfürdő egyik bejáratától húsz méterre. A szobánk nagyon kellemes volt minden szempontból megfelelt a személyzet kedves figyelmes az ételek nagyon finomak. Összességében nagyon elégedették voltunk. Ide szívesen visszamegyünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Egy nagyon kedves baratsagos szalloda. Csaladoknak is csak ajanlani tudjuk. Udvarias, segitokesz szemelyzettel. Csodas helyen van. Igazan finom hazias etelekkel. Tiszta rendezett. Nyarra a gyerekeinkel ide szeretnenk jonni nyaralni. Koszonjuk ezt a kellemes hetveget.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
Először 2015-ben jártunk itt és már elsőre is nagyon tettszett. Az egész város a hotel,egyszóval fantasztikus volt. Igaz akkor télen voltunk,így megbeszéltük a férjemmel mivel tele van a város szebbnél szebb szökőkutakkal,így vissza jövünk akkor is,amikor működnek. Augusztusban volt a házassági évfordulónk,így az alkalmat megragadva újra elmentünk ebbe a barátságos szállodába.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes napokat töltöttünk el a Hotelban.Nagyon ízletes bőséges ennivaló volt,tágas jól felszerelt szobában laktunk,a tisztaság megfelelő,kedves a személyzet, és segítőkészek voltak.Rugalmasak,ott hagyhattuk az autót kijelentkezés után a Hotel parkolójában.A Várfürdő bejárata 3 perc alatt elérhető,nagyon jól éreztük magunkat ott!

Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, fürdőbelépővel, kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2016.05.10. - 2017.06.15.
Aqua Hotel
Akár 1 éjszaka 7.900,-Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2016.12.04. - 2017.06.15.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Aqua Hotel
2-3 éjszaka 16.617,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, kedvezménykártyával, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.15.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális...
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Csomagolj és csobbanj egész évben (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Csomagolj és csobbanj (min. 2 éj)

GyulaX