Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Több ismerösöm megfordult már Gyulán, mindeki egybehangzo véleménye, hogy : "Jovolt" erröl feleségemmel én is meggyözödtem, hogy ismeröseim a valo igazat mondták. hatorai utazásunk ugyan fáaszto volt, de megérte! Érkezésünkkor már a taxisöfför tette meg a kellemes benyomást udvarias beszédjével és ez a barátságos kontaktus tartott ottartozkodásom alatt, Hotelba,- Cukrászdába,- Halászcsárdába és különbözö üzletekbe.
Válasz az értékelésre - 2017. február 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
Már visszajáró vendégként mondhatjuk, hogy a kényelem, a tisztaság, a kedves személyzet,a finom és bőséges ételek, a Várfürdőbe történő közvetlen átjárás miatt nagyon szeretjük a Hotelt. Minden alkalommal a Dürer szárnyban szálltunk meg, maximális elégedettséggel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 13.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Gyula élhető és szerethető város, az Erkel Hotel és a fürdő együtt emeli a rangját. Maga a szálloda tágasságával. konyhájával, a személyzet elhívatottságával és egyéb kényelmi szolgáltatásával "függőségi" kockázatot jelent. Vonzó a város adta kulturális programlehetőség, amely komplex kikapcsolódást nyújt.
Válasz az értékelésre - 2017. február 2.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Tavaly Októberben voltunk itt a férjemmel és töltöttünk el 6 csodálatos napot. A szálloda kifogástalan a személyzet szint úgy , az étkezésekkel maximálisan meg voltunk elégedve választékos igényesen elkészitett reggelik és vacsorák vártak minket minden nap. Mosolygós kedves es rendkivül segitőkész személyzettel rendelkezik a szálloda.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Nagyon tetszett a szálloda. Igaz januárban voltunk , és még nem láttam mindent. Az, hogy az ár a várfürdőbelépőt is tartalmazza külön díjazom. A reggeli nagyon választékos minden igényt kielégít, A vacsora is meleg és hideg egyaránt lehetséges. Desszert is van. nagyon meg vagyok elégedve. az étterem mellékhelyiségét az otthonomba is elvinném.
Válasz az értékelésre - 2017. január 25.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.

Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb. Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs. tágas szoba, tökéletes elhelyezkedés.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet fantasztikusan kedves és oda figyelő a dürer szárnyban voltunk a tisztásag tökéletes ár érték arányban kicsit többet vártunk ami az étkezést illeti nem igazán volt választékos mondhatni elég sablonos a reggeli minden nap ugyanaz .Elhelyezkedésileg teljesen rendben van . Összeségében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el,egy pár apróságot leszámítva. A személyzet kedves,a szálloda tiszta volt. Ami kellemetlen volt,hogy a pincérek az étteremben nem toltak nekünk össze asztalt,mert 7-en voltunk és igy két asztalnál kellett vacsiznunk. A tojás rántottában benne volt a tojáshéj,de lehet csak a kálcium beviteléről gondoskodtak.
Válasz az értékelésre - 2017. január 16.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Remek hétköznapokat töltöttünk a Hunguest Hotel Erkel Dürer szárnyában! A szobák nagyon rendben voltak, a szolgáltatásokkal teljesen meg voltunk elégedve, az ételek is fantasztikusak voltak, a személyzet nagyon kedves volt! A gyerekek is nagyon jól érezték magukat!
Válasz az értékelésre - 2017. január 16.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Visit Gyula Card-dal, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsa bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.06.02. - 2017.06.05.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Park Hotel Gyula Gyula
Félpénzes nyugdíjas csomag (min. 2 éj)
Elizabeth wellness ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)

GyulaX