Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rengeteg lehetőség van a kikapcsolódásra. Szállodának a saját wellnesse, aquapalota, várfürdő, szauna szeánszok, különféle medencék, vizibár, gyermekfelügyelet a szünetekben. Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2016. november 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Minden nagyon szép és jó volt, viszont az étkezés sajnos nem nyeret el tetszésemet.Majdnem minden vacsoránál ugyan azok az ételek és sütemények voltak, sajnos ez volt jellemző a reggelire is.
Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A fürdő szolgáltatásai makszimálisan kielégitettek bennünket. Az étkezési mennyiségek és minőségek úgyszintén. Ami talán egy kicsit kényelmetlen és zavaró volt, az a hotel szobában lévő párnák minősége, melyen lehetetlen volt aludni a párnák renyhesége és, vagy vékonysága miatt. Ezért kénytelenek voltunk éjjelente hallgatni a fürdőszobában lévő toalett hangos csörgedezését, mely megállithatatlan volt.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Mint minden évben, most is haza mentem. Sajnos a Drága Férjem nélkül, mert Ő ez év tavaszán egy másik dimenzióba költözött. Mindig is az Erkel Hotelt választottuk vele szálláshelyül és most is úgy döntöttem, hogy megyek. Az orosházi Barátnőmet vendégül láttam Önöknél 2 napra, ő odabuszozott én pedig odaautóztam.
Válasz az értékelésre - 2016. november 4.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon kellemes két napot töltöttünk Gyulán az Erkel hotelben. Igényes környezetben és körülmények között, színvonalas kiszolgálásban részesültünk. Az ár/érték arány kiválóságát külön emelte a belépési lehetőség a Vár fürdőbe és az Aqua palotába. Meleg szívvel ajánlom a szállodát mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2016. október 27.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
A Dürer szárnyban töltöttünk 2 éjszakát okt . 19-20 egy szóval tudnám értékelni és ez a TÖKÉLETES ,az ételek, a személyzet ,a felszereltség ,a parkolás megoldása . A Harmónia wellness nagyon jól felszerelt , a fürdőbe átjárás tökéletesen megoldott-Nem lehet jobbat kívánni ! Nagyon jól éreztük magunkat ! Ha lehetőségünk adódik biztosan jövünk még ide akár hosszabb időtöltésre is .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Mindennel megvoltunk elégedve. Szeretném javasolni, hogy a Munkácsi szárnyban elhelyezett televíziókat újabbakra cserélni(az adás sokszor megszakad és az a kép összezsugorodva,élvezhetetlen)
Válasz az értékelésre - 2016. október 21.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A Dürer szárnyban csodaszép szoba, tisztaság, nagyon finom ételek, segítőkész pincérek. A fürdő könnyű megközelítése téli időszakban is. Szuper, hogy ez is az árban volt. Izgalmas festmények a falakon. Nagyon jól éreztük magunkat. Télen is jó volt sétálni a várnál, a belvárosban. A szálloda medencéjétől mi kiütésesek lettünk, de fölösleges is kipróbálni, mert a strandon minden extra van.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Köszönjük a recepción a kedves, mosolygós fogadtatás. A szaunákban a tisztaság, az illat, a velünk való foglalkozást. A csúszdákon a Hölgynek a kedvességét.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elvárásainknak minden szempontból megfelelt. Kitűnően szolgálta az aktív kikapcsolódást és pihenést. A személyzet is mindent megtett azért, hogy a hosszú hétvégéről feltöltődve és élményekkel gazdagodva térjünk haza. Megérte a 900 km-es oda-vissza utat.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőfürdő és szaunahasználattal, wellness kuponnal, strandbelépővel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.06.16.
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 9.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, jádeköves masszázságy használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.06.15.
Park Hotel Gyula
4 nap/3 éjszaka 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, főszezonban medencehasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
8 nap/ 7 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.25. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2-6 éjszaka 6.300,-Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással, játszószoba használattal
2017.04.01. - 2017.12.20.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Park Hotel Gyula Gyula
Ajándékutalvány (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Hosszú hétvége (min. 3 éj)

GyulaX