Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 141 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 490 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Először jártunk Gyulán de minden bizonnyal ez nem lesz az utolsó. Kiváló szolgáltatás, remek wellness részleg, a Gyulai vár.. Már felajánlottuk a baráti körnek hogy a tavasz folyamán ott töltsünk egy hétvégét.
Válasz az értékelésre - 2017. január 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 5.
Szívesen ajánlom minden pihenni vágyó számára a szállodát, kellemes környezet, igényes körülmények, figyelmes személyzet, jókonyha. ezeket fogja megtapasztalni aki odamegy. az ország másik végéből utaztunk de nem bántuk meg
Válasz az értékelésre - 2017. január 12.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Nem akarok nyerni,de van véleményem ! A Szállodát értékeltem fennen,meglepetés volt,eddig mindig a Dürer szárnyban laktunk ehhez képest amit a Munkácsy szárnyban kaptunk minden előzetes várakozásunkat felülmulta. Nagyon izléses volt a Szilveszteri Étterem / Munkácsy /terem feldíszítése dekorációja az asztalok elrendezése ! Nem volt zsúfolt,de telt-ház volt.
Válasz az értékelésre - 2017. január 12.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Rendkívül jól éreztük magunkat, azonban, ha lehet, egy szilveszteri összejövetelen jó lenne valami kisebb program, egy énekes, egy kis kabaré. Az ellátás rendkívüli volt, a pincérek, pincérnők viselkedését tanítani lehetne.
Válasz az értékelésre - 2017. január 9.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
Most először voltunk karácsonyozni önöknél, nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, köszönjük, hogy önöknél tölthettük ezt a csodálatos karácsonyt. Reméljük ismét eljutunk önökhöz.
Válasz az értékelésre - 2017. január 9.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Karácsonyt töltöttünk a hotelben. Nagyon szép a kilátás a szobából( Gyulai várra néző). Tiszta, szép szoba. Mindenki kedves, barátságos. Az ételek nagyon finomak, változatosak. Nagyon jó dolog, hogy a fűrdőbe csak egy folyosón kereszül kell átmenni. Elég egy köntösbe, papucsba menni. A wellness részleget kihasználtuk és nagyon tetszett.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Nagyon jó, hogy csak egy folyosón kell átmenni a hotelből a várfürdőbe. Szép kilátás, gyönyörű környezet. Kedves, barátságos kiszolgálás. Az ételek nagyon finomak és bőséges a választék.
Válasz az értékelésre - 2017. január 2.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A páromnak szánt szülinapi meglepetés, összekötve a két napos fürdőzéssel a Gyulai Várfürdőben, valamint szállással és étkezéssel kibővítve a Hunguest Hotel Erkelben csodálatos élményben részesített. Kizárólag ajánlani tudom, függetlenül attól, hogy családostól érkezik az ember avagy csupán egy romantikus hétvégét szeretne eltölteni a párjával.
Válasz az értékelésre - 2016. december 21.

Értékelt: 2016. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Erkelben Gyulán. Az elvárt szolgáltatásokat kaptuk, amikkel meg voltunk elégedve. A személyzet tagjai nagyon kedvesek, segítőkészek, a étterem kiváló. Már másodszor pihentünk itt, és valószínűleg nem utoljára. Egy kisgyerekes család
Válasz az értékelésre - 2016. december 19.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 21.
Régi tervünk volt barátainkkal Gyulán pihenni. A Munkácsy szárny három csillagos szinvonala megfelelt minőségben a csillagok számának. A TV múzeális darab! :-) Az éttermi kínálat bőséges, de hiányoltuk az ízeket! (Talán a fűszerezéssel volt gond? )Köszönjük Szabó művésznőnek, a vacsora alatt kapott zenei élményét! A szálloda wellness részlege bővítésre szorul!
Válasz az értékelésre - 2016. november 22.

Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness részleg és fitneszterem használattal
2017.06.02. - 2017.06.05.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, Visit Gyula Card-dal, internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
Akár 1 éjtől 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, szemmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.02. - 2017.12.21.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, nyáron medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
7 nap/6 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
8 nap/7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: szállás reggelis ellátással
2016.01.02. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2017.08.31.

Szállodák Gyulán
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Gyulai Szieszta (min. 3 éj)
Elizabeth wellness ajándék Várfürdő belépővel (min. 2 éj)
Apartmani kedvezményes ajánlat (min. 1 éj)

GyulaX