Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula ★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
5700 Gyula, Rábai Miklós utca 2.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula értékelése:

18. helyezett a 141 gyulai szállás közül
74. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is. A különböző masszázsok és a jakuzzi hozzájárul a felfrissüléshez, a fiziko-és hidroterápiás kezelések a test és a lélek gyógyulását is elősegíti.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula képei

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szálloda Wellness részleget csak sok pénzért lehetett igénybe venni. Az ételek nagyon finomak és bőséges volt. A szoba ,és fürdőszoba koszos ,a fürdőszoba minősíthetetlen volt. Szőnyeg koszos volt. A textíliák ,ágynemű szép fehér,és tiszta voltak. A szállodához tartozó étterem a Tölgyfa étteremben az ételek finomak és bőségesek voltak.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Nagyon csendes nyugodt környezet a pihenés biztositott, két kisebb észrevétel a wifi nagyon gyenge nem mindig müködik és kicsit rugalmasabban lehetne a reggeli időpontja főleg január 1-én, lehetne kicsit hosszabb az időtartam, mivel aki hajnalban fekszik nem fog felkelni azért hogy elérje a reggelit.
2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 2.
Remek hétvégénk volt, kiváló időjárás mellett nagyon jól éreztük magunkat. A szállás valóban csendes és rendezett helyen található. Megemlíteném a szomszédba lévő Tőlgyfa étterem kiváló személyzetét amely fokozta az ott tartozkodás kiválló szinvonalat. A várfürdő pedig valami csodállatos élmény volt. dec. utolsó napjaiban kint fürdeni a szabadba ez hihetetlen.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 15.
Idén májusban már másodjára tértünk ide vissza. 3 éves kisfiunkkal babás szobát kaptunk a földszinten,nekünk teljesen megfelelö volt. Tiszta,rendezett. Ellátást nem kértünk,arra a 2 éjszakára teljesen elég volt a mini konyha felszerelése. Nagyon szeretjük a parkot,több játszótér is van. Található még az épületben egy kicsi játszószoba is,szintén a földszinten.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8.
Az apartman tiszta, rendes volt az érkezésünkkor, mindenben megfelelt az előzetes információknak, a környezet barátságos, szép. A sok szúnyog miatt hiányzott, hogy az ablakokon és az erkélyre való kijáraton nem volt szúnyogháló. Étkezést nem kértünk, önellátók voltunk. A konyha edényzete éppen megfelelt a főzési igényeinknek. Késekből lehetett volna több élesebb.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Szép, gondozott zöld parkban sorházas elrendezés . Régebbi építésű, szépen felújított apartmanok. Mi "másfél szobás, egy légterű szálláson voltunk. Általánosságban megfelelő a tisztaság, kivéve: ablakoknál mindenütt döglött legyek vannak. Jó: van törülköző, WC papír, szappan. Nagyon jó: van konyha ruha, mosogatószivacs, mosogatószer, szárító.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 29.
Az apartman egy 4 fős csapatnak tökéletes. Tetszett, hogy felszerelt konyha is van, tehát főzni is lehet. A vacsora bőséges volt, a Tölgyfa Étterem dolgozói mindent megtettek, hogy bőséges, ízletes ételeket szolgáljanak fel. Személyzetet csak egyszer láttunk, igaz nem voltunk egész nap a szálloda területén.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szilveszteri bulira érkeztünk férjemmel. Hát kicsit retrós volt a szállás. Fürdőszobában pici tükör, szönyeg helyett a szobában müanyag padló,A reggeli szilveszterkor a virsli nagyon szétmenős fajta. A közeli étteremben nagyon jó hangulatú szilveszteri buli. habár itt is virsli gondok,a zene jó,de a vacsora még este 11 kor is tartott nagyon hosszúra nyult.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
A szálloda nem ma épült, ez látszik az építészet stílusán, de nagyon szépen rendben van tartva, a szobánk rendezett, nagyon tiszta, jól felszerelt, kellemes hangulatú volt. A reggelinél az épp elfogyott dolgok újratöltése döcögősen ment, de széles választék volt, ízlettek az ételek.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
A szálloda tiszta, utazást megelőző napon tett kérésemnek megfelelően összeigazították az ágyakat, ezáltal kicsit átrendezték a szobát ami jó volt, kellemes meleg fogadott bekészített pezsgővel.

Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, várbelépővel, gyermekprogramokkal, fitneszterem és tenisz pálya használattal, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsa bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék desszerttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.27. - 2017.03.31.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2-6 éjszaka 6.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, játszószoba használattal
2017.04.01. - 2017.12.20.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális...
Hunguest Hotel Erkel Gyula
A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár...
Csomagolj és csobbanj egész évben (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Csomagolj és csobbanj (min. 2 éj)

GyulaX