Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
A szállodában a szakácsokat le kellene cserélni.Az menük szörnyűek voltak .Az ágynemű is hagyott kivetni valót maga után.A személyzet olyan mint ha ott se lennének.A gyereknek olyan pótágyat adtak ami mindig össze rogyott.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20.
1. ,Az üdvözlőitalt felejtse el a kedves vendég! 2. ,Figyelmetlenek a recepción a foglásban leirtakhoz, ìgy a 3 perces szolárium
cédulákat elfelejtették átadni. Utánajárással megoldódott. 3. ,A 4 csillagos hotelhálózatban még gyengébben nem voltunk. A fürdő az új részleg kivételével eléggé elavult,nagyan nagy tulzás ezt 5 csillagos kategóriába sorolni!

Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes fogadtatás volt a szálloda recepcióján.
Az éttermi kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek mind mennyiségükben, változatosságukban, mind ízükben nagyszerűek voltak.
A szoba kissé túlfűtött volt nekünk, és az ágy puhább volt jóval a mi általunk megszokottól.
Összességében azonban nagyon jól éreztük magunkat.

Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal jártunk a hotelben, a Dürer szárnyban. Most sem csalódtunk a szobában. A reggeli, vacsora nagyon kielégítő, bőséges a választék és nagyon finomak és gusztusosak az ételek. A leves - főzelék ebéd nekünk újdonság volt, a levesek kiadósak, a főzelékre feltét nélkül egy kis húsos szaftot javasolnánk. A szobában a TV csatornák lehetnének bővebb számban.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van a szálloda. A szálloda személyzete végtelenül udvarias és segítőkész volt. Félpanziós ellátást kértünk és bőséges /választékban gazdag reggelit, vacsorát kaptunk. Az átjárás a várfürdőbe kompenzálta a hotel kis területű welness részlegét.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttünk Önöknél. A közvetlen átjárás a várfürdőbe és a vár közelsége a minőség javára szolgált.
Az ételek finomak és a személyzet nagyon segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos két napot töltöttünk el itt a Dürer szárnyban. Kedves és segítőkész személyzet gondoskodott arról, hogy jól érezzük magunkat. Az étterem kiváló választék és mennyiség szempontjából. A szobánk csendes és jól felszerelt volt a kényelmünk érdekében. Egy cseppnyi negatívum: a négy csillaghoz kicsit méltatlan szakadt függöny, foltos szőnyegpadló és a pecsétes ágyat díszítő anyagdarab.
Válasz az értékelésre - 2017. március 14.

Értékelt: 2017. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Szeretjük a szálloda szolgáltatásait. A fürdő remek, az ellátás kifogástalan.Éjszaka nagyon meleg volt a szobában, annak ellenére, hogy nem volt fűtés.Ezt nem is értettük.
Jövőben is számíthatnak ránk.
Válasz az értékelésre - 2017. március 7.

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula egy gyönyörű város,szép várral. De az Erkel hotel egy szuper hely. Hatan voltunk családdal ( vagyis 8-an két pici kutyával)egy szülinapot ünnepeltünk,a 60. -at! Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tiszta és tágas,a személyzet nagyon kedves. Az ételekről meg csodákat lehetne írni,nagyon választékos,finom és bőséges.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Már több alkalommal tudtunk pihenni a gyulai Hotel Erkelben. Nagyon fontos számunkra a közvetlen összeköttetés a fürdővel, mert mozgásban kissé korlátozott vagyok. Mindennel nagyon elégedettek voltunk ezidáig mindig.
Válasz az értékelésre - 2017. március 2.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel
2017.04.01. - 2017.06.15.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.04.28. - 2017.05.01.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Május 1. (1 éjtől)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX