Ezek a tulajok már megint...

Balázs Szálló Apartman GyulaBalázs Szálló Apartman Gyula a térképen

Átlagos 2015. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Mivel a Gellény Szálló Apartmanról mindenhol a pozitívumot látni először így én a negatívumokkal kezdenék.

Bár ki van írva több helyen is - webden, helyszínen - hogy Szép Kártya elfogadó hely, ez sajnos kamu! Állítólag ez azért van, mert jelenleg épp tulajcsere van, és ezért már nem fogadnak el Szép Kártyát fizetés gyanánt. Amikor szóváteszi az ember, hogy "de hát a XY oldalon az van kiírva, hogy elfogadóhely" akkor csak vonnak egyet a vállukon, kicsit meghúzzák a szájukat és nagyon sajnálják. Igen, ettől nekem máris jobb. Szóval egy jó adag kp. elment arra amire nem is szántam volna. Köszi Gellény Szálló Apartman!

Az ágy olyan hangos volt, hogy alig mertem megmozdulni rajta. Nem túlzok. Tényleg nagyon hangos volt!

Wifi hol volt, hol nem volt. De mindig sokat kellet rá várni, hogy egyáltalán legyen.

A jacuzzi első délután nem volt bekapcsolva - gondolom nem hitték volna, hogy szeretnénk használni - utolsó nap meg leengedték a vizet, de frisset nem engedtek bele. Így csak este lehetett újra használatba venni. Ki van ez találva :)

Ennyi volt a negatívum.

Jöjjenek hát a jó pontok:

Nagyszerű környezet, zárt parkoló.
Az udvaron grillezési lehetőség.
A személyzet nagyon kedves, különösen a néni aki a reggelit készítette.
Kényelmes közös tér.
Elhelyezkedés:
Balázs Szálló Apartman Gyula - Egyéb

Balázs Szálló Apartman további értékelései

2021.09.09barátokkal
Nagyon jó elhelyezkedésű szállás. Szép nagy, tiszta szobánk volt. Hangulatos az udvar, kedves a személyzet.
2019.06.04a párjával
A legjobb szállás Gyulán. Többször jártunk itt, sose csalódtunk. Nagyon jó az elhelyezkedés, mindenhez közel van. A tuljdonosok segítőkészek, kedvesek. Szobák jól felszereltek, tiszták, hangulatosak.
2016.11.20a párjával
Mi a Gellény Lux Apartman részében voltunk.Ez a szomszédos épület,ha jól gondolom a cím alapján.Fantasztikusa szép volt. Tökéletes tisztaság,mindennel felszerelt,modern,mi szabályozhattuk még a fűtést is.Tulajdonos nagyon kedves,ha legközelebb arra járunk újra itt szállunk meg.Reggeli kérhető,de...
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel