Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 489 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon kellemes két napot töltöttünk Gyulán az Erkel hotelben. Igényes környezetben és körülmények között, színvonalas kiszolgálásban részesültünk. Az ár/érték arány kiválóságát külön emelte a belépési lehetőség a Vár fürdőbe és az Aqua palotába. Meleg szívvel ajánlom a szállodát mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2016. október 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
A Dürer szárnyban töltöttünk 2 éjszakát okt . 19-20 egy szóval tudnám értékelni és ez a TÖKÉLETES ,az ételek, a személyzet ,a felszereltség ,a parkolás megoldása . A Harmónia wellness nagyon jól felszerelt , a fürdőbe átjárás tökéletesen megoldott-Nem lehet jobbat kívánni ! Nagyon jól éreztük magunkat ! Ha lehetőségünk adódik biztosan jövünk még ide akár hosszabb időtöltésre is .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Mindennel megvoltunk elégedve. Szeretném javasolni, hogy a Munkácsi szárnyban elhelyezett televíziókat újabbakra cserélni(az adás sokszor megszakad és az a kép összezsugorodva,élvezhetetlen)
Válasz az értékelésre - 2016. október 21.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A Dürer szárnyban csodaszép szoba, tisztaság, nagyon finom ételek, segítőkész pincérek. A fürdő könnyű megközelítése téli időszakban is. Szuper, hogy ez is az árban volt. Izgalmas festmények a falakon. Nagyon jól éreztük magunkat. Télen is jó volt sétálni a várnál, a belvárosban. A szálloda medencéjétől mi kiütésesek lettünk, de fölösleges is kipróbálni, mert a strandon minden extra van.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Köszönjük a recepción a kedves, mosolygós fogadtatás. A szaunákban a tisztaság, az illat, a velünk való foglalkozást. A csúszdákon a Hölgynek a kedvességét.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elvárásainknak minden szempontból megfelelt. Kitűnően szolgálta az aktív kikapcsolódást és pihenést. A személyzet is mindent megtett azért, hogy a hosszú hétvégéről feltöltődve és élményekkel gazdagodva térjünk haza. Megérte a 900 km-es oda-vissza utat.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég egy hetet töltöttünk el az Erkel Hotelban, a személyzet udvarias,(beleértbe a takarítókat is) a szobák tiszták kényelmesek,az ételek finomak változatosak. Nagy előny a fürdőbe való közvetlen átjárás. A város hangulatos, ajánlom felkeresni az idén megnyitott Almássy Kastélyt. A Gyulai Vár, a kézműves cukrászda és a 100 éves cukrászda a város nevezetessége, kihagyni nem szabad.

nagyneilona TOP szállásértékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda személyzete kedvesen fogadott.
Az ellátás akár a reggelinél, akár a vacsoránál nagyon ízletes volt. A nagy létszám ellenére mindent azonnal pótoltak, nem volt hiány közben.
Nagy előny, hogy a szállodából naponta ki-be lehet járni a fürdőbe, ha pihenésre van szükség.
Külön a szálloda wellness részlege is kedvező elhelyezkedésű.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 22. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szuper kiszolgálás, kiváló félpanziós ellátás, csendes és nyugodt környék,amit mi nagyon szerettünk. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk aki pihenésre vágyik legjobban pároknak. Próbáljátok ki mindenképpen a wellness részleget is, a várfürdőt és a mellette lévő aquaparkot ha szeretitek a csúszdákat is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A személyzet udvarias, szolgálatkés és segítőkész volt. Az internet szolgáltatás sajnos sok kívánni valót hagy maga után. A sebesség nem megfelelő. A fürdő és az egyéb szolgáltatások kiválóak. Nyugdíjasoknak és családosoknak is egyaránt ajánlom.
Válasz az értékelésre - 2016. szeptember 22.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg használattal
2017.01.01. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és rózsa bekészítéssel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
5 nap/4 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.03.01. - 2017.11.30.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, ajándék desszerttel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.27. - 2017.03.31.
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.04.14. - 2017.04.17.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Park Hotel Gyula Gyula
Akinek fontos a gyulai Várfüdő közvetlen közelsége és a lenyűgöző panoráma, annak ideális...
Csomagolj és csobbanj egész évben (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő csomag (min. 2 éj)

GyulaX