Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda személyzete kedves, segítőkész s végtelenül türelmes emberekből áll!Az ellátás mértéke megfelelt a négy csillagos besorolásnak.Mindennel meg voltunk elégedve jól éreztük magunkat s szívesen térünk vissza! Hihetetlen előny a fürdőbe való átjárás lehetősége!
Válasz az értékelésre - 2017. március 2.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
A szálloda szépen felújított és berendezett. Kényelmes. A takarító rendkívül kedves. Egyetlen hiányosságot említenék: 6 év feletti gyerekeknek jó lett volna egy pl. xbox szoba, mert a kicsikkel ők már nem szívesen vannak. Voltam már olyan szállodában, ahol voltak ps ill x-box játékkal felszerelt hangulatos "tini szobák" babzsákkal. Nagyon élvezték a gyerekek.
Válasz az értékelésre - 2017. február 24.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Nagy előnye a szállodának, hogy közvetlen összeköttetésben van a palotával és a várfürdővel. Minden korosztály élvezetesen tud pihenni. A programajánló emberke nagyon segítőkész és udvarias volt. A programok színvonalasak voltak, érdekes tárlatvezetéseken vettünk részt. Az étterem kínálata kicsit egyhangú, de nagyon örültem, hogy minden nap volt hal étel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 20.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
A Hotel Erkel és a Várfürdő kettőse szinte egyedülálló az országban. Az ételek választéka és minősége a legkényesebb igényeket is kielégíti. Gyulára nem tévézni mennek az emberek, de az elérhető csatornák száma meglehetősen szerény.
Válasz az értékelésre - 2017. február 20.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Több ismerösöm megfordult már Gyulán, mindeki egybehangzo véleménye, hogy : "Jovolt" erröl feleségemmel én is meggyözödtem, hogy ismeröseim a valo igazat mondták. hatorai utazásunk ugyan fáaszto volt, de megérte! Érkezésünkkor már a taxisöfför tette meg a kellemes benyomást udvarias beszédjével és ez a barátságos kontaktus tartott ottartozkodásom alatt, Hotelba,- Cukrászdába,- Halászcsárdába és különbözö üzletekbe.
Válasz az értékelésre - 2017. február 16.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
Már visszajáró vendégként mondhatjuk, hogy a kényelem, a tisztaság, a kedves személyzet,a finom és bőséges ételek, a Várfürdőbe történő közvetlen átjárás miatt nagyon szeretjük a Hotelt. Minden alkalommal a Dürer szárnyban szálltunk meg, maximális elégedettséggel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 13.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Gyula élhető és szerethető város, az Erkel Hotel és a fürdő együtt emeli a rangját. Maga a szálloda tágasságával. konyhájával, a személyzet elhívatottságával és egyéb kényelmi szolgáltatásával "függőségi" kockázatot jelent. Vonzó a város adta kulturális programlehetőség, amely komplex kikapcsolódást nyújt.
Válasz az értékelésre - 2017. február 2.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Tavaly Októberben voltunk itt a férjemmel és töltöttünk el 6 csodálatos napot. A szálloda kifogástalan a személyzet szint úgy , az étkezésekkel maximálisan meg voltunk elégedve választékos igényesen elkészitett reggelik és vacsorák vártak minket minden nap. Mosolygós kedves es rendkivül segitőkész személyzettel rendelkezik a szálloda.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Nagyon tetszett a szálloda. Igaz januárban voltunk , és még nem láttam mindent. Az, hogy az ár a várfürdőbelépőt is tartalmazza külön díjazom. A reggeli nagyon választékos minden igényt kielégít, A vacsora is meleg és hideg egyaránt lehetséges. Desszert is van. nagyon meg vagyok elégedve. az étterem mellékhelyiségét az otthonomba is elvinném.
Válasz az értékelésre - 2017. január 25.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.

Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, főszezonban medencehasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
8 nap/ 7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2-6 éjszaka 6.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, játszószoba használattal
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Park Hotel Gyula Gyula
Ajándékutalvány (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Hosszú hétvége (min. 3 éj)

GyulaX