Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Tavaszi szünet és húsvét Gyulán (min. 2 éj)
Tavaszi szünet és húsvét Gyulán
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2018. szeptember 27.egyedül járt itt
Jól éreztem magam. A szállás kifogástalan volt. A dolgozók udvariasak és segítőkészek voltak. A kaják finomak és bőségesek voltak,mindenki talált a számára megfelelőt.
Kiváló 2018. szeptember 23.a párjával járt itt
Már a szálloda elfoglalása /14 óra után/ hamarabb megtörtént. Üdvözlő itallal vártak -a szobában kikészítve 2 fő részére l db palackos 1/2 literes szénsavas víz/ lehetett volna + 1 db palackos 1/2 literes szénsavmentes víz! A szemetesünk nem minden nap volt ürítve! A szállodában igénybe vettem 1 db masszást- amivel rendkívül meg voltam elégedve!
Kiváló 2018. szeptember 19.a párjával járt itt
Nagyon színvonalas minden csak a szobában az összhangot egy régi szék rontja el,mert a huzata rongyolódik . A fürdőszoba tökéletes.Itthonra is szeretnénk nagyítós fali tükröt.Annyira tetszett minden hogy kicsit sajnálom hogy ez a kis hibát leírtam !
Kiváló 2018. szeptember 18.a párjával járt itt
Nyugdíjas házaspár, 4 éjszaka 5 nap amit eltöltöttünk szép és rendezett körülmények a városban és általában ahol jártunk mindenhol, tisztaság, volt, a szálláson is az ellátás, és a tisztaság is tökéletes volt, másoknak is tudom ajánlani a nevezetességek közül a Gyulai várban is jártunk ami nagyon rendezett, és tiszta körülmények vannak.
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Medence/kertHunguest Hotel Gyula Gyula - WellnessHunguest Hotel Gyula Gyula - SzobákHunguest Hotel Gyula Gyula - Wellness
2018. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Szeptember 5-ére kaptunk lehetőséget arra, hogy unokáinkkal üdülni menjünk az Erzsébet program jóvoltából. Mi is, a gyerekek is nagyon jól éreztük magunkat a 4*-os Dürer szárnyban. A szálloda ezen része szép, tiszta. A TV csatornák választéka kevés, a gyerekek nem nagyon tudtak mesét nézni esténként.
Kiváló 2018. augusztus 31.a párjával járt itt
Nagy előnye a szállodának, hogy átjárás van a fürdőhöz.A tv csatornák száma nagyon kevés és nem színvonalas. Az ételek már nem magyarosak sok a rizs kevés a burgonya, sok a hal.
2018. augusztus 30.barátokkal járt itt
A szoba megfelelően tágas,tiszta.A személyzet segítőkész udvarias.Az étkezés választékos és minden
igényt kielégít.Amit hiányoltam az öltöző volt amikor elutazás előtt a szoba leadás után a maradtunk
még a wellnesben nem volt zárt zuhanyzók és öltöző.Egyébként minden nagyon rendben van.
Kiváló 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
Meglepően nagy,és tiszta a hotel.A személyzet kedves ,segítőkész.Lényegében mindennel meg voltunk elégedve,egy kivétel:- a tv csatornák választéka kevés.Napközben az ember talál megfelelő programot,de este egy jó film alvás előtt jó lenne,de ezek a csatornák nem biztosítják ezt a lehetőséget.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégekként megvolt az összehasonlítási alapunk, s mint máskor, most sem csalódtunk. A szálloda tiszta, a szobák a kategóriának megfelelően jól felszereltek. A választékos, bővített félpanziós ellátás pedig ízletes, minden korosztály számára kíváló.
Kiváló 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Rendszeresen visszajárunk Gyulára. Most már csak a Hotel Erkelben szállunk meg. A szolgáltatás színvonalával maximálisan elégedettek vagyunk. Megfelelőnek tartjuk az ár-érték arányt is. A szállás, a fürdő kifogástalan. A személyzet is csillagos ötöst érdemel. Természetese a szálloda igyekszik a kiadásait csökkenteni.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár