Aranykereszt Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula
Aranykereszt Hotel GyulaAranykereszt Hotel Gyula
Aranykereszt Hotel GyulaAranykereszt Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula bemutatkozása

A gyulai várfürdőtől néhány száz méterre található, Hotel Aranykereszt kényelmes szálláshelyet kínál a Gyulára érkező vendégeknek.

4Szolgáltatás
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Aranykereszt Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2017. január 4.barátokkal járt itt
nagyon szep ev veget toltottunk az aranykereszt szallodaban. a szilveszteri vacsora kivalo volt, a zene nagyon kellemes foleg hogy a zeneszek Romaniabol voltak es magyar roman dallamokat enekeltek, mi 3 csalad voltunk 4 roman es 2 magyar szemely. nagyon jol ereztuk magunkat, a felpanzio kituno volt, a szemelyzet nagyon figyelmes es kedves volt.
Kiváló 2017. január 3.barátokkal járt itt
Személy szerint nekünk a barátaimmal mindennel megvoltunk elégedve. A személyzet nagyon szolgálat kész,kiszolgálás prima ,szoba tökéletes ,mint felszereltségében , mint fekvésében. A szilveszteri mulatság tökéletes volt, a hangulat nagyon-nagyon jó volt. Nagyon -nagyon megvoltunk mindenel elégedve. Szerintem ide még biztosan vissza térünk. Köszönünk mindent.
Aranykereszt Hotel Gyula - BelsőAranykereszt Hotel Gyula - KörnyékAranykereszt Hotel Gyula - KörnyékAranykereszt Hotel Gyula - KörnyékAranykereszt Hotel Gyula - Egyéb
Kiváló 2017. január 3.barátokkal járt itt
Szilveszteri múlatság, ó év búcsúztató alkalmából szálltunk meg barátaimmal egyetemben , ebben a nagyon barátságos , családias hotelben(Hotel aranykereszt Gyula). Nagyon kellemes meglepetés ért bennünket, a kiszolgálás , a személyzet, a szobák felszereltsége , elhelyezkedése minden a legmegfelelőbb.
Gyenge 2017. január 3.egyedül járt itt
A város központi helyén fekvő hotel. Azán ennyi. A vendéglátás csak az üzletről, a bevételről szólt. A végén a számla csak az átutalt előlegről lett kiállítva, a végösszegről nincs összesített számla. A szobában hideg volt. Az ígért internet elérés a routernél volt elérhető.
Kiváló 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben helyezkedik el a hotel. Könnyen megtaláltuk. Az ablakból kinézve a szökőkutak látványa csodás. A személyzet kedvesen fogadott minket, minden kérdésünkre készségesen válaszoltak. A szobánk a padlástérben volt, ezért a tetőszerkezet levágta átlósan az oldalát.
2016. augusztus 18.a párjával járt itt
A Hotel Aranykereszt fekvése kiváló,hiszen a város központjában található.Az embert nemcsak a Várfürdő,hanem a sok szökőkút,a sétálóutcák, a nyüzsgő
emberek látványa is lelkileg feltöltötte.
Kiváló 2016. augusztus 13.barátokkal járt itt
Az Aranykereszt Hotel remek választás mindenkinek.Kitűnő elhelyezkedése van,ezért minden könnyen megközelíthető.A személyzet barátságos,a kiszolgálás kitűnő,a pincér (Viktor) zseniális.Jövőre is oda megyünk!
Gyenge 2016. július 29.a párjával járt itt
Sokkal, de sokkal többet vártam a hoteltől. Mivel nagyon sokszor szálltunk már meg 3*-os szállodában, van viszonyítási alapom. A legjobb az egész hotelben az elhelyezkedése volt. A szoba pici, de tiszta, ha nincs szekrény, fogalmam sincs, hová tesszük a bőröndöt. Nincs a hotelnek parkolója (habár azt az infót kaptuk, hogy 800 Ft/nap áron, tudunk parkolni a távolabbi parkolójukban.
Átlagos 2016. július 28.a párjával járt itt
A reggeli szolgáltatás alapján nagyon tetszett az étterem elhelyezkedése, különösen a szabadtéri rész. Az étterem berendezése egyszerű , ízléses . Nyugodt , családias volt a légkör. A reggeli bőséges, finom volt. A reggeli időpontja illeszkedett az igényekhez. Megérkezésünk napján vacsoráztunk, személy szerint bakonyi sertésbordát kértem, amin sajnos a hús igen rágós volt .
2016. július 24.a párjával járt itt
Köszönjük szépen a hotel minden dolgozójának, hogy biztosítottak a számunkra néhány pihentető napot! Nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek mennyisége és minősége is kiváló volt. (A felszolgálást külön kiemelném! )
Az egyetlen pici probléma a gyenge wi-fivel és tv antenna jel minőségével volt.