Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Nagyon jó, hogy csak egy folyosón kell átmenni a hotelből a várfürdőbe. Szép kilátás, gyönyörű környezet. Kedves, barátságos kiszolgálás. Az ételek nagyon finomak és bőséges a választék.
Válasz az értékelésre - 2017. január 2.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromnak szánt szülinapi meglepetés, összekötve a két napos fürdőzéssel a Gyulai Várfürdőben, valamint szállással és étkezéssel kibővítve a Hunguest Hotel Erkelben csodálatos élményben részesített. Kizárólag ajánlani tudom, függetlenül attól, hogy családostól érkezik az ember avagy csupán egy romantikus hétvégét szeretne eltölteni a párjával.
Válasz az értékelésre - 2016. december 21.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Erkelben Gyulán. Az elvárt szolgáltatásokat kaptuk, amikkel meg voltunk elégedve. A személyzet tagjai nagyon kedvesek, segítőkészek, a étterem kiváló. Már másodszor pihentünk itt, és valószínűleg nem utoljára. Egy kisgyerekes család
Válasz az értékelésre - 2016. december 19.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Régi tervünk volt barátainkkal Gyulán pihenni. A Munkácsy szárny három csillagos szinvonala megfelelt minőségben a csillagok számának. A TV múzeális darab! :-) Az éttermi kínálat bőséges, de hiányoltuk az ízeket! (Talán a fűszerezéssel volt gond? )Köszönjük Szabó művésznőnek, a vacsora alatt kapott zenei élményét! A szálloda wellness részlege bővítésre szorul!
Válasz az értékelésre - 2016. november 22.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elsősorban a személyzetet szeretném meg dicsérni, a kedvességük, figyelmük,
szolgáltatásuk kiváló. Étkezés kiváló. Tisztaság kiváló.Kényelem kiváló.
A látnivalók Gyulai Vár, Almásy Kastély nagyon érdekes ismeretet nyújt a múltról.
Válasz az értékelésre - 2016. november 22.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
A étkezés választéka nem olyan volt mint 2-3 éve, úgy érzem a régi színvonalat vissza kell állítani. Az ízvilág megfelelő igaz valamikor gyerek koromban ezt szoktam meg. Az ágy nekem nem volt kényelmes, zavart a gumilepedő ami a lepedő alatt volt. Igaz rádöbbentett ara, hogy lehet tudták elmúltam 60 éves , biztos ami biztos.
Válasz az értékelésre - 2016. november 17.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
3 éjt töltöttünk 2 kisgyerekünkkel a hotelban, a Dürer szárnyban. Egy 4*-os hotel elvárásainak megfelel. A szoba, fürdőszoba tiszta. A standard szoba 2 felnőttnek + 2 gyereknek nagyon kicsi. Más 4*-os hotelokban, ahol eddig jártunk (immáron negyedik éve 2x egy évben) még volt élettér a szobákban. Jó meleg volt a hotelban.

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rengeteg lehetőség van a kikapcsolódásra. Szállodának a saját wellnesse, aquapalota, várfürdő, szauna szeánszok, különféle medencék, vizibár, gyermekfelügyelet a szünetekben. Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2016. november 8.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Minden nagyon szép és jó volt, viszont az étkezés sajnos nem nyeret el tetszésemet.Majdnem minden vacsoránál ugyan azok az ételek és sütemények voltak, sajnos ez volt jellemző a reggelire is.
Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A fürdő szolgáltatásai makszimálisan kielégitettek bennünket. Az étkezési mennyiségek és minőségek úgyszintén. Ami talán egy kicsit kényelmetlen és zavaró volt, az a hotel szobában lévő párnák minősége, melyen lehetetlen volt aludni a párnák renyhesége és, vagy vékonysága miatt. Ezért kénytelenek voltunk éjjelente hallgatni a fürdőszobában lévő toalett hangos csörgedezését, mely megállithatatlan volt.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.04.01.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.02.28.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, főszezonban medencehasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.06.16.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 11.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kizárólagos jacuzzi használattal
2017.01.03. - 2017.03.31.
Villa Viola Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávéval, teával, 1 üveg pezsgővel, fürdőbelépővel, kerékpárhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.10.10. - 2017.06.15.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.142,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.01. - 2017.02.28.
Gesztenyés Vendégház
4 nap/3 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2017.04.14. - 2017.04.17.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.04.01.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Gyulai Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Wellness hétvége (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő 2+1 ajánlat

GyulaX