Aqua Hotel Gyula

Aqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula
Aqua Hotel GyulaAqua Hotel Gyula

Az Aqua Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
Senior csomag fürdőbelépővel
Hotel Szieszta Sopron

Aqua Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2023. szeptember 21.a párjával járt itt
A hotel tiszta, rendezett, udvarias személyzettel. A félpanziós ellátás kiváló, bőséges ételválasztékkal. Néhány percre van a Várfürdőtől, ami nagyon jó. Szép környezet és a város is csodálatos.
Aqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - EgyébAqua Hotel Gyula - Egyéb
2023. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Fiam kísért el,ezért két légterű superiol szobát kértem. Az egyik szobában kihúzható kanapé volt. Mivel én magas vagyok keresztben fértem el,a felülésnél a választóvonal alá kell ülni,különben összecsukódik. Az étkezés félpanziós,finom ,választékos. A szoba ablakán szúnyogháló. Szép,csendes helyen van.
2023. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Egy nagyon korrekt szállás jó elhelyezkedéssel és nagyon készséges személyzettel. Mindig is szeretünk Gyulára menni, mert ott barátságosak az emberek,ez a nyaralásunk is nagyon pozitív benyomásokat keltett bennünk.
Szörnyű 2023. július 21.gyerekekkel járt itt
Csupán a személyzetről tudok jót írni, udvariasak, kedvesek voltak. A szoba kényelmetlen, a fürdőszoba tusolója majdnem használhatatlan. Melegvíz korlátozottan! ! Ajtaja a szobában lévő ágy miatt nem teljesen nyitható, helyesebben az ágy "szabad" oldalára nyílott. Svédasztalos reggeli . . . . .
Kiváló 2023. július 16.gyerekekkel járt itt
A családi szoba várakozáson felüli volt. Az étkezés korrekt. Gyula minden "néznivalója" könnyen elérhető. Külön kiemelném: nagyszerű ötlet a kertben a "hintafotel"- nagy kedvenc volt. A személyzet kedves,udvarias,szolgálatkész. Egyetlen negatívum,hogy csak szauna van,más wellness, masszázs nincs.
Átlagos 2023. június 29.gyerekekkel járt itt
A képeken medence is látható. Valóságban nincs, amit szóvá is tettem, de nem nagyon fogalkoztak a problémánkkal, mindenféle magyarázattal terelték el az általunk felvetett dologról. Nem is próbáltak kárpótolni bennünket. 2. nap vacsora során az elfogyott cigánypecsenye pótlására 45-50 percet kellett várni, a szintén elfogyott máglyarakást egyszerűen.
2023. június 10.a párjával járt itt
Ellátás, kiszolgálás nagyon jó. A szálláson feleslegs a nappali, a hálóval öszevont jobb lenne. Az ajtók elhelyezése problematikus. , csaknem egymásra nyílnak. A fürdőszoba szellőzője túl hangos, a WC túl közel van a mosdókagylóhoz, alig lehet ráülni. A zuhanykabin félajtós. A zuhanyrózsa magassága rögzített, a hölgyek haját eláztatja, zuhanysapka keellene.
Kiváló 2023. május 8.gyerekekkel járt itt
A személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak, a szoba pedig tiszta. Másodjára voltunk itt, de biztos jövünk még, nagyon szeretjük. A strand nagyon közel van, pár perc, de gyalog elérhető a vár és a Százéves Cukrászda is. Ami kényelmetlenség volt, hogy nekünk a párna kemény volt, és a kanapé, amin a kisfiúnk aludt kinyitva olyan hosszú, hogy nehéz az ablakhoz jutni. De ez egyik sem komoly gond, ettől bátran ajánlom a szállást mindenkinek.
2023. május 7.a párjával járt itt
A szálloda összességében jobb volt a vártnál. Ami nagyon tetszett , a segítőkész, udvarias rugalmas személyzet, a lift mivel mozgáskorlátozott vagyok,az étkeztetés rendje, a csend,, az ételek választéka, finomsága, a tisztaság, a fedett parkoló,
Ami nem tetszett: A hirdetésben az szerepel, hogy a szálloda bejárata 20 méterre van Várfürdőhöz csak azt nem írták, hogy csak főszezonban van nyitva,.
Kiváló 2023. május 6.egyedül járt itt
Minden jó volt és tiszta.
A törölközők, ágyneműk rendkívülien kellemes illatúak, betölti a szobát. Azt hallottam, hogy rossz a mosoda munkája.
Sehol nem tapasztaltam ezt.
A reggelit szeretném, ha változatosabb lenne. Pl. Lekvárok házi jellegűek lennének vagy túró, tejföl, zöldség, gyümölcsből többféle lehetne. Káve igen finom.
A vacsoran nagyon jó ízű.
Aqua Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaPart u. 7/c
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem