Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark GyulaHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark GyulaHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula bemutatkozása

A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a Hőforrás Hotel és Üdülőpark. A pihenni és gyógyulni vágyók egyaránt válogathatnak a pazar lehetőségekből nem csak a szobakínálatot illetően, hanem a szállás wellness részlegében is.

A Hőforrás Hotel és Üdülőpark legnépszerűbb csomagjai

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Tavaszi ajánlat (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula vélemények

Kiváló 2019. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Sokszor jártunk már itt, általában 4-en nyugdíjasok, sokszor gyerekekkel. Legutóbb a feleségemmel és 2 unokával. Mint mindig, most is jól éreztük magunkat. Azért is ide járunk, mert az unokákkal a sok nyári programjuk mellett nehéz megszervezni a nyaralást, és itt mindig kaptunk helyet, akkor is, ha az utolsó pillanatban rendeltük meg.
2019. szeptember 4.családjával járt itt
Augusztus végén jöttünk családostol azt kaptuk amire számítottunk előre tudtuk hogy nem 5 csillagos luxus hotelba jövünk hanem egy csodálatos több hektáros bekerített parkban levő saját gyógyvizel rendelkező appartman hotelba természetesnek tartom hogy a vendégek nem néma csendben arra várnak hogy valaki megjelenjen hanem zajlik az élet nekünk nem volt gondunk a tisztasággal sem a felszereléssel egy másfél szobás külön álló klimas jól felszerelt konyhával rendelkező apartmanban lakunk a személyzet is megfelelő volt az árnak megfelelő volt a színvonal egy korábbi értékelésben horror véleményt olvastam mivel szinten azonos időben voltunk vagyunk itt ezért kénytelen voltam leírni a saját tapasztalatunkat
Szörnyű 2019. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Semmi nem tetszett. Az ágy mögött használt koton volt, a fürdőszoba szutykos, a foglalásban az szerepelt, hogy lesz főző sarok, erre csak egy hűtő volt. A lift naponta elromlott, kisgyerekkel, nagy szatyrokkal járkáltunk a másodikra. A medencénél lévő hangosbemondó 21. 30-22.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Szórakozás/Sport
2019. augusztus 23.a párjával járt itt
Ajándék csokit nem kaptunk. A recepción mondták, a szobába van bekészítve de ott nem volt. Tovább nem erőltettük.
Messze kárpótolt viszont a "csalódottságért" a szálloda este 10-ig nyitva tartó szabadtéri strandrésze ahol meleg és gyógyvizes (várfürdőével egyező a víz) medencékben pihenhettük ki a városnézés fáradalmait.
2019. június 11.gyerekekkel járt itt
Szuper helyen, közel mindenhez, retro stílus a szállás a fürdő és a reggeli is, összességében a leírtak szerint volt, őröltünk a Várfürdő belépőnek igaz csak a külső medencékre vonatkozik, a belső csúszda még 6700. -ft 2 tíz év alatti gyerekkel. Halász csárdába voltunk ami nagy csalódás, adag kicsi, drága és a minőség sem az igazi, annyi pozitív, hogy kedvesek voltak.
Gyenge 2019. január 4.a párjával járt itt
A szilveszteri gálaest volt az elvárásainknak meg felelő . A szálláson nem volt étkező, vagy büfé , január elsején nem volt ebéd lehetőség a félpanziós ellátás mellet a városban minden zárva volt! A jakuzzi elromlott , annak ellenére hogy külön fizetős. A szolgáltatások nem a hirdetésnek megfelelőek , többször nem kívánom igénybe venni de nem is fogom ajánlani . 2. -a helyett elsején haza utaztunk.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark válasza
Tisztelt Bagi József!
Örömmel olvastuk, hogy a szilveszteri gálaest elnyerte a tetszésüket. Ami az étkezést illeti a visszaigazolás szerint, mi bőséges svédasztalos reggelit és menüválasztásos vacsorát biztosítottunk vendégeink számára. Január 1-én országosan minden étterem zárva szokott lenni.
2019. január 17., Farkas Zsolt, Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2018. december 22.a párjával járt itt
Üdülési joggal tartózkodtunk itt egy hetet. Az apartmanunk a főépületben volt. Kényelmesen berendezett szoba, és alap felszerelésű konyha állt rendelkezésünkre. Az étkező és főzőedények jók, viszont mikrót napi díj ellenében kaptunk. A személyzet kedves és segítőkész. Ottlétünkkor kellemes karácsonyi hangulatot varázsoltak a recepciónál.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - EgyébHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - BelsőHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - WellnessHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kertHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kertHőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Medence/kert
Kiváló 2018. október 24.barátokkal járt itt
Többször vettük már igénybe a szállást, mindig kicsit fejlesztenek. A fürdőszoba szépen fel lett újítva, nagyon jó inőségű törölközőt kaptunk, és minden tiszta volt. Most próbáltuk ki először a medencéket, jó volt a gyógyvíz és a termál is, akár naponta többször is le lehetett menni.
2018. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Nyaralás családdal. Árnak megfelelő szobák,tisztasággal nem volt gond,szállodához tartozó szép nagy zöld terület gondozott saját medencékkel kiváló fürdési lehetőség. Az élményfürdő, strand, belváros negyed óra sétával elérhető. Mi félpanziós ellátást kértünk sajnos a reggeli ellátás nagyon gyenge volt! ! ! !
2018. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
A szállás retro, de folyamatosan csinositgatnak rajta valamit. Saját medencékkel rendelkezik. Ki sem kellett mozdulni egy kis csobbanásért. Takarítás/ágyazás lehetett volna preczízebb is. Ár-érték arányban megfelelő. Több kiülő, játszótér, szalonna sütő hely van a hotel területén. Nem voltam nagyon elájulva a helytől de azért jól éreztük magunkat.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula - Wellness
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula a térképen
5700 GyulaRábai Miklós utca 2.
• szabadtéri úszómedence • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gyerekmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • büfé