Hunguest Hotel Gyula Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula
Hunguest Hotel Gyula GyulaHunguest Hotel Gyula Gyula

Hunguest Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

A Hunguest Hotel Gyula legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Gyula Gyula - Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
Napi ár fürdőbelépővel (1 éjtől)
2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Augusztus 20. hétvége (min. 4 éj)
Augusztus 20. hétvége
08.16-21.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak 2024
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Gyula Gyula vélemények

Kiváló 2017. november 8.családjával járt itt
Családi nyaralás volt, már márciusban lefoglaltam 3 szobát a Dürer szárnyban. Korábban már voltunk itt, most sem okoztak csalódást, kedvesek, szolgálatkészek. Az étkeztetés színvonala évek óta töretlen, a szobák kényelmesek, parkolás ingyenes, a fürdő szolgáltatásairól nem is beszélve. Aki itt nem tudja kipihenni a fáradalmait - az maradjon otthon!
Kiváló 2017. október 26.barátokkal járt itt
Október végén töltöttünk el 4 napot a szálloda Munkácsy szárnyában barátainkkal. Ezen a szárnyon lévő szobák már kissé lelakottak, az ágy
kerete szétcsúszik. Ezen kívül semmi negativumot nem tapasztaltunk, fürdőszoba rendben, takarítás mindennap volt. Az ellátás remek, a vacsoránál minden este a megasztárból ismert Szabó Eszter énekelt.
2017. október 18.a párjával járt itt
Csaknem összetörtem magam az "akadálymentes" fürdőszobában. Borzasztó "élmény" volt, mindjárt az első este. Nagyon szép, tiszta, de a padlólapok életveszélyesek! Pár csepp víz, és kész korcsolyapálya. Gyanítom, hogy nem én voltam az első, és nem én vagyok az egyetlen, aki elcsúszott.
2017. október 14.a párjával járt itt
2 napot töltöttünk a szállodában, mely alatt városnézés, vár és kastélylátogatás volt a program a fürdőzés mellett. A város szuper, a fürdővel is nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda személyzete kedves, segítőkész, az étkezések kifogástalanok voltak.
Kiváló 2017. október 5.a párjával járt itt
Mi a Dürer szárnyba voltunk minden tökéletes az étel finon böséges a személyzet barátsásos. A berendezés szép tiszta minden csak ajánlani lehet mindenkinek. Ami nem éppen jó az az ár mert ezt a szolgáltatást már azért joval olcsoban is meglehet venni . Minden szépség közel a a vár a kastély este lehet nagyokat sétálni a szép környezetbe . A fürdö is csodálatos tiszta rendezett .
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Szobák
Kiváló 2017. szeptember 26.egyedül járt itt
A szálloda Gyula szép, parkos területén helyezkedik el. Közel, de mégsem a belvárosban, remek levegö, közvetlen átjárás a fürdöbe.Finom , böséges ételek, aminek minösége tavaly óta nem változott.
Hunguest Hotel Gyula válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
2017. szeptember 28., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. szeptember 21.a párjával járt itt
A szállodai szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve. A személyzet kirívó magatartása és segítő készségét csak dicsérni tudjuk. Kényelmes szobában laktunk. Étkezés fél panziós, ami nagyon választékos és finom volt.Az ár kicsit magas volt, ahhoz képest, hogy már nem szezonban volt.Amúgy összességében csak ajánlani tudom
2017. szeptember 27., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Kiváló 2017. szeptember 15.a párjával járt itt
A szállodában minden zökkenőmentes volt a fogadástól a távozásig! A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a szőke rövidhajú felszolgáló hölgyet (sajnos a keresztnevét se tudom) sok hozzá hasonló kellene a vendéglátásban!
Kiváló 2017. szeptember 9.a párjával járt itt
Gyönyörű szálloda, udvarias, segítőkész személyzet. A város lenyűgöző a sok virágtól, a szállodában remekül érzi magát az ember. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2017. szeptember 11., Értékesítési Osztály, Hunguest Hotel Gyula
Átlagos 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Véleményem szerint nem tettük magasra azt a bizonyos lécet. . . Voltunk már ***-os Hunguestben, tudtuk mire számíthatunk, mégiscsak egy franchise rendszer. . . Már a megérkezésünkkor, amint kimondtuk a varázsigét (Munkácsy szárny ***), egyből érződött a stílus, miszerint: "Csóróék beestek, ezek csak 3csillagost kértek Béci, nem kell annyira pedálozni.
Hunguest Hotel Gyula Gyula a térképen
5700 GyulaMaróthy tér 1.
• masszázs • szolárium • infraszauna • finnszauna • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár