Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.

Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb. Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs. tágas szoba, tökéletes elhelyezkedés.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet fantasztikusan kedves és oda figyelő a dürer szárnyban voltunk a tisztásag tökéletes ár érték arányban kicsit többet vártunk ami az étkezést illeti nem igazán volt választékos mondhatni elég sablonos a reggeli minden nap ugyanaz .Elhelyezkedésileg teljesen rendben van . Összeségében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el,egy pár apróságot leszámítva. A személyzet kedves,a szálloda tiszta volt. Ami kellemetlen volt,hogy a pincérek az étteremben nem toltak nekünk össze asztalt,mert 7-en voltunk és igy két asztalnál kellett vacsiznunk. A tojás rántottában benne volt a tojáshéj,de lehet csak a kálcium beviteléről gondoskodtak.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Remek hétköznapokat töltöttünk a Hunguest Hotel Erkel Dürer szárnyában! A szobák nagyon rendben voltak, a szolgáltatásokkal teljesen meg voltunk elégedve, az ételek is fantasztikusak voltak, a személyzet nagyon kedves volt! A gyerekek is nagyon jól érezték magukat!

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Régóta ismerjük Gyulát,szinte gyermekeinkkel kiskoruk óta látogatjuk a fürdővárost.Szállodájukat most volt alkalmunk megismerni.Csak annyit fűznék hozzá,hogy a fenti értrékelés megtekintve,mindennel meg voltunk elégedve,biztos,hogy többször vissza fogunk térni,és ismerőseinknek is bátran fogjuk ajánlani.
Üdvözlettel:Hné

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Először jártunk Gyulán de minden bizonnyal ez nem lesz az utolsó. Kiváló szolgáltatás, remek wellness részleg, a Gyulai vár.. Már felajánlottuk a baráti körnek hogy a tavasz folyamán ott töltsünk egy hétvégét.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Szívesen ajánlom minden pihenni vágyó számára a szállodát, kellemes környezet, igényes körülmények, figyelmes személyzet, jókonyha. ezeket fogja megtapasztalni aki odamegy. az ország másik végéből utaztunk de nem bántuk meg
Válasz az értékelésre - 2017. január 12.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Nem akarok nyerni,de van véleményem ! A Szállodát értékeltem fennen,meglepetés volt,eddig mindig a Dürer szárnyban laktunk ehhez képest amit a Munkácsy szárnyban kaptunk minden előzetes várakozásunkat felülmulta. Nagyon izléses volt a Szilveszteri Étterem / Munkácsy /terem feldíszítése dekorációja az asztalok elrendezése ! Nem volt zsúfolt,de telt-ház volt.
Válasz az értékelésre - 2017. január 12.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Rendkívül jól éreztük magunkat, azonban, ha lehet, egy szilveszteri összejövetelen jó lenne valami kisebb program, egy énekes, egy kis kabaré. Az ellátás rendkívüli volt, a pincérek, pincérnők viselkedését tanítani lehetne.
Válasz az értékelésre - 2017. január 9.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.04.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.02.28.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsa bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kizárólagos jacuzzi használattal
2017.01.03. - 2017.03.31.
Villa Viola Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávéval, teával, 1 üveg pezsgővel, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.10. - 2017.06.15.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.250,-Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.04.01.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda Füzesgyarmat
Füzesgyarmaton várja vendégeit a Hotel Gara Gyógy-és Wellness Szálloda. Standard szobákat és...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)
Pihentető napok a történelmi fürdővárosban (min. 2 éj)

GyulaX