Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Gyulán az ERKEL szálloda négy és három csillagos változatban széleskörű vendégkörre kiváló - a gyerekes családoktól a pihenésre vágyó idősebb korosztályig. A szálloda elhelyezése csodálatos. Kiváló zárt folyosós összeköttetés van a Várfürdővel. A szálloda melletti Almássy kastély különös élményt nyújt, míg a Gyulai vár történelmünk szomorú emlékeit őrzi a vár törökök általi elfoglalásától az Aradi tábornokok őrzéséig.
Válasz az értékelésre - 2017. március 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
A hotelba érkezésünkkor az ajtónál fogadtak bennünket, és útbaigazítást kaptunk a parkolási lehetőségről. A recepción pillanatok alatt megkaptuk a kulcsokat, tájékoztatást az étkezésről a wellness és fürdő használatról. Gyors és udvarias volt az ügyintézés. A 7. emeleten kaptunk szobát, a liftre szinte sose kellett várni. Az étteremmel nagyon elégedett vagyok.
Válasz az értékelésre - 2017. március 27.

Értékelt: 2017. március 20.
Gyula remek kikapcsolódás volt a hét végére, annak ellenére, hogy egy nap esett az eső. Sétálva elértünk rengeteg színvonalas látnivalót (pl. vár, kastély, Erkel háza, retro múzeum. . . ). Az emberek kedvesek voltak mindenhol. A Várfürdő nagyon kellemes, a kültéri esős fürdőzés külön élmény volt. A szállodában lesték kívánságainkat.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.

Értékelt: 2017. március 20.
A szállodában a szakácsokat le kellene cserélni.Az menük szörnyűek voltak .Az ágynemű is hagyott kivetni valót maga után.A személyzet olyan mint ha ott se lennének.A gyereknek olyan pótágyat adtak ami mindig össze rogyott.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.

Értékelt: 2017. március 20.
1. ,Az üdvözlőitalt felejtse el a kedves vendég! 2. ,Figyelmetlenek a recepción a foglásban leirtakhoz, ìgy a 3 perces szolárium
cédulákat elfelejtették átadni. Utánajárással megoldódott. 3. ,A 4 csillagos hotelhálózatban még gyengébben nem voltunk. A fürdő az új részleg kivételével eléggé elavult,nagyan nagy tulzás ezt 5 csillagos kategóriába sorolni!

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Kedves, figyelmes fogadtatás volt a szálloda recepcióján.
Az éttermi kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek mind mennyiségükben, változatosságukban, mind ízükben nagyszerűek voltak.
A szoba kissé túlfűtött volt nekünk, és az ágy puhább volt jóval a mi általunk megszokottól.
Összességében azonban nagyon jól éreztük magunkat.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 19.
Már több alkalommal jártunk a hotelben, a Dürer szárnyban. Most sem csalódtunk a szobában. A reggeli, vacsora nagyon kielégítő, bőséges a választék és nagyon finomak és gusztusosak az ételek. A leves - főzelék ebéd nekünk újdonság volt, a levesek kiadósak, a főzelékre feltét nélkül egy kis húsos szaftot javasolnánk. A szobában a TV csatornák lehetnének bővebb számban.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van a szálloda. A szálloda személyzete végtelenül udvarias és segítőkész volt. Félpanziós ellátást kértünk és bőséges /választékban gazdag reggelit, vacsorát kaptunk. Az átjárás a várfürdőbe kompenzálta a hotel kis területű welness részlegét.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttünk Önöknél. A közvetlen átjárás a várfürdőbe és a vár közelsége a minőség javára szolgált.
Az ételek finomak és a személyzet nagyon segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos két napot töltöttünk el itt a Dürer szárnyban. Kedves és segítőkész személyzet gondoskodott arról, hogy jól érezzük magunkat. Az étterem kiváló választék és mennyiség szempontjából. A szobánk csendes és jól felszerelt volt a kényelmünk érdekében. Egy cseppnyi negatívum: a négy csillaghoz kicsit méltatlan szakadt függöny, foltos szőnyegpadló és a pecsétes ágyat díszítő anyagdarab.
Válasz az értékelésre - 2017. március 14.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, hátmasszázssal, wellness részleg és sókamra használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, főszezonban medencehasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
8 nap/ 7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, várbelépővel, gyermekprogramokkal, fitneszterem és tenisz pálya használattal, húsvéti programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
2017.04.01. - 2017.06.30.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Park Hotel Gyula Gyula
Húsvéti feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvéti ünnep Gyulán (min. 3 éj)
Hosszú hétvége (min. 3 éj)

GyulaX