Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 1.
Erzsébet program keretében, és kisérő személyként töltöttünk el pár napot az Erkel Hotel Dürer szárnyában. A szoba kifogástalan, kellemesen harmonizáló butorok, remek, kényelmes ágy. Az erkélyről szép kilátás a Várfürdő előtti busz mh. -re. Közvetlen átjárás a Várfürdőbe, és az Aquapalotába, melyek szolgáltatásai minden igényt maximálisan kielégítenek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Gyulán az ERKEL szálloda négy és három csillagos változatban széleskörű vendégkörre kiváló - a gyerekes családoktól a pihenésre vágyó idősebb korosztályig. A szálloda elhelyezése csodálatos. Kiváló zárt folyosós összeköttetés van a Várfürdővel. A szálloda melletti Almássy kastély különös élményt nyújt, míg a Gyulai vár történelmünk szomorú emlékeit őrzi a vár törökök általi elfoglalásától az Aradi tábornokok őrzéséig.
Válasz az értékelésre - 2017. március 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Értékelt: 2017. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotelba érkezésünkkor az ajtónál fogadtak bennünket, és útbaigazítást kaptunk a parkolási lehetőségről. A recepción pillanatok alatt megkaptuk a kulcsokat, tájékoztatást az étkezésről a wellness és fürdő használatról. Gyors és udvarias volt az ügyintézés. A 7. emeleten kaptunk szobát, a liftre szinte sose kellett várni. Az étteremmel nagyon elégedett vagyok.
Válasz az értékelésre - 2017. március 27.

Értékelt: 2017. március 20.
Gyula remek kikapcsolódás volt a hét végére, annak ellenére, hogy egy nap esett az eső. Sétálva elértünk rengeteg színvonalas látnivalót (pl. vár, kastély, Erkel háza, retro múzeum. . . ). Az emberek kedvesek voltak mindenhol. A Várfürdő nagyon kellemes, a kültéri esős fürdőzés külön élmény volt. A szállodában lesték kívánságainkat.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.

Értékelt: 2017. március 20.
A szállodában a szakácsokat le kellene cserélni.Az menük szörnyűek voltak .Az ágynemű is hagyott kivetni valót maga után.A személyzet olyan mint ha ott se lennének.A gyereknek olyan pótágyat adtak ami mindig össze rogyott.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.

Értékelt: 2017. március 20.
1. ,Az üdvözlőitalt felejtse el a kedves vendég! 2. ,Figyelmetlenek a recepción a foglásban leirtakhoz, ìgy a 3 perces szolárium
cédulákat elfelejtették átadni. Utánajárással megoldódott. 3. ,A 4 csillagos hotelhálózatban még gyengébben nem voltunk. A fürdő az új részleg kivételével eléggé elavult,nagyan nagy tulzás ezt 5 csillagos kategóriába sorolni!

Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes fogadtatás volt a szálloda recepcióján.
Az éttermi kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek mind mennyiségükben, változatosságukban, mind ízükben nagyszerűek voltak.
A szoba kissé túlfűtött volt nekünk, és az ágy puhább volt jóval a mi általunk megszokottól.
Összességében azonban nagyon jól éreztük magunkat.

Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal jártunk a hotelben, a Dürer szárnyban. Most sem csalódtunk a szobában. A reggeli, vacsora nagyon kielégítő, bőséges a választék és nagyon finomak és gusztusosak az ételek. A leves - főzelék ebéd nekünk újdonság volt, a levesek kiadósak, a főzelékre feltét nélkül egy kis húsos szaftot javasolnánk. A szobában a TV csatornák lehetnének bővebb számban.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van a szálloda. A szálloda személyzete végtelenül udvarias és segítőkész volt. Félpanziós ellátást kértünk és bőséges /választékban gazdag reggelit, vacsorát kaptunk. Az átjárás a várfürdőbe kompenzálta a hotel kis területű welness részlegét.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttünk Önöknél. A közvetlen átjárás a várfürdőbe és a vár közelsége a minőség javára szolgált.
Az ételek finomak és a személyzet nagyon segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Visit Gyula Card-dal, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
Akár 1 éjtől 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Gyulai Szieszta (min. 3 éj)
Elizabeth wellness ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX