Aqua Hotel Gyula

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
5700 Gyula, Part u. 7/c

Aqua Hotel Gyula vélemények

Csilla TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Nagy arculat váltáson esett át hotel-elönyére. Az eljelyezkedés adott a Várfürdő hátamögötti utcában a többi hotel soraiban de mégis közel a hátsó bejárathoz. A külső designe is új tiszta üveg ami nagyon vonzó látvány már kìvülről. Elrendezése tágas van hely étkezni még teltház esetén is. Közvetlen a recepcióból és lobbiból nyilik az étterem rész.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Ezt a hotelt az egyszerű, de nagyszerű kategóriába sorolnám. A fürdőhöz már nem is lehetne közelebb, ami nálunk egy hatalmas piros pont. A személyzet kedves és segítőkész volt. A család kényelmesen elfért a szobákban. Az ételek megfelelőek voltak. A lényeg, hogy a célnak megfelelt és ár-érték arányban mindenképpen említésre méltó!

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
A központhoz és a várfürdőhöz közel van a szállás ami azért jó ,mert 5-10 perces sétával elérhető minden. A személyzet kedves és minden kívánságot teljesített. Az ételek bőségesek és finomak voltak.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Kedves, vendégszerető, szolgálatkész volt a személyzet. Nagyszerű volt a hangulat, a zenészek fáradhatatlanul játszottak (szinte szünet nélkül) hajnalig! Reggelinél folytatták, míg a vendégek reggeliztek. Az ételek finomak, bőségesek voltak. Mindenkinek javasoljuk, a szállodának köszönet! BUÉK!

2016. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
A szolgáltatásukkal maximálisan elégedett voltam. Azt kaptam amire számítottam. Csöndes, nyugodt körülmények között tudtam pihenni. Egyetlen észrevételem lenne, hogy a szállodához közeli híd ami a fürdőbe bejárat lenne, zárva volt, így elég nagyot kellett kerülni, pedig ha az nyitva lett volna akkor közvetlenül a fürdővel szemben lett volna az átjárás.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 11.
Udvarias, előzékeny,segítőkész recepciósok. Felmerülő problémánkra azonnal segítséget
kerestek. A lift segítség volt a mozgásunkban. Az étkezéseknél ,ha elfogyott valami a felszolgálók azonnal pótolták,többféle - szerintem egy átlagos embert tökéletesen kielégítő ételek közül választhattunk, és ezek finomak is voltak.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Nagyon csodás 2 napot töltöttünk a párommal Gyulán. Gyönyörű időben, kihasználva az öszi napsütést a romantikus várban, A palotában. A fürdő nekem zsúfoltnak tűnt,ezért csak egyszer voltunk ott. Ez az Őszi szünetnek tudható be. De viszont így pont elég időnk volt hogy felfedezzük a várost.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
Kiváló volt az étkezés megfelelő választékkal! A személyzet segítőkész udvarias,nagyon kedvesek.Lehetne növelni a személyzet létszámot legalább 1 fővel.A szobában a szárítási lehetőség nem megoldott,ezen lehetne változtatni.A fürdő szobában a felső sarok vastagon lepenészedve,a radiátorról le jön a zománcfesték!

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Véletlen és hirtelen ötlet volt Gyulára menni. Nagyon szép környezetben találtuk a szállodát a Várfürdő egyik bejáratától húsz méterre. A szobánk nagyon kellemes volt minden szempontból megfelelt a személyzet kedves figyelmes az ételek nagyon finomak. Összességében nagyon elégedették voltunk. Ide szívesen visszamegyünk.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Egy nagyon kedves baratsagos szalloda. Csaladoknak is csak ajanlani tudjuk. Udvarias, segitokesz szemelyzettel. Csodas helyen van. Igazan finom hazias etelekkel. Tiszta rendezett. Nyarra a gyerekeinkel ide szeretnenk jonni nyaralni. Koszonjuk ezt a kellemes hetveget.

Aqua Hotel
Akár 1 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Aqua Hotel
2-7 éjszaka 26.270,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Visit Gyula Card-dal, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
Akár 1 éjtől 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.06.02. - 2017.06.05.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2017.12.23.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-kuponnal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Gyulai Szieszta (min. 3 éj)
Elizabeth wellness ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX